IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
12. zář 2009

Bláži budeme na tebe myslet. Hlavně nás nezapomeň průběžně informovat 😉

blazenkaa
12. zář 2009

tak to máš recht Cecilko 🙂 aby to bylo,ale říkala jsem že jestli mi to teď nevýjde tak to je poslední pokus víc už do toho nejdu a dám si hodně dlouhou pauzu

blazenkaa
12. zář 2009

Lip já nevím ,ale aspoň si myslím že to bude stejné jako minule neboli mám stejné papíry doma jako minule
Koukám do těch papírů a mám tam Prednison půlku,to jsou prášky a injekce Cetrotid a Gonal 255

blazenkaa
12. zář 2009

Koblízku to se neboj já tu budu zase nalezlá každý den protože to budu opravdu dodržovat a budu odpočívat už jen proto ,aby mi to vyšlo

koblichzek
12. zář 2009

Bláži zatím nepředbíhej událostem. Rozhoduj se až pak.

liptonek
12. zář 2009

tojo...ale co máš za leky, abys to měla pravidelny?

blazenkaa
12. zář 2009

Když já se na ten 3 pokus bojím jít už teď že pak už to bude jen o penězích a ty moc mi nemáme ☹

blazenkaa
12. zář 2009

a há task to já myslela na stimulky tak promiň já mám Proveru 🙂

koblichzek
12. zář 2009

Bláži, s prachama je to všude stejný. Nesmíš na to myslet dopředu, že by na další pokus nebylo. Takové myšlenky se zatím ZAKAZUJÍ 😉

liptonek
12. zář 2009

blazi, tu jsem taky brala...a měla jsem to pravidelny. přesne po 28 dnech 😉

blazenkaa
12. zář 2009

🙂 to já si taky říkám Kobli a proto doufám že to teďkons VÝJDE

blazenkaa
12. zář 2009

a předtím jsi to dostávala jak Lip

koblichzek
12. zář 2009

Bláži - věříme s tebou 😉

blazenkaa
12. zář 2009

Koblížku děkuji moooooooc 🙂
Holky říkala jsem vám jak nám vběhala do baráku myš

liptonek
12. zář 2009

blazi - předtím? to jsem vzdy skoncila na gynde, aby mi dali injekci agolutinu. asi bych to jen tak nedostala. rekord jsem mela 50 dnu a furt nic. A s proverou to bylo fakt na den presný 😉

blazenkaa
12. zář 2009

tak to já jsem to dříve nikdy nedosta bylo to jako u tebe potom jsem šla na laparoskopii na zprůchodnění vejcovodů a to jem to půl roku dostávala do 31 dne a pak až po 46 dnu.To jsou hrozné problémi co ,škoda že chlapy taky nějaké takovédle problémi nemají i by jsem jim to docela přála aspoň nachvilku aby si to skusily 😀 😀

koblichzek
12. zář 2009

No někdy bych jim to taky přála 😀 😀

liptonek
12. zář 2009

no blazi, tak to jsme na to vazne stejne. v unoru jsem taky byla na laparce. 3 cykly jsem to mela po 28 dnech a pak se to zas vratilo do starých kolejí. JEn jsem pak místo provery dlabala utrogestan. Sice jsem to po něm měla cca po 34 dnech, ale s proverou jsem měla hrozný depky. Noo, blaži..oni si chlapi užívaj s náma 😀 Nevim jak s tebou, ale se mnou hormony mávaj hodně 😀

blazenkaa
12. zář 2009

oni si z toho dělají akorát srandičky a pritom nemají ani páru o co jde a jaký to je

koblichzek
12. zář 2009

Holky jdu se válet, tak zatím pááááááá

blazenkaa
12. zář 2009

Koblížku tak jdi odpočívat zatím pa páá a koukej se nahamat 🙂
No já mám proveru teď poprvé jen aby jsem to dostala na stimulku tak nevím jestli mi to zatím něco dělá mám asi 3 nebo 4 orášeček.Mě ani ty hormony asi nic moc nedělali možná jsem byla nervní manža říkal ,ale jinak jsem nabrala asi 6 kilo 😠

blazenkaa
12. zář 2009

Tak já jdu taky ještě něco podělat ,ale za hodinku tu jsem zase jako na kobylce

liptonek
12. zář 2009

Tak to bud ráda blaži, já to ted bastila dva roky. Střídání nálad bylo na denním pořádku. Někdy jsem byla fakt uplne bezduvodne protivná. S pletí jsem se vrátila zpátky do puberty, zvýšený ochlupení....no prostě uplně všechny vedlejší účinky 😀 Ale jak říkám, baštila jsem to dva roky. A to se asi musí někde projevit. Jediný co, že jsem teda zatím nepřibrala.

liptonek
12. zář 2009

Tak papa kobli, a pořid notebooka, at s nim taky muzes do postele 😀

nadis.h
12. zář 2009

Ahoj holky, tak už se to Medunce blíží Ti kabáti. 🙂 Doufám, že se nám ve zdraví vrátí. 🙂
JInak já chytla chřipku jako prase.. 🙄

blazenkaa
12. zář 2009

Ahojky Nadiss jsi tu ještě

nadis.h
12. zář 2009

Bláži co potřebuješ?

blazenkaa
13. zář 2009

přeji vámk krásné nedějní ještě pořád dopoledne .
Dneska asi všichni odpočíváte a nabíráte síli ny další týden ,že tu nikdo není .
doufám že se nám medunka vrátí celá a v pořádku a že si to tam užila

blazenkaa
13. zář 2009

Holčičky kdepak jste všichni

nadis.h
13. zář 2009

Já se kurýruju... 😝