IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
17. lis 2009

Ahojky Leni aby jsem ti pravdu řekla tak se o tom ani doma s manžou nebavím

lenkacar
17. lis 2009

já jsem taky poprvé vše říkala kdo se ptal ,ted nic neřikam a je to lepší ..už nemám potřebu se svěřovat ,pak se lidi ptaj a litujou a kdoví jak po straně pomlouvaj ,seru na všechny ..

coko.joko
17. lis 2009

Ahojda holky,nezlob te se ze vam sem lezu,ale znam blazenku a tak jsem jen chtela rict,ze lidi jsou hodne zli a sobecky,ale ty to nevzdavej a na lidi okolo sebe prd.....ja to taky nemela jednoduchy a okolo se me smali,ale ja to nevzdala a ted se to konecne povedlo....tak blzenko hlavu vzhuru a mysli pozitivne 😉 jsme vsichni s tebou....

lenkacar
17. lis 2009

blaži kdybych tio měla vyprávět jak můj vztah s manželem stojí díky IVF za hovno tak bysme tu byly hodně dlouho ,včera řekl ,že se stejně nikdy nedočká .. 😝

lenkacar
17. lis 2009

coko co bysme se zlobily? každej může přijít pokecat 😉 😀

nadis.h
17. lis 2009

Bláži já se doma taky o tom nebavím s přítelem. Ani předtím. Jen to nejdůležitější kdy jsem mu řekla teď musíš se mnou a to bylo vše. 😝

Leni souhlas. Já to taky s nikým neřeším. S rodičema jo. Ty jsou fajn a fandí nám. A ty 2 kámojdy taky,ale jinak nemám potřebu aby to někdo věděl. 😝

Coko souhlas!

lenkacar
17. lis 2009

dneska venku svítí sluniíčko a mě je líp a čeká mě na chatě zase milion listí a tak jsem třeba dneska psychicky v poho a kdyby na mě kdosi zaútočil jsem schopná odpovědět m,ale jsou dny kdy se uzavřu do sebe a jen brečim a nejsem schopná ani myslet ..

blazenkaa
17. lis 2009

holčičky jse hrozně moc hodný já jsem to teď podruhé nikomu neříkala ,došlo jim to.

dadous
17. lis 2009

jee leni se maš že vam svití puchejř, tady je vyloženě dušičkovy počasí 😝

lenkacar
17. lis 2009

dadu stačilo že mi včera celý odpolko prřelo na kedlubnu ,při hrabání listí nic moc 😝 😝 😝 😝

coko.joko
17. lis 2009

lenkar diky 😉 ja jen,ze to je opravdu tezky obdobi a jak pises taky jsem se rozvadela s manzelem jen kvuli IVF a jednu dobu jsme byli uplne odcizeny ale to je taky na dlouho 😉 ted jsem rada ja kto je......a verim,ze se to povede vsem....jen se musi verit

nadis.h
17. lis 2009

Dadu to jsme my horalky no. 😝 Já jen čekám kdy začne padat hnus bílej. 😖

dadous
17. lis 2009

co ja bych dala za sluníčko, tady je furt hnusně 😝
blaži zajděte si s manžou na 2bobule, se budeš celej film smat, a uvidíš jak se ti zlepší nalada 😵

lenkacar
17. lis 2009

blaži na někoho ty hormony tak zle nepůsobí ,ale já jsem taky jiná a každýmu to dojde .. a popravdě se toho novýho pokusu bojim ,zase od znova ..bolesti nejistota a výkyvy nálad .. 😝

coko.joko
17. lis 2009

je slunicko.....tady je sice 15 stupnu,ale je pod mrakem 😉

lenkacar
17. lis 2009

dadu ses smála na bobulích? pokud je to jako jednička tak jsem se teda nesmála ničemu a ta herečka mě přímo pije krev

blazenkaa
17. lis 2009

tak to máš pravdu Leni ,na mě působí hrozně

nadis.h
17. lis 2009

Tak já naštěstí asi nijak nepozorovala změny v náladě. I přes ty koňský dávky. Jen teď jsem takovej ubulenec celkem. 😅 Jako nebrečím, ale mám takový ten pocit při něčem jen trochu smutným,že to mám na krajíčku. 😅

dadous
17. lis 2009

nadi bydlíme obě uplně blbě 😀

lenkacar
17. lis 2009

sere mě od tý doby co jsem s ní viděla peklo s princeznou .. 🙄 má hnusnej vychlastanej hlas ..

nadis.h
17. lis 2009

Dadu njn.jsme si uměly vybrat. 😝 Já zimu nesnáším a to všichni zimní kamarádi mi tak závidí. Lyžaři pražáci třeba.Ty musejí platit za draho ubytko,když si chtějí zajet zalyžovat a já jsem takováhle nešťastná z toho. 😀

dadous
17. lis 2009

leni jednička stala za hovno, ale dvojka je fakt dobra

lenkacar
17. lis 2009

byli jsme s vladísem na jakémsi sedánku s nějakým chlapem a lanařuil nás na nějakou práci ,jakože lákání lidí ..něco jako pojištování a tak ..třeští mi z toho hlávka ,toto pro mě neni 😝

blazenkaa
17. lis 2009

taky by jsem byla šťastnější kdyby bylo taplo a aspoň trochu teplo

lenkacar
17. lis 2009

dadu tak jo ..doufám ,že to bude dobrý...tak si počkáme na bobule 2...

lenkacar
17. lis 2009

kdy si jede medu pro toho hafinku? za týden?

dadous
17. lis 2009

nadi mam to uplně stejně, to říkam furt že se odstěhuju někam na jih 😀
leni ja tyhle lidi , co ti pomalu vlezou do bytu aby ti něco vnutili, uplně nesnaším, a nechapu jak to mužou dělat 😠

lenkacar
17. lis 2009

dadu na to asi musíš mít bunky a drzost ..já se něčemu v jeho výkladu zasmála a myslela jsem že mi urve hlavu ..zvýšil na mě hlas ,že asi nechápu co mi nabízím za šanci ... 😕 😕 😕 😕 tý vole ..ten byl jedlej ..

nadis.h
17. lis 2009

Leni nebyla to firma,která se zabývá vším možným...Pojištěním,stavebkem apod a lanaří lidi,aby si sjednotili všechny tyhle věci přes jejich firmu na jednu platbu???? Na to mě furt lámal ten můj exšéf co na mě udělal levou s tou prací ted. Nejdřív mě vzal přímo do té firmy aniž by mi řekl kam jdeme,já mu řekla že ani náhodou to dělat nechci,že tenhle druh profese nesnáším a pak když na mě udělal tu levou tak si mě znova zavolal a zase mě začal do toho lámat. A že tu částku za školení zaplatí a tak. NESNASIM TO! 🙄

Medunka si jede pro mimi psí 25. 😵

lenkacar
17. lis 2009

holky já jsem na jihu a kolikrát máte lepší počasí vy v krakonošově 😝