IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
19. led 2010

no prave ke vsemu pidi vecicky,to musi bejt pakarna......ja myslela,ze musi poctive zehlit do jednoho roku a pak uz to muzes sulit 😉

dadous
19. led 2010

no tak to bys nedělala nic jinyho než jen stala u prkna 😀 do třech měsícu a šlus, jasně že to přejedu žehličkou , ale ted jsem to měla všechno rubovou stranou 😀 to by jsme ty děti měli pěkně rozcapeny 😀

dadous
19. led 2010

tak ja to jdu dodělat, stejně zas za chvíly kun zpomalí 😀 zatím pa, ale zejtra je dadouš v praci tak příjdu 😵

coko.joko
19. led 2010

😀 jo mej se krasne....no to mas pravdu,staci,ze ho bude rozmazlovat cokotata a jeste ja 😀 😀 jo zitra dopolko mam cas odpolko jsem s cokotatou.....a kde dneska je vubec medu a lena 😵

dadous
19. led 2010

asi jsou chuděry ztahany z prace 😢 tak čusík 😵

nadis.h
20. led 2010

Dobré ráno,

já se zastřelim. 🙄 Karel jak je unavený tak začal hrozně chrápat a já se vůbec nevyspala.Furt mě to budilo a pak jsem nemohla usnout. Tak tu čumim jak vyoraná myš. 🙄

lenkacar
20. led 2010

nadi ahoj nebylo by lepší zastřelit živitele rodiny? 😀 😀 😝

lenkacar
20. led 2010

jinak čoko já jsem hotová z práce a z vladíse ,ani sem nelezu páč do toho nejde věčně net,chtěla jsem ukáázat jak se fotí klávesou na klávesnici a těžce mi nasral ,udělal ze mě debila ,že to nevim..pokud dostanu tu novou práci od března budu muset umět takovejch věcí z pc ,že se z toho ojedu...já antitechnik 😔

lenkacar
20. led 2010

v práci jsem odpálila vysavač,tak tam lítam na koštěti,je opravdu čas zavřít ,příští středu se bude balit a doufám ,že víkend bude volnej 😝 ,budu slavit narozky

nadis.h
20. led 2010

Ahoj Leni. Teda upřímně po těhlech 2 nocích se těším,že v pátek zas odjhíždí. 🙄 Jsem tak nevyspalá,až mi je špatně od žaludku a motá se mi nlava jak jsem brzy vstávala. 🙄

lenkacar
20. led 2010

to věřim ..vladís taky rube a to já utíkam z místnosti 😝

nadis.h
20. led 2010

Já chtěla taky.Ale no spát v obýváku je píchni jako řízni. Takže bych se nevyspala ani tam. 😝

coko.joko
20. led 2010

😀 Ahojda zeny,
nadi,ja jsem taky hotova,ale z tech idiotu pod nama,vcera opet arabska muzika na hlas jako prase a kdyz bylo 24hod.tak jsem se nasrala a tak vytocila,ze jsem zacla mlatit kostetem do podlahy a bylo ticho...a za chvilku znova,tak jsem sedela v kuchyni koste v ruce a mlatila jsem o stosest...pak prisel domu Vrata a koukal co tu blbnu,tak jsem mu rekla,ze jestli to bude delat kazdy den,tak se stehujem a nebo na ne vlitne,to se neda uz pres mesic,takhle vyvadej......a to klidne do 3 do rana 😠 😠
leni,to se nesmis tak rozcilovat,ja taky vzdy chci neco ukazet,ze jsem se naucila uz na PC pres kamosku a Vrata jen hm..ale kdybys to udelala tak a tak jeto lepsi,takze vsude stejny..a kdyz zacne chrapat,tak se balim a odchazim smer obyvak a rano se divi kde jsem.. 😀 😀 a mozna to budes mit lepsi s tou praci,az budes jinde a neboj s pc se naucis...ja jsem se toho taky bala a jsi jen clovek a ne stroj,takze pomalu,ale jiste....

nadis.h
20. led 2010

Tak to by mě kleplo.My máme naštěstí barák důchodců takže ti chodí chrápat v 7 tak je klid. 😀 Jen se těším jak nám tam bude řvát prcek tak jestli budou drškovat. 😝
To já Karla na tvrdo vzbudila a řekla mu at se otočí na bok a nechrápe.Tak zavrčel otočil se já usnula a za chvilku jsem zase byla vzhůru protože se škrábal. 🙄

coko.joko
20. led 2010

nadi to je na palici ti povim....barak idiotu....hrozny.....skoda mluvit.....no stim chrapanim to je taky hrozny,kdyz je pretazeny,tak je schopny chrapat a clovek ho muze budit a nic platny 😀

dadous
20. led 2010

no teda tady se brzo vstava 😅

coko.joko
20. led 2010

dad,to vis holky museji makat,tak uz jsou brzo na nozkach 😀 😀 teda holky my tu mame krasny poco,venku sviti slunicko a jak hreje...uplne uzasny.....fakt jen na mikinu 😵 😵 no rikam uz je tu jaro....

