IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
22. čer 2009

ted mě prosím tě řekni vo je to guma 😅

lenkacar
22. čer 2009

tak zase mizim lehnout at se vymarodim co nejdříve

lenkacar
22. čer 2009

voják z povolání ne, 😀 😀 😀 😀 😀 ?

daja.w
22. čer 2009

tak pěkně opočívej a at ti je už líp zatím páááá 🙂

daja.w
22. čer 2009

no já si to myslela,ale radši jsem se zeptala at nemyslím něco jiného třeba 😀

ob.soklina
22. čer 2009

holky jdu si taky lehnout, zatím papa

lenkacar
22. čer 2009

jojo mizim ..nejsem v poho ,jdu uvařit manžovi kávu za půl hodky dorazí a asi si vezmu nějakou knížku a budu čítat

gabika01
22. čer 2009

ob tak to moc moc moc gratuluju a držím palečky. všechny tady víme, kolik trpělivosti, radosti vzteku a slziček to stojí, ale úspěch se dostaví a to je hlavní 😵
a vy máte po 1 IVF? to je krásný jestli se zadařilo hned na poprvé 😀
guma je dáji myslím voják z povolání. hele Leni a víš, že by ti ta uniforma sekla 😉 😀

lenkacar
22. čer 2009

určo líp než mýmu manželovi 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀

daja.w
22. čer 2009

ženským to sluší víc než chlapům 😀 😀

gabika01
22. čer 2009

jo a hlavně to chlapy rajcuje, myslím ta uniforma 😀 😀 😀 jakákoliv 😀 😀 😀

daja.w
22. čer 2009

hm taky si myslím 😀 😀 ,ale to asi nebude pro mě já žádnou uniformu nemám ☹ 😀 😀 😀

dadous
22. čer 2009

ahojda, tak po dnešním raním píchanci v praci, se mi udělala modřina 😝 jsem se nějak přechvalila 😅
gabi, budem věřit že ze sebe vyždímou aspon par živych 😀 a kdy jdete na opu?
zuzi, to víš medunka to tady ted trošku flaka a ja sama makat nebudu 😀 😎
leni ty se koukej vypotit tělo na tělo 😀
ob tak to je super, držíme pěstičky at to pěkně sílí 🙂

gabika01
22. čer 2009

dadu stejně tě obdivuju, že pícháš sama 😀 já z toho měla taky noční můry. od mala se injekcí děsím 😢 ještě, že mám doma takovýho nebojsu! jen tak dál 😀 😀 😀

dadous
22. čer 2009

no a víš jak se bojiím injekci ja?! 😕 nemužu ani v tv vidět když někoho píchaj, nedejbože berou krev 😝 😝 ale mam doma sragoru ještě většího než jsem ja , takže mi nic jinyho nezbyva 😀 😢

olasek
22. čer 2009

Zdravím holčičky 🙂 koukám, že debata na téma pícháníčko pokračuje 😀 😀

kat77
22. čer 2009

ahioooooj holky, tak co je new? dlouho jsem tu nebyla, nějaká nová těhu? 🙂

olasek
22. čer 2009

jéé, Ob, moc ti gatuluji ....mám z tebe radost 🙂 ...je moc příjemné vědět, že se to může podařit a držím pěstičky, aby HCG už jenom přibývalo 😀

olasek
22. čer 2009

Dadu, jak to zvládáš 🙂 ? při každým píchání na tebe myslím 🙂 .... zase se v Sanusu nepotkáme, jdu ve středu a pak v pátek ....

gabika01
22. čer 2009

ženy a prosím vás to vám řekli v Sanusu, že se má při stimulce tak chlastat??? 😀 mě o tom nikdo neinformoval... 😕 píchám si už 16 dní decapeptyl (dl.protokol) a 3 den puregon.. na odběr snad doufám koncem příštího týdne 😅

gabika01
22. čer 2009

tak já se loučím, asi všechny vaříte večeři bo odpočíváte 😀 jo a dadoušku ses jenom utvrdila, že
my ženy jsme prostě od jakživa statečnější a duševně silnější. Vždyt chlap by porod ani nepřežil, když umírá na rýmičku 😀 😀 😀

lenkacar
22. čer 2009

gabi mě to nikdo neřekl u nás a kdynych to nevěděla z koníka tak mám hyperstimulák jak prase ..

lenkacar
22. čer 2009

dadu já to doma vyřídim že mi má podržet..jinak jsme koukali na netu na práce a holky byste nevěřily že i na 2hod. denně na úklid chtěj sš..já padam ..a i jinde nesmyslně

gabika01
22. čer 2009

a proč se teda musí tolik pít?? sem se na to ptala v Institutu.. jako, že jsem se to dočetla tady na diskuzi a ta sestřička, že jako normálka 3-4 litry. No pardon, ale u mě je normálka tak 1-2 litry. tak ona je asi nějaká násoska 😀

lenkacar
22. čer 2009

gabi já taky 1litr denně a při stimulce i 5litrů a byla jsem ráda ,páč jsem si zažehnala hyperstimulák ,byl jenom lehkej ..vyplavuješ si z těla ty sračky .dělá se při tom voda močí odchází ..já nevim jak to popsat odborně ..jak nepiješ máš na průser zaděláno

dadous
22. čer 2009

holky ted jsem zjistila že už mam zítra píchat ten cetrotid 😀 takže dva píchance ☹

dadous
22. čer 2009

jo a stím pitím , mě to taky dr neřekl ale ja radši pro jistotu, ale pět litru do sebe stejně nedostanu 😝 😀

dadous
22. čer 2009

no leni ale tys to dostala, ne? to teda budou jatka 😀 😀 😀

dadous
22. čer 2009

😀 😀 se musím smat jak tady u pc ucházím 😀 😀 😀 a to ještě nejsem nějak extra nafoukla

dadous
22. čer 2009

se tady dneska s vama krasně míjím, tak jdu dělat řízky 😅 v pondělí 😕 😨 😅