IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
17. lis 2009

mi,jako mě jsem to tam naprala s tvrdým,sorry 😀

meduna
autor
17. lis 2009

Coko,já nemám vejcovody 😝 jezdíme do institutu v Plzni k Hradeckýmu

nadis.h
17. lis 2009

Medu my jsme naprosto stejné! Teď jsem si na to vzpoměla jak jsem jako malá vozila sousedům a jak říkáš.Jakmile jsme dojeli z dohledu tak bylo děcko venku. Ale to je prostě ten instinkt kdy se nic nestane. To už pak musí být fakt velká,hloupá náhoda aby se něco stalo.

coko.joko
17. lis 2009

to mas pravdu medu ja jsem taky za barak a nebo do lesa a uz bylo mimi venku a kdyby me segra videla tak me snad pretrhne.....jsme si tam pujcovali malou Katu a pak zase rychle do kocarku a jako nic jsem se vratila....a o tech cizich ani nemluvim....to bylo porad....

meduna
autor
17. lis 2009

byla bych ráda,kdyby se mi vrátil ten dětský rozum 😀 myslím na tohle,abych neměla strach

meduna
autor
17. lis 2009

dneska by se už asi ode mě chlapeček nedal položit na deku,když je mu 25 😀 😀

coko.joko
17. lis 2009

neboj on se ti vrati......... 😉 😉 a pak se tomu tady budeme smat......

coko.joko
17. lis 2009

medu treba jo co ty vis.....bys mu povidala jak si ho vozila a treba by se mu to i libilo 😀 😀 ale je to zvlastni vid....kdyz pak vidis ty deti jak vyrostli

meduna
autor
17. lis 2009

to jo,za pár let začnu dětinštět 😀 😀

nadis.h
17. lis 2009

Medu ale pomazlit by se určitě nechal... 😀 😀 😀

meduna
autor
17. lis 2009

no to jo,bych pro něj byla stařena 😀 že bych tam na něho dělala hudliky budliky na dece jo 😀 😀 no ,abych se nedivila viď,třeba by mi vyprášil kožich 😕

coko.joko
17. lis 2009

no to asi vsechny budem detinstet 😀 nekdy si pripadam i ted jako dite........ 😀 😀

dadous
17. lis 2009

medu z toho mam taky vítr, až příjde od kamošky holka a bude chtít třeba vozit, jako nepujčím mímo ani nahodou 😀 a vono až budete mít svoje mimi, tak na tahle strachy uplně zapomenete fakt, ja se třeba taky bojím vzít nebo přebalit mimčo od kamošky, ale až bude vlastní tak to budete dělat uplně automaticky a tyhle myšlenky co mate ted uplně vymizej 😀 fakt věřte zkušeny matce 😀

meduna
autor
17. lis 2009

nejlepší když vidím děti spolužaček,jako bych se vrátila na základku.když jsem u nás doma a potkám dítě,tak mu říkám,hele nejsi ty Šedivejch?a dítě ,no jsem.

dadous
17. lis 2009

spíš se bojím aby se ze mě nestala takova ta mamina, co neumí mluvit o ničem jinym než o dětičkach , zoubkach , hovínkach atd. 😀

dadous
17. lis 2009

😀 když bylo Lukšovi asi 16 a potkali jsme se na diskotece, tak jsem si připadala divně 😀

coko.joko
17. lis 2009

dadous tak my ti verime,mas preci vic zkusenosti nez tady my.... 😎 a moje dite nepujcim taky ani nahodou....

dadous
17. lis 2009

jako to že nezvladnete mimčo, toho se vubec nebojte, každa ženska ma mateřskej cit, takže to fakt všechno vyplyne ze situace, a co si budem povídat , my holky si vždycky dokažem poradit a když ne tak je tady kuň 😀

nadis.h
17. lis 2009

Já teda hlídala půlročňáka od exšéfa asi 4 hodinky a šla ho přebalit..Jako šlo mi to, ale měla jsem bobky a nehla se od přebalováku ani na cm... 😝

coko.joko
17. lis 2009

no holky jsem na nas teda zvedava jak to budeme zvladat........ 😀
hezky se s vama povida,ale musim se jit strojit a jdu na prochajdu...je tam docela krasne,tak se pujdem podivat jestli uz nejsou trhy ve meste 😉 vecer mrknu........paaaaa

meduna
autor
17. lis 2009

Dadoušku,ale ty nejsi z řad psychoněk 🙂 🙂 tebe jsem viděla a byla jeden den,ty jsi kliďas.ale já????panika největší.Napíšu vám něco,snad to napíšu tak,že to pochopíte a nebudete si myslet,že jsem kráva nebeská.Tak jsem ležela v posteli a představila jsem si,že si nesu domu miminko,moje a normálně jsem se tak vystresla,že mi bylo špatně,jako nějak jsem dostala paniku,že mám dítě,které je odkázané jen a jen na mě a že dítě nejde vrátit,zní to hrozně,já vém ,ale chápete co jako myslím,třeba je to jen nějakej skrat v tý mojí bláznivý palici,nikdy jsem tohle neměla,nevím proč teď jo,mám na sebe vztek.Bojuju abych ho měla a pak začnu takhle přemýšlet?kde se stala chyba?

dadous
17. lis 2009

nadi co to je krasně, vid? tady si mlha pěkně sedla a sotva vidím na protější barak 😝

meduna
autor
17. lis 2009

Dadoušku,tak toho se taky bojím,abych pak nehovínkovala,nezoubínkovala atd 😀 😀 tři monitory dechu,aby to bylo jistější 😀 😀 a jak se někdo přiblíží ke kočáru,tak cenit zuby 😀

meduna
autor
17. lis 2009

tady je bezmlžno 😎

nadis.h
17. lis 2009

Medunko tak upřímně...S Tebou bych se nechtěla opít. 😀 Páč bychom se dostaly do takovéhle diskuze a ve finále bychom asi zašly společně na psychiatrii. 😀 😀

meduna
autor
17. lis 2009

a co mladej Dadoušku,neměl tam zase dívku 😀

dadous
17. lis 2009

jenže medunko, něco jinyho je si to představovat a jiny to je pak když je to skutečnost 😀 takže bud v klidu, až bude mímo, tak nebudeš mít čas takhle přemejšlet, a hlavně taky mame doma ty chlapi, ktery pomužou 😵 a ty maš docela vyhodu, že Roman už děti ma a ve spoustě věcí ti pomuže 😵

meduna
autor
17. lis 2009

Nadi,tak teď jsem si to představila,jak tam sedíme a doktorku by tam dělala pani Dadoušková 😀

dadous
17. lis 2009

neee dívka se nekona 😀

dadous
17. lis 2009

no ja bych vas seřvala na tři doby a bylo by 😀 😀 😀 lečba šokem 😀