IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
24. zář 2009

Mili prej blond... 😀

milagross
24. zář 2009

Vsak jsem psala zrzka 😀 😀

dadous
24. zář 2009

ja se jednou barvila na blond, ještě jako mlada pipka, aměla jsem to žluty jak kanar 😀

nadis.h
24. zář 2009

Já to taky nevychytala. Prvně jsem byla blond černovlasá..tak jsem tam plácla další blond a zezrzlo mi to... 😅 To byly pokusy..

dadous
24. zář 2009

😀 naštěstí ted tu mam dobrou kadeřnici, jen se k ní dokopat 😅

milagross
24. zář 2009

Nee vazne na to prijde ted vasnive cervena tresen,to bylo jen pro zasmati 😀 😀

milagross
24. zář 2009

Holky jake pocasi hlasili na vikend v cechach?

dadous
24. zář 2009

mili slunečno 20 stupnu 😵

milagross
24. zář 2009

ok,tak to neni tak zle 😀

milagross
24. zář 2009

Musim se nachvili zdejchnout udelat veecu anabarvit tu palici,nebo se pry se mnou manza rozvede 😀 😀 😀

nadis.h
24. zář 2009

Já dnes musím žehlit... 😝

meduna
autor
24. zář 2009

jo tak až tam bude ta vácheň rudá,dej nám zase foto sem 😉

meduna
autor
24. zář 2009

Adámek je na Chrise podobnej

milagross
24. zář 2009

Vid 😀 😀 taky jsem tam videla Chrise 😀 😀

milagross
24. zář 2009

Medu nevis kde sezenu kone?Ale samozrejme potrebuju maly cislo.Dnes jsem shanela boty a vsechno je mi velky bych se z toho po....a 😢

milagross
24. zář 2009

Teda vlastne analky 😀 😀

meduna
autor
24. zář 2009

tak to nevím,snad nooo,já teď nevím jak se to sakra jmenuje

meduna
autor
24. zář 2009

humáč-humanic

milagross
24. zář 2009

Hele medu dnes na nadrazi rozdavali brezel zadara,tak jsem chodila sem a tam.Jeste ze jsem mela zrovna velkou kabelu 😀 😀 😀 😀 😀

milagross
24. zář 2009

Dik tam juknu

meduna
autor
24. zář 2009

já bych chtěla allstar,ale ty stojej řachu 😢 😢 kolem 100éček

meduna
autor
24. zář 2009

tak nemusíš vařit večeři,namažeš to másrem a salám a je fertig 😀 no,proto nosím jenom batoh,protože co kdyby....

meduna
autor
24. zář 2009

a co u Deichmáče,tam análníky nemaj?

nadis.h
24. zář 2009

Nesnáším svýho chlapa.. Mám hotovou večeři a on dřepí už přes půl hodiny na záchodě a hraje nějakou střílečku an mobilu... 😖 A to mu je 40!!! 🙄

lenkacar
24. zář 2009

ježíši co je to análky a brezníky? 😀 😀 😀 😝

meduna
autor
25. zář 2009

Ahoj holky,Nadi jak už bylo řečeno jsou stejný a to do puntíky všechny,akorát měněj svoje úchylky.Já jsem už kolikrát přemýšlela,že je jen jeden chlapa ten se nějak naklonoval a jen změnil podoby 😝 😕
Leni análky,to jsou takový ty boty hrozně špičatý,takový,že když je vidim,mě bolí prdel,při představě,že by mě s nima někdo nakop

lenkacar
25. zář 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 medu

lenkacar
25. zář 2009

vid medu maj jinou podobu ,abysme je poznali ,ale jinak jsou v jádru stejný ..

meduna
autor
25. zář 2009

to si piš,je to dáblovo sémě 😀 😀 😀 hele tak zítra pouť,nebo dneska,jsem za tebou vlezla na jinou diskui,tak jsem vyšmírákovala 😔

daja.w
25. zář 2009

Krásný slunečný den přeji 🙂 přidávám se kvám chlapy jsou všichni stejní.A ten můj zas hraje na PC hry 😀
A jakpak se máte doufám že dobře 😉 no já zachvilku zas pofrčím do fachy,ale záhadou je kdy přijdu dom 😖
Včera jsem uklidila a pak jsem si lehla na guač no a samo že jsem usnula 😀 byla nějaká utahaná 😖