IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
20. pro 2009

Daduš a máte taky tak strašně silný ledový vichr?? 🙄 Já zimu taaak nesnášm.

blazenkaa
20. pro 2009

holky už jsem tu taky jsem koukala pod pergolou máme 14 stupňů tak že taky brrrrrrrrrr 😢 nesnáším to

dadous
20. pro 2009

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... se pak zkusit zeptat holek tady 😵
joo, a uplně drobny sněžení 😠

coko.joko
20. pro 2009

nadis,25.12 odjede a vrati se az 27.12 rano 😀 takze jsem taky sama
dad polsky stranky.....tam jsem byla jeste pred rokem jako dama...mam mamku polku a jezdila jsem tam k babicce 😵

nadis.h
20. pro 2009

Fuj to je fakt hnus. 😠 Jsem ráda,že jsem doma anemusím ani do krámu už. 😝

dadous
20. pro 2009

coko my hodně jezdíme tady za nachod na polsky trhy 😅

blazenkaa
20. pro 2009

já jsem byl aráno v krámě a každou hodinu chodím ven s hafanem

coko.joko
20. pro 2009

😀 jo tady u nas je taky hnus....vitr jako prase a porad chumeli a ty skopcacky deti tady na dvorku porad delaji blbosti,ale nediv se,vzdyt oni chudai vidi poprve snih 😀 😀

dadous
20. pro 2009

😀 skopčacky děti 😀 😀

nadis.h
20. pro 2009

Daduš super.Díkes. 😵

Coko to ho tady budu mít.Teda jen večer.Jinak ráno v půl 8 odjíždí a vrací se až v noci a pak odjede až 28. 😝 Nesnáším večery tady být sama. To je vždy depka.

dadous
20. pro 2009

blaži každou hodinu? 😕 to mate nějakyho učuranka 😅

blazenkaa
20. pro 2009

holčičky musím se s váma rozloučit jdu dělat vosí úly a pak jdu hají jdu večer do práce tak se tu mějte krásně pa páá

dadous
20. pro 2009

blaži tak at ti to v praci rychle utíka 😵

blazenkaa
20. pro 2009

ne ne Dadousku jen nechci aby dělala loužičky doma ona je moc živá

coko.joko
20. pro 2009

nadis ja uz jsem zvykla,takze me to neprjde a jsem hodne na netu a komunikuji s pres skyp a icq takze jsem porad s lidma..... 😀
dad 😀 😀 vzdyt to jsou skopcaci jak vysity 😀 😀 kdybys je videla.....tak to ja jezdila na druhou pres Trutnov a smer Kralovec k babicce.....ted uz tam jedu jednou za rok na hrob.....
blazi,ja byla vcera na nakupu a melm me umrzlo ucho 😀 😀 pak jsem sla do vany hned a pod deku....kdybych nebyl tehu,tak me to nevadi,ale takhle to taky nemusim

blazenkaa
20. pro 2009

jo děkuji Dadousku

blazenkaa
20. pro 2009

to já nejsem ani těhu a taky mě to vadí z toho si nic nedělej coko

nadis.h
20. pro 2009

Coko já jsem na něm strašný závislák. Přes den mi to neva.To taky věčně ležim na netu,ale jakmile se setmí venku tak je zle. 😀 Takhle se mi stýskalo vždy jako malé po našich. Byla jsem takový ubulánek. 😀

coko.joko
20. pro 2009

no tak to ja ne od svych 16 let jsem hrozne samostatna....je teda fakt,ze v lete jsem v Cr a ten muj pak jede sam sem a ja zustavam 2 mesice sama v Cr a tak to je hrozny,ale zase tam mam kamaradky a tak me to ani neprijde a jsem i rada,ze si odpocnem od sebe.....o t ovic pak se mame radi..... 😀 😀

nadis.h
20. pro 2009

Tak takhle to beru přes tu zimu taky. 😀 Že se na sebe těšíme.Ono pak přes léto je skoro pořád doma.A tak se užijeme až až.

dadous
20. pro 2009

coko přes kralovec jsme jezdily taky, ale to bylo dřív, v tom nachodě toho maj víc 😵

coko.joko
20. pro 2009

nadis pockej az budes mit mimi,tak ti smutno nebude 😀
dad to verim tam jsem byla jednou a mela jsem dost,kolik veci tam maji 😀 😀 no jsou to polaci 😉 kdyby me ted slysela mamka 😀

coko.joko
20. pro 2009

ted me volal manzel a rikal,ze stoji v zacpe a je tam hromadna bouracka a tak musi cekat a hlavne to silnicari nestihaji odhrnovat ten snih... 😒 no je videt,ze na to nejsou vubec pripraveny tady a to jsem slysela jak jeden pan chytry v Cr rikal...ze je globalni oteplovani to teda nevim kde 😀 😀

nadis.h
20. pro 2009

Coko no to joo. Na to se moc těším. Jsem ráda,že mi porod vychází na léto. Bude mít na mě čas aspon.Neumím si představit být tady takhle sama v zimě. 😕

dadous
20. pro 2009

no jo coko, solničaři se každej rok diví že napadne sníh 😀 to je všude stejny 😀

coko.joko
20. pro 2009

ja jsem taky rada budeme mit kvetnatko a pak ho aspon nemusime tak balit a to maji zrovna volno,tak budeme spolu....vsichni tri 😀
dad to je pravda.....vsude stejny 😉

dadous
20. pro 2009

koukam že jsme všichni spokojeny kdy budem rodit 😅 to je dobře 😵

nadis.h
20. pro 2009

Stejně je pro mě strašně zvláštní když si vezmu jak byly těhu naše mamky. Když nebyl utz a takovéhle vymoženosti.

dadous
20. pro 2009

nadi a taky proto se tenkrat tak nenervovaly 😀

dadous
20. pro 2009

ja byla s lukašem asi jen jednou na ultra a to ten vnitřní ani nebyl 😅