IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
20. lis 2009

ty jsi Retigovka jako blázen,no ale musím se taky pochválit bábovka byla dobrá i přes to,že byla přelomená 😀

meduna
autor
20. lis 2009

no já jsestli se někdy nějakého dítěte dočkám,tak teda začnu taky dělat kastrolový tance u plotny 😀

meduna
autor
20. lis 2009

ty woe,tobě,došla hladká!!tak to nevěřím.neřeknu ,kdyby jsi dováděla tady u plotny u mě a s mojí špajzkou 😀 😀

rosall
20. lis 2009

meduna:...bavorský vdollky a ták.....?..:o)...co tě tam přivedlo?

meduna
autor
20. lis 2009

no můj českej manža 😀 😀

meduna
autor
20. lis 2009

fuj,mě nechutná to jejich pečivo.

rosall
20. lis 2009

......já snad ani nikdy německý pečivo nejedla.....se marně snažím vzpomenout

meduna
autor
20. lis 2009

no o nic jsi nepřišla 😉 a kde přebýváš ty?asi mi to uniklo

nadis.h
20. lis 2009

Rosi neznam. Bydlim tu teprve od ledna. Takze tu znam jen 3 holky zatim.

Medu tak to jsou teda lakoty! U nas nechavali celkem a nebo aspon dali bonbony ci takove ty lahvicky chlastiku.
A s kosem nechodim. 😀 chci to vydrzet a dela se mi uz krapet soufl,tak ani na chozeni s kosem nemam chut. 😀

Holcinky dobrou. Kaja chce na pocitac,tak mu musim dat telefon. Mame pres to pripojeni. Papap a hezky vikend kdyz nebvdete.

rosall
20. lis 2009

jsem z jihlavy...vysočina....
kdysi jsem se snažila dobýt velkoměsto - prahu..::o))) a do 3/4 roku jsem byla zpět ....ty původně odkud?

meduna
autor
20. lis 2009

no tak jdu taky do pelechova,ať zítra mám sílu a pěkně pleskám hadrem,všem přeju dobrou noc a pěkné sny,no u Dadoušků se to bude dajat s plnýma pupíčkama co? 🙂

rosall
20. lis 2009

sex ve městě skončil...tak taky půjdu chrnět..
teď koukám na tu dádu...v aha...ta vypadá....má štítnou žlázu v kelu...bůůůůůůůůůů....já taky...ale jak eskymák teda nejsem...

meduna
autor
20. lis 2009

původně jsem z České Lípy a tady taky nemám chuť na dobývání,ještě dnes,kdyby Roman řekl mám za sekundu zapakováno a jedu směr Č.L 🙂

meduna
autor
20. lis 2009

jo je chudák,ale alespoň nemá díky tomu vrásky 😀

rosall
20. lis 2009

sever čech je super.....máš tam alespoň hodně známých? dobrou práci...a tak?

rosall
20. lis 2009

to nemá..:o)))))))))))......
vždycky se mi vzhledově hrozně líbila.....a když jsem byla s holkou před 16 lety na mateřské...čekala jsem na její kuřátka 😀 😀 jak na slóvo bóži

rosall
20. lis 2009

začíná film s denzelem washingtonem....to je krásnej chlap.....jestli se ještě někdy vdám.....budou to černoušata..:o)

meduna
autor
21. lis 2009

Ahoj babuchy,koukám jak to tady teda dneska pěkně žilo 😀 😀 😀 😀 😀
Dadoušku,už je odšpuntováno v Medunově 😀 😀 a příští týden vyhlížej poštěváka 😀 😀 kolem pátku to tak vidím,že dojde balíček 😵 ale to co jsem měla vyhlídnuté bylo už v řiti,tak je to něco jiného

meduna
autor
21. lis 2009

Rosi,černoušátka bych brala taky,mám kámošku Brazilku a to je super gazela,kdyby ta mi mohla darovat vajíčko,neváhám ani sekundu

coko.joko
21. lis 2009

Ahojda,
tak holky cernouska bych taky chtela jsem porad rikala,kdyby nan mimi neslo,tak si ho budeme adoptovat 😀

lenkacar
21. lis 2009

čus ženy ....

meduna
autor
21. lis 2009

ahoj Leni,Coko

meduna
autor
21. lis 2009

Leni,pošli mi ty mrchy co jsi vyráběla,chci něco pro inspiraci

coko.joko
21. lis 2009

ja jsme taky cekala na fotky a zadny v albicku nejsou leni 😉
ahoj medu....
jsem se ted vratila z vanocnich trhu a jsem nejak navena 😀

meduna
autor
21. lis 2009

no já byla v práci,pak v druhý a nakonec nákup a jazyk mám až mezi kozy 😀

coko.joko
21. lis 2009

ty mas dve prace?teda to jsi dobra,ze to stihas.....

lenkacar
21. lis 2009

čus hele dadouškovno a to těsto s tim tvarohem se musí vyválet a pak vykrajovat? a ty vejce celý?

lenkacar
21. lis 2009

ty medu a co že jsem to vyráběla? 😕 😀 😀 😀 😝

lenkacar
21. lis 2009

jo mikuldy? dneska jsem dělala talíř tak ten taky vyfotim a dam teda na střechu ..

meduna
autor
21. lis 2009

no nějaký ty čerty ne 😕 nic se neválí,jen se to smáchá a pak lžičkou nabírá a šup na olej
jj,mám dvě práce 😝