IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
12. srp 2010

@nadis.h ,tak to me taky prislo 😀 😀 no aspon vidis jak se lidi bavi.....
klokanku mame,ale copak tam vydrzi.....tak cca pul hodky a pak se krouti a musim ho vytahnout......nema rad uzky prostory to je hrozny......treba spaci pytel tak do toho kdyz ho dam,tak rve jak blazinek a vytahnu ho a on se smeje....

nadis.h
12. srp 2010

tak to je debilka že se baví rozesíláním takové kraviny... 😕 😀

lenkacar
12. srp 2010

nadi nevím co bych jako psala za zážitky s osobní váhou ,možná jen ,že mi stačí milisekunda a mám náladu na bodu mrazu jak tam zahlédnu to mega číslo 😀 😵

dadous
12. srp 2010

@nadis.h 😀 taky řadíš na vaze? 😀 ja na ni radši ani nelezu 😝 moc vam to sluší 😵

baronek
12. srp 2010

@lenkacar 😀

blazenkaa
12. srp 2010

ahojkyholčičky jdu vás konečně dočíst nějak nestíhám

blazenkaa
12. srp 2010

@nadis.h teda vám to sluší a v albíčku máš moc krásné fotečky Karlíčka

lenkacar
12. srp 2010

jo Karlík je fešák a už se těšim na story jak bude chodit bušit na terárko a v něm bude nasraná hadice

nadis.h
13. srp 2010

Ahojky,

děkuju moc za pochvalu. 🙂

Na váhu taky nelezu. Jedině v lekárně páč ta mi pak napíše že máím váhu v normě. 😀

Hadičák je pitomec. Tak dlouho lezl na lampu až jí urval a asi dostal pecku páč ten kabel byl pěkně začouzenej. 😀

baronek
13. srp 2010

@nadis.h A nemáš strach, že uteče?

coko.joko
13. srp 2010

Ahojda,

@nadis.h to je prdel asi fakt dostal ranu.....no videla jsem tu vasi hadici a docela bych se bala bejt v jedny mistnosti s ni......

nadis.h
13. srp 2010

Holky on utéct nemůže. Má nahoře na terárku železný zašupovací těžký dekl.Zvednout se to nedá,je to v takové kolejnici a musí se to vysouvat. Ale první dny než jsem si zvykla jsem taky byla nesvá.

baronek
13. srp 2010

@nadis.h jo tak to je dobrý, ale do kontaktu bych s ním přijít nechtěla 🙂 A předpokládám, že žere myši, zrovna včera jsem jednu chytla na půdě 😀 😝

coko.joko
13. srp 2010

Ja myslim,ze tahle hadice zere potkany...myska je malicka to ma jak zakusek........a bere ji K.do ruky a nebo je porad jen za sklem...ja byla jednou u sousedu u nas na vesnici a ty maji uzovku cervenou a prinesli ji ukazat a ja se malem po......ale pry nejsou slizky.....tak nevim.....a to jsem mela svatbu v ZOO a po cokotatovi se tam plazila 4 metrova krajta....

baronek
13. srp 2010

@coko.joko ty ses vdávala v ZOO? Jak romantické .... 🙂 🙂

nadis.h
13. srp 2010

Baronku žere 3 velké potkany... 😝 To si musím zacpávat vždy uši .. dělá se mi blbě jen z toho jak piští když je chytne... 🤐

Coko dokud jsem tu nebydlela tak ho K normoš puštěl se plazit po bytě aby se prý protáhnul. 😖 Ted už má hadičák smolíka. Pustí ho jen na chvilku když mu mění vodu nebo vytahuje bobek.. 😀 Ale to já jsem zavřená v ložnici.. 😅

baronek
13. srp 2010

@nadis.h když si představím, jak ty potkany do sebe souká, je mi zle 😠

nadis.h
13. srp 2010

Baronku že? Divná to chlapská zábava. A přítel mi vždycky ještě prudí a říká..Podívej jak mu kouká už jen ocásek z tlamy.. 🙄 😀

baronek
13. srp 2010

@nadis.h oh přítel je ale romantik 😠

coko.joko
13. srp 2010

@nadis.h ...no tak to by bylo po me,kdyby se tam nekde jeste plazil......a kdo mu meni vodu a bobky,kdyz je pry treba tyden K.....
baronku...romantika to byla.......

nadis.h
13. srp 2010

Jo to je!! 😀

nadis.h
13. srp 2010

Coko bobek naštěstí udělá jen jeden vždy po nějakém čase krmení. Krmí se tak jednou za měsíc a voda mu taky vydrží. Takže to se vždy zvládne.

coko.joko
13. srp 2010

@nadis.h .tak to jo... 😵 me tady lenny cvaka porad do klavesnice.....to je sranda 😀

dadous
13. srp 2010

😵 ahojda 😵
vše nej nej medunce k svatku 😉

coko.joko
13. srp 2010

jooooo medu ma svatek,tak vse nejjjjjjjjjjjjjjjjj a moc se neozer 😀 😀 😀

@dadous ,mrkni janyskovi do alba 😉

dadous
13. srp 2010

@coko.joko 😅 no jo je to chlapak 😵

coko.joko
13. srp 2010

@dadous ,to teda je kus chlapa........koukala jsem,ze marhul byla vedle,tak snad je OK......

dadous
13. srp 2010

@coko.joko jo jo marhul je ok 😵

coko.joko
13. srp 2010

SE me blokl krk a ja chodim jak debil a boli to jako prase a nemuzu se otocit a kdyz beru Lennyho tak se muzu posrat jak to boli........

coko.joko
13. srp 2010

@dadous,rano me trochu vylekala,kdyz smazala album.........