IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
8. led 2010

😀 To je vždy k nasr... co? 😀 Taky jím málokdy a když už mám chut tak zjistím, že k uskutečnění mi něco chybí. 😀 Viz ta strouhanka dneska. 😝

coko.joko
8. led 2010

😀 😀 😀 presne ja .......no tak jsem to vyresila a cpu se tu ovocem..... 😀

nadis.h
8. led 2010

J8 bych si dala banán v čokoládě. 😎

coko.joko
8. led 2010

😀 to ja nemam rada banany,ale mam rada venecek.....nebo laskonku,bobicku,indianka.....je se tesim az si dam neco dobreho.....tady ty jejich buchty na plech to neni na me 😀

nadis.h
8. led 2010

Já milovala dorty ve Švajcu. Tam se každý večer ničí a druhý den jdou na pult čerstvý.Bylo mi to často až líto jak jsem to viděla,když to ničili. 😨

coko.joko
8. led 2010

no to je jak v Cr,tam taky kdyz neco neprodaji,tak to vyhodi a zitra jde na plac uplne cerstve 😀 😀 😀 no tady delaji jen fakt buchty a ty me teda nechutnaji,ale maji tady treba dobre s ovocem a zeletinou.....to jo to muzu,ale ostatni ne......jdu chvilku na telku v osm prijdu...... 😉

nadis.h
8. led 2010

Tak to by mě zajímalo kde to v ČR dělají! 😲 😝 Ne jednou jsem koupila kyselé dortíky a nebo super dort s rezavýma mravencema.

dadous
8. led 2010

tak mame něco malo nakoupeno, jsem se musela smat těm jednorazovejm kadutkam 😀 ale maj to vymakany 😀 jo a koukla jsem na ty kartačky na vlasky, a v kaufu maj za 160 kč, no to jsem myslela že padnu, drahy jako sviňa 😠

nadis.h
8. led 2010

Ahoj Daduš, 🙂

Víš co mi příjde? Čím menší velikost tím dražší. 😝

dadous
8. led 2010

no je to děs, mrknu ještě někde v drogerce 😵

coko.joko
8. led 2010

nadis ja to mysela prave obrazne....... 😀
dad.......jsem si myslela,ze jsi zkoupila vse kadky a plno hrebinku 😀

coko.joko
8. led 2010

no dad,je to opravdu drahe.........

dadous
8. led 2010

teda holky venku je pěknej hnus 😝 a ještě jsem kupovala ty tampony do podprdy, teda to jsou kola jako krava 😀

coko.joko
8. led 2010

no to ja mam doma dostala jsem vzorek asi 5 ks a tak jsem na to koukala a kdyz jsem to dala do podprdy,tak to vypada hrozne 😀 😀 😀 jo tady je taky hlasi,ze ma chumelit dnes v noci tady....tak jsem zvedava co tu rano bude.......

coko.joko
8. led 2010

jdu dat rychlou sprsku 😉

dadous
8. led 2010

no tady funí jako blazen 😅 no lepší tyhle tampony, než když jsme si tam tenkrat cpali celou plínu 😀

meduna
autor
8. led 2010

ty vole tady se už zase žere 😀

dadous
8. led 2010

ja ne 😕

meduna
autor
8. led 2010

ahoj žroutky 😎

meduna
autor
8. led 2010

ty ne ale Nadiš a Coko 😀

dadous
8. led 2010

no kde se flakaš? 😅

meduna
autor
8. led 2010

ale stříhala jsem tátu Romana,nakoupit,pak procházka se psem a den je v prdeli

meduna
autor
8. led 2010

tady je teda divočina venku 😕

dadous
8. led 2010

tak tady to dneska na prochazku fakt není, než jsme nakoupily tak jsme mohli znova ometat auto 😠 hele asi tady zapadnem 😅

meduna
autor
8. led 2010

no tady je taky nezvykle sněhu 😕

meduna
autor
8. led 2010

jako 60éček a v košíku nic 😲

coko.joko
8. led 2010

Zdar medu,tak ja musim rict,ze tady je to zatim v poho....trochu vitr,ale snih zatim nepada,ale hlasi to.....tak jse zvedava do ceho se rano probudim...jestli to pujde takhle dal,tak si budu muset koupit nejaky snehule 😀 😀 a ne jen tenisky......
jo ja bych holka zrala,ale nemam co.....nic tu nemam a sladky nemuzu jsem si to zakazala,abych tolik nepribirala....
dad...plinu to me rekni a to jsi sni chodila i venku 😀 to si musela mit prsa o 3 cisla vetsi

dadous
8. led 2010

no jednou jsem šla na prochazku jen tak v tričku, a na zpateční cestě, jsem měla na kozach fleky jako blezen, to byl dobrej trapas, pak jsem to řešila kapesníkama, a plínu jen doma 😅

dadous
8. led 2010

jako nechci to zakřiknout, ale dneska kun podezřele šlape 😅 😕

coko.joko
8. led 2010

dad..psttttt ja jsem tak rada,ze to jde.....tak hlavne at to slape......no tak trapas to teda byl asi.....ale co kdyz to driv jinak neslo......