IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
26. zář 2009

taky jsem byla makat,ale už jsem doma,za chvilku skáknu na gauč se poválet a koukat na my z konce světa

nadis.h
26. zář 2009

Medu já jsem dneska tak ucaprcaná..Jsem furt někde lítala po hotelu a bolí mě haxny. A doma jsme se s mladym minuli...Já přišla dom a jemu zavolali z práce,že tam je někdo zraněný tak mastil do práce.. 🙄

meduna
autor
26. zář 2009

tak si budeš dneska odpočívat,mělaby jsi si rozdělat vínko a zapálit svíčku a užívat si klidu

nadis.h
26. zář 2009

Já skoro vůbec nepiju. Nedělá mi to dobře na žaludek. Stačí sklenička vína a je mi hned blbě.. 😝 Ale koupnu se a zalehnu k telce.. Ale ještě tady plácám omajdu k večeři...

nadis.h
26. zář 2009

Medu nemáš představu co tak stojí nějaký notebook v Media Marktu?Nějaký obyč.

meduna
autor
26. zář 2009

zeptám se Romana počkej

meduna
autor
26. zář 2009

Nadi,záleží co s tím chceš dělat,když jen do internetu,tak obyč kolem 400Eur,to je takovej jako pro nás ženský 😀 třeba Roman by do takového nešel,víš jak...ten na tom potřebuje další funkce 😝

nadis.h
26. zář 2009

Medu no já to potřebuju jen kvůli netu a abych tam měla word...Nic víc nepotřebuju...Mě příjde že tady v CR se všici pos... s těma cenama... 😝 Ještě čučim na ebay co tam mají. Kája mi včera řekl at si nějaký vyberu a že to budu mít k Vánocům. Už jsem na hlavu z toho mého...Pořád se seká... 😠

Ted koukám na zprávy... Tam kde přistávají slavní tam hned je u té příletovky hotel kde jsem skoro 5 let makala. To je vždy blázinec tam. Když měl přiletět Bush tak každý chtěl k nám do salonku aby si ho mohl vyblejsknout z okna..S Madonou to samé..

lenkacar
26. zář 2009

čus holky blaži mě se taky blbě rozchází prdelní injekce 😝 ,jinak mě bolí záda a ocas to je hrůza ,mizim na pýchu a předsudek ,četla jsem knihu tak se těšim ...jinak pouť nějaká slabota jen samé žrádlo ,tak jsme dali pár pivsonů a koupila jsem si dvoje kapesníky ..abych měla do čeho plakat 😀 😀 😀 😝

nadis.h
26. zář 2009

Leni cože Tě bolí???? OCAS???? 😲 😲 😀

lenkacar
26. zář 2009

jojo nadi ocas,nemůžu ani sedět 😝 😝 😝 😝

meduna
autor
26. zář 2009

ahoj Leni,tak pěkně plakej a hodně,když máš takové zásoby 😵

meduna
autor
26. zář 2009

jo,hele tak to už ti narostl novej jazyk po takový zásobě béček né 😀

lenkacar
26. zář 2009

měla jsem si dát víc piv ,třeba by mě přestali ty záda debilní bolet ,tak se musim namazat jenom koninou ..

meduna
autor
26. zář 2009

Nadi,Lenka ho má totiž vzadu 😵

lenkacar
26. zář 2009

jo fakt afty dobrý ,už můžu zase kouřit ,ale nemůžu se ohybat ,to je prekérka 😔 😔 😔

nadis.h
26. zář 2009

Teď nevím zda si ze mě děláte čurinu s tim ocasem... 😅 😕

lenkacar
26. zář 2009

to zas bude tah jak z lazaretu až si máznu na záda koninu forte .. 😀 😀 😀

lenkacar
26. zář 2009

nadi každej má ocas 😀 😀 😀

meduna
autor
26. zář 2009

ale s aftama by to kouření bylo lepší,jako že hrbolky 🤐

lenkacar
26. zář 2009

medu jak pro koho že?! 🙄 kuřba a afty nejdou dohromady ,mě věř

nadis.h
26. zář 2009

Já nemám ocas. 😨

lenkacar
26. zář 2009

tak mizim holky moje medu vysvětli nadi kde se nachází prdelní ocas a já jdu hodit špek na sedačku

meduna
autor
26. zář 2009

no tak já teda si myslím,že ocas je tam dole jak ti končí páteř

nadis.h
26. zář 2009

Jako kostrč?

meduna
autor
26. zář 2009

až půjde Roman do Media,tak se ti tam jukne a dám ti vědět,po víkendu tam skákne.stejně tam musí,protože my máme jeden co má i Blu-ray,ale něco je tam zablokovaný,tak mu řekl,že to má dotáhnout,aby se na to podíval

nadis.h
26. zář 2009

Jdu si rychle fouknout. Karel je už u Jablonce. Přestal kouřit kvůli tomu špitálu tak chodim trapně ven... 🙄

dadous
26. zář 2009

😕 o čem je řeč?

nadis.h
26. zář 2009

Dadi o tom že máme ocas. 😲 😀

Medu že panu Romanovi děkuji. 😉 Stačí mi 15ka monitor a čím lehčí menší tím lépe. Teď mám velký noťas a to je děs denně tahat do práce..

nadis.h
26. zář 2009

Jdu dokuchtit a koukat na superstar... Holčinky pěkný večer a dobrouky. 😉 Doufám, že zítra na mě zas někdo ráno vyskočí z popelnice. 😝