IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
18. zář 2009

a co vytváříš ?

nadis.h
18. zář 2009

Já musim pro maso odpol někam. 😝 Mám tu prd, když to zelený jsem nevzala... 🙄

meduna
autor
18. zář 2009

ale omáčku,teda bez moučné koule 😀 a buchétku,no a víte už jaká já jsem Retigovka 🙄 takže mě to pohltilo,i přes neustálé nakukování na přesný postup,to neproběhlo jak by mělo 😝

lenkacar
18. zář 2009

já neměla koupi já potřebovala zahustit a nešlo to ..

dadous
18. zář 2009

medu neboj, ono to pujde 😀

meduna
autor
18. zář 2009

Nadi měla jsi ho obalit a nebylo by vidět,že je zelené 😀 a pozvat někoho ,koho nemáš moc ráda 🤐

lenkacar
18. zář 2009

kouli 😀 😀 😀 u mě nikdy nic neproběhne dle plánu ..

lenkacar
18. zář 2009

tak se jdu vyspršit a udělat ze sebe dámu ,když jedu do světa ,doufám že nám zas někde nezdechne auto ,jako posledně nás odtahovali 80km od domova ..

meduna
autor
18. zář 2009

kapánek nastala komplikace,když jsem zjistila,že nemám pudink-vanilkový 😕 na buchétku od tebe,no tak jsem dala kakaovej a navrch místo skoř.cukru ,jsem nastrouhala čokoládu.Hele,ale už jsem na tom od minula líp,protože jsem měla mouku a tu zase minule ne

dadous
18. zář 2009

to neva , klidně muže bejt kakaovej, duležita je ta smetana 😵

lenkacar
18. zář 2009

tak mi pak písni recept ..tak mizim holky ,mějte se a pěknej víkendík

meduna
autor
18. zář 2009

no Leni,tak to muselo být na posrání.to nám to jelo,sice jen 50 ale jelo 😀 na dálnici,všichni fičeli jak blázni a my...vyhlídková jízda 😀

dadous
18. zář 2009

leni krasně si to užij, a prosímtě žadny hadky s Vladísem 😅 😵

lenkacar
18. zář 2009

rozkaz mami ...napište mi ten recepis do ip at to tady nemusim hledat jo? díky moc papa

meduna
autor
18. zář 2009

pořádně to s Vládísem roztočte 😉 a bach a na zběsilé pohyby,aby zase kozénky neskotačily na stole 😀

dadous
18. zář 2009

ok medunka ti ho pošle, ma ho určitě ještě na stole 😵

meduna
autor
18. zář 2009

jo,ale až k večeru ,za chvilku dorazí návštěva

meduna
autor
18. zář 2009

teď jsem koukala na to co jsi mi poslala,jako dost dobrý 😀 😀 je to těm zvířatům jedno s kým to dělaj 😀

dadous
18. zář 2009

no to je jak naš karel, taky by vlezl na cokoli 😀

tulik1
18. zář 2009

ahoj holky 🙂
leni opatrne s tim natrasanim, aby tam po tobe ty kucí neskocili a vladis aby je nemusel krotit 😉

meduna
autor
18. zář 2009

plněná kachna byla dobrá,mám jednu v mrazáku,doufám,teda,že není plněná,protože u mamky se zvířat prohání dost 😝

meduna
autor
18. zář 2009

ahoj Tulik,tak dneska pááteček 😵 a jak jsi včera řádila ve fitku?

dadous
18. zář 2009

no tak maš dva v jednom 😀

meduna
autor
18. zář 2009

hele,možná i víc jak dva v jednom,podle toho co se u mamky prohání 😀

dadous
18. zář 2009

tak my jedem na nakup, tak se zatím loučím 😵

meduna
autor
18. zář 2009

jo,loučím se taky,juknu večer

tulik1
18. zář 2009

no medu byla to rezba, nechala jsem se prekecat na ten bezeckej pas, no myslela jsem ze se tam prizabiju, hotova sportovkyne jedna basen 😉 , ale jinak to celkem slo, ted jdem v utery, tak snad do te doby svaliky najdou novou silu 🙂

meduna
autor
18. zář 2009

jo tak pás mám za sebou,jsem na to vlezla běžela a jak jsem slezla na podlahu,tak jsem si rozbila tlamu,jsem to neukočírovala,že se ta zem najednou nehejbe 😝 motala jsem se tam ještě půl hoďky jak slíva 😀

misanda
18. zář 2009

ahoj holky, můžu se přidat? chystáme se prosinec/leden na naše první IVF...

meduna
autor
18. zář 2009

ahoj Míšando,jasně,že jo 😉 dneska je to tady ale trochu mrtvolov,holky řáděj ve městě,nebo na oslavách 🙂