IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

gabika01
18. čer 2009

Oli to jsi pěkně napsala. úplně jsem si představila tu pohodičku 😎 a díky za přivítaní. V práci většinou makám jak mourovatá a doma nemám noťas ani poč 😒 takže vždy mrknu jen tak jedním očkem 😉 psala jsi, že tě při stiumulce bolí hlavinka a nebude to spíš tím poblblým počasím? já píchám do bříška a v sobotu začínám s Puregonem 😀

blazenkaa
18. čer 2009

ahojky gabinko vitam tě tady

gabika01
18. čer 2009

jéé to jste na mě hodný kočeny - Gabinko už mi dlooooouho nikdo neřekl 😀 😀 😀 😀 😀

daja.w
18. čer 2009

Ahojky tak jsem hodila jeden bazének a utekla dom ze slunka 🙂
Ahoj Gábi vítej mezi náma 🙂

gabika01
18. čer 2009

teda koukám, že Oli a Dája si umí užívat. Já se místo bazénku koupu ve vlastní šťávě 😠 😀 😠 doufám ženy, že dodržujete pitný režim a taky pilně mažete 😀

ob.soklina
18. čer 2009

ahojte holky, přeji pěkný den 😉

daja.w
18. čer 2009

Ahojky Ob 🙂
Jo to pitný režim musí být my jdem zase na pivo,ale já dnes budu nealko 😀 po včerejšku mám dost 😝 😀

gabika01
18. čer 2009

všem pěkný večer, šlapu na mizík 😝

ob.soklina
18. čer 2009

Jak se daří Daji, jak čtu - spokojenost. Pivičko, bazének - no jo kdo umí ten umí 😉

daja.w
18. čer 2009

Ob daří se docela dobře až na to že já dnes budu na nealku včera jsem to přehnala s alkem 😀 tak zatím pá my jdem a večer juknu 😉

olasek
18. čer 2009

hmm, to byl dneska krásný den ... jsem nabažená! a teď i pěkně napraná koprovkou ... asi puknu ...ale byla moooc dobrá 🙂 Teda Dáji, dala bych si pivínečko...orosenou desítečku 😀

dadous
18. čer 2009

ahoooj jsem tu a jdu nejdřív dočíst 😉

dadous
18. čer 2009

oli ty jako nemakaš? 😎 😀
dajo si to umím přadstavit jak ti bylo 😝 taky tolik vodky vypít 😝
leni neboj mrcha dojde 😀
vítam gabiku a zdravím všechny ostatní 😉

lenkacar
18. čer 2009

tak holky taky lámu manžu abysme dodržovali pitný režim a večer šli na pivko ,tak na 2 na chuť

olasek
18. čer 2009

nemakám, se dovolenkuju .... při té hormonální bouři bych si to v práci neuměla ani představit.... se zklidňuju, aby se u mě mimískovi líbilo 🙂

dadous
18. čer 2009

😀 leni ja jsem si ted dala dvě u našich a měla jsem v planu umyt další okna 😀 ale 😀

lenkacar
18. čer 2009

ale nejspíč se poseru a budem doma ,mám hlad a už jsem sežrala všechny možní kombinace tak počkam co to se mnou udělá ,sakačka ,nektarinky a mám zálusk na zmrzku tiramisu a navrch to pivo ..co? to asi neklapne 😝

olasek
18. čer 2009

tak to teda nevím, Leni...se asi po----- 😀 Podobnou kombinaci jsem měla nedávno a nedopadlo to dobře 😀

lenkacar
18. čer 2009

budu mít žaludeční a střevní bouři pro změnu 😀 😀 😀 😀

dadous
18. čer 2009

leni nejsi těhu? 😀 😀 😀 to jsou chutě 😀
oli a co dělaš? ja mam smulu s dovolenkou, mame celozavodku v srpnu 😖

lenkacar
18. čer 2009

jsme dojeli z kaufu a plno dobrot a hlad jako prase ,přece si pro sebe v poledne nebudu vařit že? a pak to tak dopadne ..sežrala bych i nákupní vozejk

lenkacar
18. čer 2009

to jo dadu leda že by do mě nějakej ondoň vstoupil 😕

lenkacar
18. čer 2009

takly jsem se chtěla kulturně vyžít ,ale cirkus nefaká ,přišlo málo lida ,v tom horko taky že?

dadous
18. čer 2009

leni ja ted taky placam hrozny kombinace 😝 😀

lenkacar
18. čer 2009

ale to bývá z hladu víš dadu ,buď melu kraviny a nebo žeru co je v dosahu 😀 😀 😀 😀

olasek
18. čer 2009

Dneska začal dobrej leták v Kaufu, taky jsme tam dopo byla .... taky mi pěkně huba jela, nejsi v tom sama 😀 Takže stále chodíš do práce Dadu? Já měla kliku, že se mi to zrovna takhle zadařilo, tuhle dovču mám naplánovanou už od února ... dělám personální mažerku v obchodní společnosti

dadous
18. čer 2009

no jo manažerka 🙂 to my kolbenkařky musíme makat, ale jsem domluvena s šefkou, že jakmile začnu píchat da mi lehkou praci 😉
leni ale ty přece nemeleš kraviny 😅 někdy to dava i smysl 😀

lenkacar
18. čer 2009

holky pošlete mi taky kliku ...

dadous
18. čer 2009

leni už ji balím 😉

lenkacar
18. čer 2009

dadu,no jo ,ale kdo ti za to může že doma nepícháš ,vidíš hned bysis v práci polepšila a manžel by měl radost 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