IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
26. pro 2009

Medu tak taky mazec!!!! 😀 A byl bugr?? 😀

nadis.h
26. pro 2009

Dadu pa a hezké odpolko zítra. 😉

Coko tak to bych ho zabila i opilá. 😀 Ježiši kriste. 😀 To jsou hozný historky.

coko.joko
26. pro 2009

medu nahata pred matkou chlapce to je taky super trapasek.......a mam jeste jednu hystorku....muj bejvalej...me pujcil auto at jedu k nasim....tak si jedu a hned ke kamosce a domluvila jsem parbu...s tim,ze ja pit nebudu a pojedu autem....takze diskoteka pohoda a kdyz je konec tak zase kamarad,ktery mel jen prusery a my snim...takze nas sveze svym autem Warburg....a ted nas tam sedelo 8 lidi....a jak jedem tak mu praskla nejaka hadicka a auto zaclo horet a tak jsme utikali od neho pryc kdyby bouchlo a jen teda horelo....jeho tata nas serval a ja pak vesele sednu do meho auta a jedu domu a vezu kamosky a policii(samozdrejmne na udani)a ja se tak klepala,ze jsem nemohla vytahnout papiry a uz vubec ne dychat,tak me tam dusili a musela jsem chodit po care a porad nechapali jak se klepu...a pak jsem musela odstavit auto a odvezli nas domu oni....a meho tatu malem ranilo.....co tam delam a jeste s policii 😀 😀 😀

nadis.h
26. pro 2009

Ty jo tos měla odvahu sednout do Warťase. 😀 Jste ho zavařili jak vás tam bylo hodně. 😀

Mě přivezli poliši jen jednou jako malou když jsem se ztratila na matějský. 😀 A jako 5 letá nebo kolik mi bylo jsem se sama vydala na tramvaj že pojedu domů. 😝

coko.joko
26. pro 2009

nadi ja jich mam hrozne moc.....byla jsme parta....tri kluci a dve holky a porad prusery....nebyl by vikend,abych neudelala nejaky pruser....ale byla sranda...teda pro nas a pro rodice asi ne 😀

meduna
autor
26. pro 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 se tady tlemím,jsem si tě představila,jak tě veze domu policajt

coko.joko
26. pro 2009

no medu...me v ty dobe do smichu nebylo,kdyz me predavali tatovi...me 18 let a bydlim u pritele a najednou k ranu se objevim u nasich 😀 a pak ji m to vysvetluj a druhy den pro auto a pak jsemse klepala jet zase zpatky k pritelovi...no prusery to bylo moje......

nadis.h
26. pro 2009

Já jsem toho v mládí moc neprovedla. Byla jsem hodná díky ségře jak jsem byla s ní doma.

Ale asi největší průser co jsem udělala byl ve 14i když jsem byla u táty v létě a on mě pustil s "velkýma" na diskošku s tím,že ve 2.15 jel domů disco bus a tím jsem měla dojet.No a jedna kámoška mi řekla že jde vedle do kasárem za svým frajerem a že za 5 minut příjde a pojede se mnou.Tak jsem šla s ní,autobus ujel samozřejmě a ona kráva přišla v 9 ráno.A sama jsem jít nemohla protože jsem nevěděla cestu a za druhé to bylo lesem asi 7 kiláků. No přijdu domů,táta seděl před barákem,pod sebou hromadu vjaglů z Marsek a čekal na mě. 😖 To nebylo veselý moc ani pro mě.

nadis.h
26. pro 2009

Ale za školu jsem chodila.To jooo. 😀

coko.joko
26. pro 2009

nadi to je prdel........to jsi me pripomela dalsi hystorku,ale uz mlcim............. 😉

meduna
autor
26. pro 2009

a co řekl,když se Naděnka vrátila z diskošky?

meduna
autor
26. pro 2009

já taky,měla jsem trojku z chování 😔 😔

coko.joko
26. pro 2009

nadi tak to ja ne......jen na praxi jsem nechodila to me nebavilo a kdyz jsem sla,tak jsem byla drza na mistrovou a mela jsem porad jen poznamky 😀 😀 tak jsem tam nechodila 😀 😀 ale skola ta me nevadila....

nadis.h
26. pro 2009

Medu ani nic.Ten se klepal jako drahej pes.Jela jsem druhý den domů. 😝

Coko jen pověz. 😀

coko.joko
26. pro 2009

tak to ja nemela nikdy vzdy jsem z toho vybruslila.....
no medu co rekl.......nadi jsi hodna holka,ze si prisla 😀 podivej vubec jsem nebyl nervni a nekouril 😀

meduna
autor
26. pro 2009

víš Nadi v Liberci se říkalo ,že jdeme pod barák a to znamenalo,stát jak trubky pod Ještědem a hulit a nejít do školy,Ještěd se jmenoval ten obchoďák obr

nadis.h
26. pro 2009

Já měla taky trojku z chování. 😀 V 7 třídě.
Mě paxe bavila.Škola ne.

Coko viz ten můj táta. 😀 😀 😀 😀

nadis.h
26. pro 2009

Medu to tady už asi není žádný obchodák pod ještědem. 😕

nadis.h
26. pro 2009

Tak děvčata musím se vypnout.Za chvilku snad dojede brouk.Musím mu udělat véču. 😝
Tak hezký večer a zítra Arivedéérči. 😀

coko.joko
26. pro 2009

medu ses ucila v Liberci?

meduna
autor
26. pro 2009

ten nebyl pod Ještědem,ale jmenoval se Ještěd,naproti je kavárna Nisa,nebo jak se to píše

meduna
autor
26. pro 2009

jo

meduna
autor
26. pro 2009

tak čau Nadi a pěkný kastrolový tanec u plotny 😀

coko.joko
26. pro 2009

nadi cus a bacha at nespalis ty spagety 😀 😀
a co medu mas v planu ted ty......

meduna
autor
26. pro 2009

tak si prásknu ještě pod vousy a jdu na telku na chvilku

meduna
autor
26. pro 2009

no gaučink a pak asi trochu té erotiky 😝 vidím vidím už ty pohledy chtivé 😖

coko.joko
26. pro 2009

no tak si to uzivej ten sexik 😀 😀 ja si o nem muzu nechat jen zdat......ja jdu taky dat gaucink a budu cekat na manzela.....tak se mej a pa zitra.........

meduna
autor
26. pro 2009

jo a zeptej se ho ,kde hajal tady v Norimberku a zítra poreferuj 😉 😉 tak ahoj a pěkný večer,jdu si ještě zařádit se psem,zase mě tady prudí a furt mi čumákem strká do nohy a v hubě má gumovou kachnu,no a pak s teda s manžou 😀

coko.joko
26. pro 2009

jasne poptam se ho hned jak otevre dvere jak se to jmenuje ten hotel...a zitra pisnu.....tak si pohraj s obema 😀 paaaaaa

pavcahola
26. pro 2009

Teda holky vy jste to teda dneska rozjely.