IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
1. dub 2010

medu já když si něco nemůžu zapamatovat tak si to přejmenuju..třena fanfulínka kudíska na blondfan a bylo to .. a slyší na to .. 😀 😀 😝 ,liptonka na lipánka ..no holky však mě znáte .. 😀 😀 😝

lenkacar
1. dub 2010

tak holky šlapu na zmizík..bombyvymenim a pro jistotu dam vložku

coko.joko
1. dub 2010

jo tady se taky griluje u Ryna a vypada to docela dobre,kdyz citis ten ohen..si vzdy vzpomenu na letni tabory kam jsem jezdila povinne kazdy rok jako mala 😎
no,ale k turkum nejdu ty by nam to snedli nase burty.......vis jaky jsou.....
dad,to bud rada,ze mas hodne mlicka ne?????

meduna
autor
1. dub 2010

ještě,že si pamatuješ mě 😉 ale přijde doba,že budeme pátrat v paměti 😀

dadous
1. dub 2010

no jo minule ukazovaly jak z mateřskyho mlíka dělaj sejry 😝 a mala teda spinka 😵 dneska jsme se i v noci vyspaly 😅

lenkacar
1. dub 2010

tebe já si pamatuju ,ty si stejně ujetá jako já 😀 😀 😀 😀 😝

meduna
autor
1. dub 2010

neboj,bude tam vepřové tak to oni nežerou.nažerem se,možná i vožerem a budeme se tam válet na trávě,nachytáme klíšťáky 😀

meduna
autor
1. dub 2010

hele Dadoušku já náhodou taky,Roman nechrápal,už jen foukal a to je ok 😀

meduna
autor
1. dub 2010

no Leni,my dvě jsme dobrý psycha 😀

meduna
autor
1. dub 2010

tak jdu do tý vany už na mě čeká,zapálim si svíčky,snad přestanu i mrkat tím jedním okem

coko.joko
1. dub 2010

teda leni a me si nepamatujes jo????????
medu,to je fakt to oni nezerou nevedi co je dobry.......ja se teda dnes nevyspala,protoze ten kreten dole opet rval na tu svoji a rachot jako prase.....tak jsem zase busila do podlahy a dneska ho potkame s Vratou a on s klidem na nas dobry den a smal jak mesicek.....to nechapu......

coko.joko
1. dub 2010

😵 medu ty mas romantiku jo.....vana,svicky,cigo a vino a pak zavolej Romana 😵 a baracek se otrese 😵
tak ja jdu taky neco delat treba veceri pro me mam hlad.....

dadous
1. dub 2010

takhle je ted hodna 😵

dadous
1. dub 2010

jsem koupila jinou odsavačku na nudle, a už se jí líp dejcha 😅

coko.joko
1. dub 2010

dad,to je krasa jak je hodna vid....kdyby byla porat tak hodnoucka 😵 no odsavacka to je taky vec vid.......

dadous
1. dub 2010

no chtěla jsem tu na vysavač, ale tady v ty prdeli maj kulovy, tak jsem vzala aspon tu hadičkovou a zatím stačí, docela se u toho i chechta 😀

coko.joko
1. dub 2010

na ten vysavac to ma moje kamaradka a to je mazec jsem si myslela ,ze to musi bolet a je to frkot nasadis na nos a na konec vysavace a jede to a tech smrku v tom malickym nosanku to je teda vec......

dadous
1. dub 2010

😀 😀 no když na ni někde narazím tak ji koupím 😵

coko.joko
1. dub 2010

a myslis,ze v Trauci nemaji 😕 to je divny ne????

dadous
1. dub 2010

jo v trauči možna jo, ale to až tam pojedem 😵

coko.joko
1. dub 2010

a jo.....ty vlastne nebydlis primo v trauci,ale kousek od ni....... 😀

dadous
1. dub 2010

jsem ted trošku šmírovala 😅 a ten gravimilk maj i v DM drogerii 😵

coko.joko
1. dub 2010

dad,smirackujes jo.........to nevadi......no holky pisou jak to piji a ze jeto dobry na kojeni a tak se chci podivat jestli to maji i tady....treba pak budu mit lepsi mlicko.......v DM to je super to tady je,tak na to mrknu .........

dadous
1. dub 2010

jo určitě si ho kup, je fakt vybornej 😵 sice tady stojí asi stovku, je to ňamka 😵

coko.joko
1. dub 2010

a kolik je toho mlicka to je jako suseny a ty to michas s mlikem a nebo uz to je hotovy......

nadis.h
1. dub 2010

Ahoj ženy,

já měla zas depku jak cep! 😝 Jsem hroznej ubulenec.. 🙄

Daduš malá je naprosto k o u z e l n á. Celou bych jí opusinkovala.. 😅

meduna
autor
1. dub 2010

Ahoj Nadi a už je to ok?

meduna
autor
1. dub 2010

Nadi,ten bříšánek,jako by had snědl jablko 😀 😀

coko.joko
1. dub 2010

holky jsem se najedla a uz asi nic dnes neudelam a to mam jeste na zehleni pradlo....opet to moje blee co nemam rada....
ahoj nadi,taky dost,ze jdes k nam na kouknout....doufam,ze uz depku nemas a jsi v pohode usmevava mamka.....

meduna
autor
1. dub 2010

coko,sežrala jsem tři palačinky s jogurtem,mandarinkama,kakalíčkem a cukrem,jsem prasut největší