IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
16. bře 2010

😀 no tak slava aspon někdo 😀 😀

lenkacar
17. bře 2010

dadu nemohla jsem včera z palicí vydržet šla jsem ležet a jen sem občas nakoukla ,ráno je mi vždy o trochu líp než si vemu prednison..jak málo piju asi to to nestačí vyplavovat to neřádstvo,už to nezvládam ,dneska vysazuju a dodržim jen ten chráněný sex ,měsíc bez ustání migrena jak prase..a odsrala to myš.. 😝 ,jak je děvenky?

coko.joko
17. bře 2010

Ahojda,
dad,ja te sleduji neboj,ale vcera jsem si precetla co a jak s tebou a musela jsem jit ven,tak jsme nestihla napsat a kdyz jsem prisla,tak jsem uz PC nezapla,ale neboj porad te sleduji....az budes rodit,tak kdo nam to rekne,kdyz medu uz tady nebyla takkk dlouho.....
leni,tobe teda ten prednison dava zabrat to me teda tak hlava nebolela.....ale musi to bejt hodne neprijemny...

dadous
17. bře 2010

no dobře holky 😅 mate omluvenky 😀
coko ještě to mam pojištěny na čekatelkach a nebo dadouš sem písne, teda jestli to zvladne 😀
teda leni ty si to fakt užívaš, se divím že ti nedaj něco jinyho, když ti tohle děla takovou paseku 😖

coko.joko
17. bře 2010

dad,tak to jo ja te budu sledovat i na cekatelkach 😀 neboj,pohlidam si te 😵 no a treba to zvladne i dadous,tak to budem vedet taky....
a kde je ta medu,porad jeste v CR a nebo uz tady v nemecku

dadous
17. bře 2010

no už by měla bejt v německu, včera měla jít na tu posudkouvou komisi nebo co, říkala že se ozve a zas nic 😠 dostane na prdel 😀

coko.joko
17. bře 2010

to asi dostane teda holka jedna...
ufff...jsem uvarila a jsem KO...odpolko chci jit ven,protoze je tam krasne a chci si koupit ty prsni vlozky a jeste nejaky malickosti 😀

nadis.h
17. bře 2010

Ahoj holky, 😉

Daduš sobota se blíží. 😀 Tak nezapomeň na dárek pro mě. 😀

Leni to je oser bolest hlavy co? 😠 Já tím trpím už x let. A když to jede ve velkym tak občas bulim jak harant.

coko.joko
17. bře 2010

Jo taky jsem rikala,ze by mohl dadousek prijet k nam a opucovat okna.....kdyz ji to tak bavi.....

nadis.h
17. bře 2010

Coko dneska jsem koupila v DM ta holítka na obočí!! Tak večer hned ozkouším!! 😀

coko.joko
17. bře 2010

nadi,fakt si je sehnala jo???To je super uvidis ja holila pred mesicem a neco a porad neroste,ale je fakt,ze ja mam hrozne svetle,tak asi to nevidim 😀 😀 tak pak napis jak to dopadlo......

dadous
17. bře 2010

nadi mam strach že to asi nedopadne 😅 ale snažím se 😀
coko néé že by mě ty okna bavily, spíš jsme myslela že se prckovi bude chtít ven 😅 a vono hovno hovno 😀
nadi a to maj ty holítka u klasickych holítek?

nadis.h
17. bře 2010

Coko jojo koupila. 😀 Stály tři v balení 50 korun.

Dadu ta holítka jsem našla v regálu kde mají takové ty různé serepetičky na nehty. Umělé nehty,různé gely,lepidla,pilníky a tak.. 🙂 Jsem na ten vynález zvědaváá.

dadous
17. bře 2010

aha tak to taky musím omrknout, ja na to vždycky zapoměla 😅

coko.joko
17. bře 2010

dad,neboj za chvilku bude venku pani dadouskova a uz bude dobre.....ja uz to chci mit taky za sebou je to fakt drina...
no nadi,presne tam je maji u tech prkotinek.....uvidis jak to pujde........no me staly asi 3 eura to je to same,ale jen dve v tom jsou.....
jinak dad,krasny bruch mas...takovy mam i ja ted.....

dadous
17. bře 2010

😀 no mě každej říka že mam malej pupík, ale mít větší tak se zblazním 😀

coko.joko
17. bře 2010

to bud rada ja dam taky fotku do alba a uvidis jaky mam ja...sotva chodim a pakne u toho funim...hold velky mimi

dadous
17. bře 2010

tak šup at se pokocham 😵

olasek
17. bře 2010

Ahoj holkýýýý, poměřujete pupíky??? Dadu, máš pěkný bříško - mě malý nepříjde. jsi drobná tak je akorát..... 😉

coko.joko
17. bře 2010

jo jdu na to uz to vkladam vydrz 😀
ahoj alasku

coko.joko
17. bře 2010

Mas ho tam tak mrkni......

dadous
17. bře 2010

ahoj oli 😵 prej drobna 😀 😀 😀

olasek
17. bře 2010

coko, tak to se těším 🙂 .....hned na tebe taky kouknu 🙂

dadous
17. bře 2010

no jo coko, normalně stejny možna o kousíček větší 😵

olasek
17. bře 2010

no, Dadu, z fotek mě příjdeš, jak štípka .... drobňoučká, maličká.... 🙂

coko.joko
17. bře 2010

no,ale ty jsi uz 40tt a ja teprve 32tt,tak jsem na sebe zvedava jak budu vypadat az budu mit 40tt 😀 😀
jo oli mrkni,mrkni.....kde bydlis v HK

dadous
17. bře 2010

oli fotky někdy klamou 😀 😀

olasek
17. bře 2010

jéé, coko, máš pěkný břuch 😀 a to ještě vyrosteš - za chvilku budeš přepadávat..... 😀 ....moc ti to sluší

olasek
17. bře 2010

v HK bydlím ve Věkoších.....znáš to tu?

dadous
17. bře 2010

no jak coko, přesně jak píše oli, budeš přepadavat 😀 ne ba ne třeba už tolik neporostete 😵