IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
21. zář 2009

do toho žeru a furt se tady na mě vypínaj ty celulitní prdele,tak mám frusta asi 😖

meduna
autor
21. zář 2009

jo pěkné pozdravení pro živitele 😉

nadis.h
21. zář 2009

Já už taky vyžrala půlku lednice.. 😝

lenkacar
21. zář 2009

holky jak na to můžete koukat zrovna jsem říkala sestřence ,že na tohle já nemám nerva stačí mi na moje ubohé nervy trapárna superstar..tam co ty lidi předváděj já to nechápu že tam čekaj celej den a aby ze sebe udělali debila ,včera ta stará to bylo unikum...

lenkacar
21. zář 2009

nějaký dojáky typu pošta pro tebe ,dům snů apod. to mě nesmí přes ovladač ..

nadis.h
21. zář 2009

Leni tak Poštu pro tebe žeru a Výměnu manželek a vše podobné. Na Super star koukám, protože se vytelim těm pakům co tam občas příjdou... 😀 Na Výměnu kouká i Karel se mnou.. 😀

lenkacar
21. zář 2009

jo tak na výměnu taky dokážu koukat ,nadi já se za ně tak stydim a nebo je mi tak úzko ,že na to vůbec nedokážu koukat ...

lenkacar
21. zář 2009

jsem nějakej nervovej labilňák,kdybyste věděly jak jsem se pro každého troubu natrápila ,jiná to hodí za hlavu a já bych si oči vybrečela ikdyž za to nestáli ..paka mizerný ,bylo jich sakra málo který jsem neobrečela ..

nadis.h
21. zář 2009

Leni to jo. Taky mi je za "naše" lidi velice často trapně... 🤐 Občas fakt nepochopitelný...

meduna
autor
21. zář 2009

Leni,tak koukám,že nejsem pakoš sama 😀 😀 taky bečim pro jiný 😀 😀 ale dnes se na to Nadi nemůžu koukat.Roman takové pořady nenávidí,šlak by ho vzal,co to je za stupiďárny

lenkacar
21. zář 2009

jak je tady ta prdel tak mě to normálně tak sere že snad přestanu jíst ,ale až od zítra dneska už jsem ztrestala 2sušenky

meduna
autor
21. zář 2009

jo jen dvě,já 2krajíce chleba,pak poblívku,pak druhý a teď opět chleba s tučnou pomazánkou a pak miňonky 🙄

lenkacar
21. zář 2009

až přijde vladís tak pojedem na dřevěnku donatřít to okýnko a okap at je to hotový ..

lenkacar
21. zář 2009

nevim jestli bude dost barvy to staletý okno chlastá víc než vladís 🙄

meduna
autor
21. zář 2009

ježiš a tahle kráva v bedně neví po tolika letech manželství,že chlapi to nenáviděj,takovýhle scény a čmuchání?a vůbec něco řešit?matko,já bych se hanbou propadla,nechceš mě?????tak táhni

misanda
21. zář 2009

holky, berete některá prednison????

meduna
autor
21. zář 2009

😀 😀 😀 leni,jakej pán takovej.....

misanda
21. zář 2009

a jinak téma Superstar, já koukám ale taky si klepu na čelo jaký idioti jsou schopný tam vlézt...ale dobrý je, že to takhle neni jenom u nás, ale všude na světě 🙂

a manželky milujuuuuu...už by mohli udělat další sérii!!!

meduna
autor
21. zář 2009

ne,já neberu nic,prednison jsem žrala na tuny před 14 lety a moje imunita pak podle toho vypadala,takže já už nechci nikdy nic takového

misanda
21. zář 2009

MEduna : mě něco našli právě na imunu a říkali, že bych to měla baštit před IVF... 😔

meduna
autor
21. zář 2009

aha,tak to je jiná.mě napsali :imuno-zdá se být v pořádku

meduna
autor
21. zář 2009

tak jsem si okousala tři umělé nehty 😝 vyhulila cígo a jdu to dokoukat

nadis.h
21. zář 2009

oni si daj do huby asi... 😀

misanda
21. zář 2009

jj, mám nějakou zvýšenou imunitu na otěhu nebo co..už ani nevim, mám to někde napsaný doma na papírku 🙂 ale tak když je to jenom zvýšený, tak by toho do mě moc cpát nemuseli...no uvidíme.

lenkacar
21. zář 2009

já jedla prednison a stejně prd ,ale pokud najdou na imunu tak se to jí dýl než jen přípravku na Ket

misanda
21. zář 2009

mě řekli, že to stačí nasadit až těsně před IVF...tak nevim...

lenkacar
21. zář 2009

vim že to jí holky třeba 3mměsíce před ,bylo mi opo tom blbě od žaludku .. a unavená

lenkacar
21. zář 2009

já mám dneska překlepy ,ale seru na to ..tak fakt hubnu od zítra ted jsem sežrala salám a jdu na víno hroznový ..

lenkacar
21. zář 2009

když si to tak vemu co je tu holek v akci a kolika to vyjde to je tak málo ..achjo

nadis.h
21. zář 2009

Leni já taky hubnu "od zítra"..Už docela dlouho... 😀