IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
20. lis 2010

jo holky kozička je kozička 😀 ,jinak já marodim 😢 zánět nosohltanu ..je to pěknej hnus .. 😖

nadis.h
20. lis 2010

Leni ahoj,já byla taky nachcíplá ted týden. Hnus byla jsem na sračku. 😝

Daduš tak mě nechce z flašky nic. Jen snad 2x vypil náhodou čaj a jednou jsem mu šoupla kaši ale další pokusy marný.. 😝

lenkacar
21. lis 2010

nadi jenže na prdel je ,že jsem těhotná.. 😠 na začátku 😠

dadous
21. lis 2010

@lenkacar juu super ty už maš v pase tt 😵 a co na to bereš?
@nadis.h no asi fakt, koza je koza 😀

lenkacar
21. lis 2010

střikam si vodu se solí.. 😒

coko.joko
21. lis 2010

Ahojda devcatka,
ja jsem ted nejak hotova,malej nechce spat v noci porad by si hral a trva nez usne a pak spi chvilku a zase vzhuru...pres den toho taky moc nenaspi,takze mam veselo..to jsem chtela pect pernicky a pomalu delat a pripravovat vse na vanoce,ale prdim na to jsem unavana zena...
@dadous ..to je nevyhoda kojenych,ze jsou zavislaci na prsu 😀 😀
@lenkacar ,super tehulka..........

dadous
21. lis 2010

@coko.joko ma bejt uplněk, nikča ma ted taky spaní na hovno 😖
@lenkacar tak at seš brzy fit 😵

coko.joko
21. lis 2010

@dadous .myslis ze to je tim jo 😕 je fakt,ze to ma tak 3dny

nadis.h
21. lis 2010

Tak jsem si stříkla!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Leníííííííííííííííííííííííííííí to je BOMBAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uuuaaaaaaaaaa gratuluji!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

lenkacar
21. lis 2010

nadi 😀

nadis.h
21. lis 2010

Se netlem. 😀 Těhule jedna bláznivá. 😀 Mám fakt velkou radost Leni! 😉

nadis.h
21. lis 2010

Tý jo a termín v červenci!! Jako já. 😵

nadis.h
21. lis 2010

No to mám dost..Nejen že v červenci ale i 19 jako jsem měla rodit já! 😅

lenkacar
21. lis 2010

tak snad se mi to povede jako tobě donosit .. 😉

olasek
21. lis 2010

@lenkacar super super super, Lenííííí...... gratuluju!!!! Pěkně se kurýruj ať jsi brzičko v pohodě 😉

lenkacar
21. lis 2010

díky holky 😵

nadis.h
21. lis 2010

Leni si piš!! 🙂 Juu těším se na letňáčka. 😵

dadous
22. lis 2010

@nadis.h třeba se aspon léna trefí na moje narozky 😀

lenkacar
23. lis 2010

@dadous a kdyže seš porozená?mám v úmyslu vrazit špuntíček a porodit lvíče 😀 😝 ,jojo holky prdelky ..kdoví jak to vše bude

dadous
23. lis 2010

@lenkacar ja jsem 14.7 😵

coko.joko
23. lis 2010

Ahojda holky,nejak ted nestiham...mimi nechce spat v noci a pres den taky ne,pry to jsou zuby,tak se modlim at uz vyrostou,protoze ze me je kazdy rano cinan jak mam male ocka....Vcera u dr.vse v poradku delal nam rengen na kycle a vse OK a taky mame 10,5kg a 75cm...pry to maji deti na roce tak nevim.....vcera jsem delala vecer jeste pernicky a pomalu pripravuji na vanoce,protoze pak bych to nestihala.....

coko.joko
23. lis 2010

Ahojda holky,nejak ted nestiham...mimi nechce spat v noci a pres den taky ne,pry to jsou zuby,tak se modlim at uz vyrostou,protoze ze me je kazdy rano cinan jak mam male ocka....Vcera u dr.vse v poradku delal nam rengen na kycle a vse OK a taky mame 10,5kg a 75cm...pry to maji deti na roce tak nevim.....vcera jsem delala vecer jeste pernicky a pomalu pripravuji na vanoce,protoze pak bych to nestihala.....

coko.joko
23. lis 2010

Ahojda holky,nejak ted nestiham...mimi nechce spat v noci a pres den taky ne,pry to jsou zuby,tak se modlim at uz vyrostou,protoze ze me je kazdy rano cinan jak mam male ocka....Vcera u dr.vse v poradku delal nam rengen na kycle a vse OK a taky mame 10,5kg a 75cm...pry to maji deti na roce tak nevim.....vcera jsem delala vecer jeste pernicky a pomalu pripravuji na vanoce,protoze pak bych to nestihala.....

lenkacar
23. lis 2010

čoko jsi úžasná..nevyspalá, furt něco děláš..no je to kus chlapa,takový se líběj 😵

coko.joko
23. lis 2010

@lenkacar ,to klame jsem hotova a tak protivna,ale musim delat,protoze bych spala za chuze....a porad si rikam,ze az ty zuby budou venku tak bude lip a hlavne me v noci pomaha Vrata....

lenkacar
23. lis 2010

to je moc dobře ,že ti pomáhá manžel.. 😵 mě taky ted pomáhá

coko.joko
23. lis 2010

@lenkacar ,ja bych to nedala je to fakt fuska...,mame hrozne zivy ditko a ja jsem za ten den tak hotova....no vidis Vladis pomaha to je taky dobre jen tak dal

nadis.h
23. lis 2010

Ahojky,

Coko ta židlička co máš? Je od Jane? Taky takovou.Od kolika jsi tam Lennyho dávala?

nadis.h
23. lis 2010

Ted si to čtu po sobě co se mi to tam napsalo.. 😅 Taky takovou máme máme tam mělo být.

dadous
23. lis 2010

zdravím ve spolek, tak tady už kyda a kyda 😝
@coko.joko teda ty seš fakt nějaka akční, ja dělala v sobotu dort pro niki a měla jsem toho plnou prdel 😝

nadis.h
23. lis 2010

Daduš tady taky. 🙄

coko.joko
23. lis 2010

@nadis.h ,ja jsem ho mela porad v polohovacim lehatku,ale bohuzel me v nem uz rval a tak jsem koupila tuto zidlicky a je super ma tri polohy,ale nemusim ti povidat,kdyz ji mas doma a sel do toho v 6.mesicich,ale klidne bych dala i driv....protoze v tom muze i lezet...a je super hrozne se mu to libi a uz nechce jinak jist
@dadous ,dortik teda....ty jsi taky sikula

dadous
23. lis 2010

@nadis.h no jo venku je hnus, niki spí tak mam čas na koně 😀