dadous
20. led 2010

no tak tady je klasika hnus počasí, jsem jak praštěna, bolí mě kebule 😖

coko.joko
20. led 2010

no kebule me taky boli,ale z tech dole jsem jim dnes dala...chrapou a tak mam nahlas muziku a boucham tu,aby vedeli jaky to je....... 😀 😀 ty blaho pisu soupis co vse koupit v CR a je toho nejak moc..... 😀 😀

dadous
20. led 2010

no jo když se to kupuje najednou tak to naskače 😖 jo však jen jim dej, ještě bych zapla pračku 😀

coko.joko
20. led 2010

no to je mazec,ale co koupi se to a bude klidek...a je lepsi to koupit v Cr nez tady za balik,ze jo 😀 no pracku bych zapla,ale ja zadnou nemam 😀 😀 😀

dadous
20. led 2010

😀 ajo vlastně vy chodíte prat ven 😀 no tak to radio pořadně vokuř 😀 tak jsem včera vyndala ten balík plín a vešly se tam i bačkory 😵

dadous
20. led 2010

jako do toho kufru myslím 😅

coko.joko
20. led 2010

no vidis,to je super ne...takze nemusis menit za vetsi.....neboj mam pusteny radio a docela na hlas a uz slysim jak tam neco prska kreten,at prijde nahoru me to rict....ho poslu do prdele 😀 😀 😀 nojo prezuvky musis mit taky.....to jsem zvedava na sebe.jak ja se budu balit...kdyz jedu na 3 dny do Hradce,tak mam velkou tazku a spoutu veci a stejne pak nosim jen 2 veci z toho 😀 😀 😀
no prat chodime do tech pradelen,ale ted to vzal Vrata na zimak,tak je to super...... 😀 😀

dadous
20. led 2010

😀 😀 a vynadaš jim česky nebo německy? 😀 😀 😀

coko.joko
20. led 2010

no dad.moje nemcina je na bodu mrazu,ale par nemeckych slovicek umim,takze si myslim,ze by to pochopil IND s teckou na hlave 😀 😀 😀 a kdyby ne tak mu to reknu cesky a to pochopi urco...... 😀 😀

dadous
20. led 2010

no hlavně jestli znaš ty spravny slovíčka 😀

coko.joko
20. led 2010

no tak to znam.. 😀 😀 se me nechce nic delat 😉 😉 jsem dnes nejak presla 😵

antoaneta
20. led 2010

Ahoj holky, můžu se přidat? Mám za sebou 1. IVF s ISCI - neúspěšné. 10 den od trasferu jsem začala špinit, přesto jsem ještě doufala. Včera mi to ale lékaři potvrdili - nepovedlo se ☹ . Strašně moc mě to zlomilo, - moc to bolí. Chce se mi pořád jen plakat. Navíc nemáme žádné mrazáčky ☹.Přesto ale svůj boj a touhu po miminku vzdát nechci. Prosím, existuje nějaká rada, pomoc, co dělat pak? Jak se dát, tam vnitřně v bříšku co nejdřív do pořádku, (přece jen všechny ty stimulanty byly pořádný drijáky) aby už ten příští pokus byl úspěšnější? Bráním se tomu, ale pořád přemýšlím proč? Snažím se najít důvody nebo příčiny. Nejedla jsem něco špatného? Nebo naopak nejedla jsem hrozně moc vitamínů? Nebo byla chyba, že jsem nedělala všechno jako předtím, nešetřila jsem se po tom transferu zbytečně moc? Ach jo. 😢
A prosím, kdy mohu, nebo za jak dlouho si myslíte, že je nejvhodnější jít do toho znovu?
Prosím, co jste dělaly vy? Je tu někdo, kdo poprvé neuspěl a po druhé už ano? A co jste dělali oproti tomu prvnímu jinak?

nadis.h
20. led 2010

Ahoj Anet, je to těžký. Já pořád říkám, že nervy jsou na tom to nejhorší. 😒
Nesmíš se obviňovat v tom, že se to nepovedlo. Ono do chvíle transferu je vše "pod kontrolou" ale pak už je to prostě jen na přírodě jak to zařídí aby to vyšlo či nevyšlo.

Do dalšího IVF pokud jsi v pořádku můžeš jít po 3 ms.Někdo šel i dřív.

Já jsem měla první stimulku zrušenou,protože jsem nereagovala na injekce a brečela asi týden,protože mám vysoký hormon na tvorbu vajíček a vypadalo to,že budu muset mít dárkyni což s mojim současnym partnerem by nešlo.On je proti.Takže to bylo moc těžký,ale na podruhé to pak vyšlo.