IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
7. kvě 2010

Coko, jaká srabotka. Nenormální by bylo, kdyby ses nebála 😀

zuzbe
7. kvě 2010

já bych nejradši ten test udělala, ale bojim se, že bude negativní, tak ho dělat nebudu. achjo :-/ a myslíte, že ta divná chuť v puse může něco signalizovat? kamarádka říkala, že to je jak když olíznu pětikorunu, ale já jí nikdy neolízla a ani se mi do toho nechce 😝

koblichzek
7. kvě 2010

Jéžiš nic nelízej 😀 .
Vím, čekání je nejhorší

coko.joko
7. kvě 2010

kobli,to jo....ale kdyz ja porad nevim co me ceka....to cekani je hrozny....... 😵 ale predstava,ze v pondeli a nebo v utery uz bude Lenny snama je super 😉
zuz,jeste pockej s testem a ta chut to nevim,taky jsem nikdy nemela penize v puse 😀

zuzbe
7. kvě 2010

no právě a navíc když mě pořád neustále bolí to břicho. ach jo, proč to ženský maj tak těžký 🙄

bobbule09
7. kvě 2010

zuzbe, taková ta kovová chuť v puse je jedním z těhu příznaků, tak buď v klidu 🙂 Hlavně nic neolizuj 😀

koblichzek
7. kvě 2010

Dala jsem nové fotečky, tak můžete juknout. 😉

bobbule09
7. kvě 2010

coko, to je hrůza, já už jsem myslela, že budem rodit a ty jsi zase doma? Já už mám poslíčky místo tebe 😀

koblichzek
7. kvě 2010

Zuzbe, no přece abychom se nenudily 😀 . Ale bříško tě pravdu může bolest.

bobbule09
7. kvě 2010

kobli, krása ty fotečky 🙂 Jsem z toho celá na měko 😵 , taková krásná princezna.

koblichzek
7. kvě 2010

Děkuji moc. Hele já jsem z toho taky pořád celá naměkko 😀 😀 😀

coko.joko
7. kvě 2010

kobli,teda to jsou krasny fotecky 😵
bob,ty to prozivas semnou to je krasny 😵 ja jsem mohla dnes,ale proste nemam odvahu a chtela jsem bejt jeste s cokotatou doma o vikendu....

bobbule09
7. kvě 2010

No jo, ale ty ji máš doma. Já když se chci pokochat pohledem na miminko, tak musím koukat na fotky vašich broučků. A pak jsem celá hormonálně rozhozená a lezu pořád po příteli, že chci taky takový mimčo 😀
Jo, leze na mě jaro 😀 😀 😀

bobbule09
7. kvě 2010

coko, já si stejně myslím, že do pondělka nevydržíš. Lenny si to určitě rozmyslí a zpříjemní ti víkend svým příchodem 🙂

koblichzek
7. kvě 2010

Coko zkus osvědčené metody jak porodit:
1) dřepy a horká koupel
2) čaj z maliníku
3) SEX - ten prý vážné pomáhá (sperma prý obsahuje něco jko oxytocin) 😉

koblichzek
7. kvě 2010

Lenny určo čeká, až bude svítí sluníčko, aby věděla, kudy ven 😉 😀

koblichzek
7. kvě 2010

Holky já fičím kojit. Lidunka se ozývá. tak zatím pa

bobbule09
7. kvě 2010

coko, ten sex na to opravdu zabírá, tak hurá na to 😀

coko.joko
7. kvě 2010

holky dik za rady,ale predstava,ze ted predvadim sex tak to fakt ne....funim,kdyz jdu do schodu a jeste delat toto.... 😀

bobbule09
7. kvě 2010

coko, však po tobě nikdo nechce nějaké artistické výkony. Stačí tak zlehka, zboku 😀 😀 , žádnou divočinu 😉

bobbule09
7. kvě 2010

Jdu venčit hafušu, už má celé žluté oči 😀
Tak se coko opatruj a kdyby to na tebe přišlo, tak přeju bezbolestný a co nejrychlejší porod 🙂
( Já jsem rodila 12 a půl hodiny, ale i tak bych do toho šla hned znovu)

nadis.h
7. kvě 2010

Coko a ještě je prý celkem spolehlivá stimulace bradavek. Tak ať čokotáta trochu pomasíruje. 😀

coko.joko
7. kvě 2010

nadi,teda vy me davate rady... 😀 takze z boku me ma cokotata protahovat a jeste masirovat prsa 😀 mu to povim......az prijde dom... 😀

nadis.h
7. kvě 2010

Coko ale faakt. 😀 Já myslela že je to zas nějaká pověra, ale včera jsem se dočetla o tom v poradně od Kouckýho z apolináře. 😀

lenkacar
7. kvě 2010

čus holčinky ,nešel mi net tak jsem ,ale neodolala a tajně jsem vás šmírovala v práci,ale nechci se tam přihlašovat ,páč si to ten hajzl pc pamatuje .. a mohlo by to být zneužito proti mě

lenkacar
7. kvě 2010

musela jsem se podívat jestli už nejsou čokoládky 2 a ono se tady zatim sexovalo .. 😕

meduna
autor
7. kvě 2010

hoj holky ,tak Coko už se brzy dočkáte s Cokotátou 😵 Kobli,malá je krásná a fotky jsi udělala fakt boží 🙂
Bob,no ještě tuňáka ty mrše kupovat 😖 zamontovala jsem jí do granulí dnes zbytek cezarka a jak žrala 😎 pak dostala kost z poblívky a byla velešťastná,ale krapet zlověstně vrčela,když se Roman přiblížil,asi se o ní bála 😀

zuzbe
8. kvě 2010

Holky tak sem nevydržela a udělala si mamatest. Jenže jsem ještě zmatenější. Je tam slabá druhá čárka. Ovitrille by to snad už být neměl, jsem jedenáctý den po něm.Ale nevím, jestli už by vůbec test mohl být pozitivní, sedm dnů po transferu. Je tam fakt slabounká druhá čárka. Takže pořád nevím nic 🙂

bobbule09
8. kvě 2010

zuzbe, proč testuješ tak brzy? To ti vážně hodně pomohlo, viď? Teď nevíš taky nic a ještě jsi zmatená 😖
Ale já si myslím, že tam ta druhá čárka je proto, že jsi těhulka 🙂 Vydrž ještě pár dnů a zkus to znova, je moc brzy, ale strašně moc ti to přeju 😵

zuzbe
8. kvě 2010

Protože sem blbka nedočkavá 🙂)))) přesně jak píšeš, nevím nic a ještě jsem zmatená ☹ tak poškám do středy a zkusim zas.. díky, seš hodná, že tomu věříš 🙂