IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

gabika01
22. čer 2009

nezapoměň Leni, že další vlastnost vodnářky je pozitivní myšlení 😀 a to ti ještě celý to martírium zpříjemňuje cysta? 😠 a jak se to léčí? a dáji ty co? makáš bo jsi doma?

lenkacar
22. čer 2009

nijak mi to neléčí ,jednu mi odsáli aby vůbec mohlo dojít k IVF a ted je na druhé starně potvora a furt se nechce hnout tak čekam co bude po téhle mrše ..takže vůbec neni jisté že bude KET ..

lenkacar
22. čer 2009

to už je zase od dubna jenom čekání kvůli cystě ..

gabika01
22. čer 2009

to já vůbec nevěděla, že cysta se může vstřebat sama? No aspoň do tebe neperou další prášky či co. 😖
sem četla, že už jsi sehnala místečko tak držím palce ať se líbí a třeba ti změna prostředí jen prospěje 😀

gabika01
22. čer 2009

to čekání je nekonečný co? já jsme hrozně nedočkavá na všechno 😠 až ten můj mě naučil, že nemůžu mít všechno hned a na počkání. Holt se obrníme trpělivostí, ono se nám to brzy vrátí 😎

daja.w
22. čer 2009

Gábi jsu doma tu práce není tak jsu na pracáku no děs ☹

ob.soklina
22. čer 2009

ahojte holky hlásím návrat z Caru

lenkacar
22. čer 2009

ob a??????jo gabi já už čekám skoro rok ..taky nemám nic hned .. 😉

lenkacar
22. čer 2009

dají já jsem od března na pracáku a co nabízí je děs..ta cysta odchází z menstruací ..

lenkacar
22. čer 2009

ale taky nemusí že odejít a pak se teda odsává ,neni to bolestivý ,to ne ,ale je to pod narkozou a pro mě zase měsíc čekání,tak snad už tentokrát odešla ..už jí tam sama i poznam na utz ..

daja.w
22. čer 2009

jo Leni pracák děs mě minule nabídly prodavačku,ale ten obchůdek ještěneexistuje a jinaktu nic není 😠
a cysty jsem měla tay pořád,ale mě vždy praskne sama

ob.soklina
22. čer 2009

no a vypadá to tak, že zatím vše hraje pro těhu, dneska mi brali krev a HCG je přes 750, jen ten hyperstimulák mě pěkně sere - mám břicho jak balon a bolí to ještě víc

gabika01
22. čer 2009

není to jednoduchý viď? tu situaci ti nezávidím. a už tě někam z pracáku poslali? no nejlepší je sehnat práci přez známý.. vím to podle sebe 😀

lenkacar
22. čer 2009

já než jsem začla chodit do car jsem taky měla občas cystu která odešla sama ,ale poslední dobou se jim u mě líbí a rostou jako pitomý ..dají a čim seš?

lenkacar
22. čer 2009

ob no neke..tak to je krásný hcg..ty volís ..to je príma

lenkacar
22. čer 2009

jojo gabi přes známý se obyč nejlíp shání práce ,ale doma ty známý neseženu ☹

gabika01
22. čer 2009

hele Leni to rostou jak hoby po dešti´, akotát ty houby jsou aspoň k jídlu 😀
ahoj Ob ještě jsme se tu nepotkali. Ty už jsi těhulka, abych byla v obraze 😀

ob.soklina
22. čer 2009

no doufejme že to dojde do zdárného konce, je to ještě dlouhá cesta.
Nic utíkám si ted chvilku odpočinout, skočím za Váma večír papa

daja.w
22. čer 2009

Ob tak gratuluji a zárověn držím pěstičky 😉
Leni jsu prodavačka a tady nepomůžou i známý a to jich tu mám dost 😖

lenkacar
22. čer 2009

daji já jsem taky prodavačkla a potravin k tomu ,nevim co mě to kdo nakukal že jsem tam na to lezla ..

daja.w
22. čer 2009

no tak to já taky potraviny,já chtěla jít na kadeřnici,ale tam mě máti nechtěla pustit,že prý se nebudu hrabat v cizích vlasech a ted toho lituje no co už

lenkacar
22. čer 2009

já se bála na střední kvůli matice a dneska vim že jsem byla blbá ..

lenkacar
22. čer 2009

když nebudu do března těhu podam si přihlášku na večerní ...

lenkacar
22. čer 2009

dneska jsem volala do školy co a jak ...chodí tam i starci jako já .. 😀 😀 😀

daja.w
22. čer 2009

no já zas nebyla na to učení dobrá jsu ráda že jsem zvládla tu školu mě to nebavilo praxe jo ale to učení bylo promě děsný ☹

daja.w
22. čer 2009

tak to tě musí bavit já na ty školy nějak nejsem,ale přemýšlela jsem že bych si udělala rekfalikaci na tu kadeřnici to mě baví

lenkacar
22. čer 2009

to já dají taky ojíždim sebe ,manžela ,psa ,ale jinak než soukromně nevim co kadeřnici? měla bys uplatnění? já bych to nemohla kvůli astma mě vadí ty peroxidy ..ale měl by člověk dělat co ho baví ..mě zase nebavila praxe .. 😉

daja.w
22. čer 2009

myslím že bych se tu uplatnila v té naší vesnici nevím budu o tým přemýšlet,pokud by se nám to mimi ted povedlo tak asi nee,ale pak asi jo když to zas nevyjde

lenkacar
22. čer 2009

tak to jo dají jestli nejsi z města kde je to na každým rohu ..tak bezva ...já chtěla dělat gumu ,ale nemám na to zdraví ☹ ☹ ☹ a tak jsem to vzdala a ted mě to sere ..sice mě nic nenapadá co bych chtěla dělat jiného než gumu ,ale třeba by se něco naskytlo časem

ob.soklina
22. čer 2009

ahoj Gabi, ne ne nepotkaly ráda tě poznávám. No těhulka už asi jsem podle dnešních výsledků. 😀 Ale úplně na začátku.

Daji děkuji děkuji