IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
5. únor 2010

no ja se na to vrhnu zítra odpo, ale už na to mam hroznou chut

dadous
5. únor 2010

jo a kočarek krasnej 😵

coko.joko
5. únor 2010

medu prave,ze to jde,tak jsem do toho sla vcera tu sedela rada...ja a cokotata a po delsi debate,jsem musela zkontaktovat kamosku at dnes vola a objedna ho 😵 😵 tady jsou docela drahy a moc se me nelibi 😀

coko.joko
5. únor 2010

dad,dekuji za pochvalu 😎
nadis koukam je taky vedle a sem nic nepisne jak se ma...dostane na prdel.... 😅

lenkacar
5. únor 2010

tak jsem nás na zítřek vyžehlila a zítra jenom nehty a hlava a jdu ..plesati

lenkacar
5. únor 2010

čoko kočárek je úžasnej nádhernej..ta buchta je fakt rychlá a měla jsem strach že to bude srajda tak jsem to pekla zbytečně dost dlouho....podotýkam ,zbytečně dlouho

nadis.h
5. únor 2010

Vy čuňáci s tvarohem!!! 😝 😀 😀
Ahojky.

Já čtu poctivě aby mi toho moc neuteklo. A kaju se že nepíšu. 😀

U mě nic. Mám depku že zas Karel jede pryč a žehlim a vařim a uklízim celý den. 😝

Coko suproš kočárek!!!Moc hezký!!

coko.joko
5. únor 2010

Holky moc dekuji...ja mam taky radost.....
leni,ta buchta jestli jsem pochopila dobre,tak to neni testo,ale das drobenku a pak ten tvaroh a zase drobenku...na me musis trochu vic podrobne 😀 😀 😀
nadi,to ja mam taky....porad sama 😵

meduna
autor
5. únor 2010

Ahoj Nadi,to je dost,že taky ty babo nevěrná jukneš 😉 😉 😉 za chvilku přijdu,jdu něco udělat 🙂

nadis.h
5. únor 2010

Jdu dělat véču. A zítra dělám taky holanďáky Karlovi na cestu. 🙂 Miluju je.

coko.joko
5. únor 2010

Tady koukam,kazdy maka neco dela to je teda pri patku....ja dam sprsku a pak neco k jidlu mam hlad.... 😀

coko.joko
5. únor 2010

holky posloucham impuls a hrajou vypalovacky 😀 😀 to by se libilo Romotatovi... 😀 Zagorka,Gott atd....pisnicky na prani.....asi tam taky zavolam....

dadous
5. únor 2010

tak jsem zas na skok tady , dadouš ma zpravy 😅 nadi fakt nas ted trošku zanedbavaš 😀

dadous
5. únor 2010

ja posloucham radio 4U a tam hrajou písně meho mladí, no 80ty leta 😅

coko.joko
5. únor 2010

to najdu dad na internetu taky 4U se to jmenuje.?to rikam,ze nadis na nas haze bobka 😀

nadis.h
5. únor 2010

Holčinky omlouvááám se a polepším se!!! 😅

Ale ted se vypíná a jdu kuchtit. Mám hlad jako vlk.

Papapa hezký večer. 😎

dadous
5. únor 2010

RADIO 4U tak je to přesně

dadous
5. únor 2010

to jo nedi jen se běž nadlabnout, to se musí 😵

coko.joko
5. únor 2010

tak ja se jdu na to mrknout a najdu na netu 😀
dad,jak mam koupit pliny maji pry nejaky slevy v TETE a moje mamka blazni a pta se jestli staci ty 3-6kg a nebo vetsi.porad me ja tomu nerozumin ☹ 😀

coko.joko
5. únor 2010

nadi,dobrou chut....tak ho mam naladeny a hrajou zrovna Robbiho 😀 😀

dadous
5. únor 2010

hele ještě prodavaj ty uplně nejmenší, 2-5kg, s těma začínam a mam zatím dva balíky, pže nevím jak bude mímo velky a jak poroste. jako koupit je muže , tak je bude mít prdolka později, ale zas každymu sednou jiny plínky a ja mam strach kupovat to ve velkym, aby pak třeba prckovi neseděly a ja neměla doma haldu stejnejch plínek na nic, ja to necham na potom a budu kupovat pruběžně 😵

coko.joko
5. únor 2010

tak ja reknu,at koupi jeste ty malicky jeden balik 2-5kg a budu mit oba 😀 😀 porad rikam nekupovat nic a kazdy den pise a nebo vola,ze koupila to a to...no co mam delat..... 😀

dadous
5. únor 2010

😀 no to bud rada 😵 ja včera objednavala latkovy plíny a dvě osušky a jednu takovou krasnou deku a hned jsem o litr lehčí 😝 ale z ty deky jsem uplně hotova, se mi strašně líbí 😵

coko.joko
5. únor 2010

dadousku,rada jsem mame jen jednu babi a dedu a tak se snazi a jsem hrozne rada,ze to nemusi vse kupovat Vrata a nasi nam pomuzou....kocarek zaplati a mamka ma spoutu vecicek uz pro nas i ty pliny hadrove tech mame 60ks 😀 😀 tak jsem fakt moc rada

dadous
5. únor 2010

ty blaho 60 😕 co s tím budetě dělat 😀 ja budu 20 a asi 4 ty s obrazkama 😅

coko.joko
5. únor 2010

no ja nevim,moje mamka si mysli,ze je budu davat i normalka misto jednorazovek 😵 a uz je koupila,tak to budu mit ja nevim.......musi mto vymyslet,ale oni se nestrati

dadous
5. únor 2010

to je fakt že se to neztratí 😵 , tak ja se pro dnešek loučím, ale zejtra večer jde dadouš na pívo, takže poč bude muj 😵 tak se holčičky opatrujte 😵 😵

coko.joko
5. únor 2010

jo ty se mej taky,zitra zase bude doma ten muj,takze tu asi nebudu ja 😀 😀
ja se jdu najist mam hlad.........

lenkacar
5. únor 2010

čoko jojo je to drobenkový těsto .. 😉 tak budeš s plínama mejt okna a budete do nich smrkati a vázat bolavé zuby .. 😀 😝 ,jako my doma..když jsme totál nachcípaný .. 😀 😝

lenkacar
5. únor 2010

tak jsem pokoukala noc na karlštejně a u toho zašila pár věciček a půjdu spát ,ráno v 8hod. mam bejt na nehtech ..