IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

olasek
13. bře 2010

třeba mají s Romanem hezkou chvilku 😀 to víš, někdy se to i kapánek protáhne 😀

dadous
13. bře 2010

no to bych chapala, ale takhle dlouhou 😕 ? no doufam že jsou v pořadku 😵 bláža už sem taky nezavíta, no pěkně to tu upada 😅 to bylo strachu že těhule sem přestanou chodit, a zatím maj absenci jen snažilky 😀

olasek
13. bře 2010

evidentně se jim to trochu protáhlo ....třeba nám pak dá nějakou inspiraci 😀 ....určitě je ok, třeba jsou jen někde na návštěvě. Blážu jsem před chviličkou nachytala na Arleťačkách tak jsem chvilku prohodily pár slov, vyměnily founy a zřejmě se srazíme někde v Kostelci až pojedeme na kontrolu.

dadous
13. bře 2010

jo jo koukala jsem 😀 tak to proběhne i kavička 😵

lenkacar
13. bře 2010

Čus tak koukám že medu neni ☹ ,oli to bych ti moc přála 😵 😵 😵

dadous
13. bře 2010

hoj leni, no už jsme vyhlasily patraní 😨

lenkacar
13. bře 2010

jojo čtu to ..je to divný

dadous
13. bře 2010

coko říkala že měla jet do čech ale to mi uplně uniklo 😕

dadous
13. bře 2010

leni byla si v praci?

olasek
13. bře 2010

ahoj Leni, moc díky, ale naděje si velké nedělám 🤐 ....

lenkacar
13. bře 2010

to mi taky uniklo ,že chtěla jet do čech ,byla tu nedavno ,jo dneska jsem byla v práci a odpolko u mamky 😉 oli nech to koníkovi .. 😉

dadous
13. bře 2010

ajaj to jste si zas dali s mamkou nějakou ňaminu vid 😀

lenkacar
13. bře 2010

dneska ne ..už 3dny je mi nanic ,asi jsem si tou alergií rozjela nějaký moribundus ..hrozně mi bolela hlávkas ,tak to bylo bezalkoholní a dneska ani večer nejdem nikam

olasek
13. bře 2010

holky,jdu se natáhnout k telce. sic nevím, co dneska budou dávat, ale stejně plánuju, že spíš usnu - jsem celkově ko - utahaná, chcíplá a šíleně mě bolej prsa - nejradši bych je někam odložila, kdyby to šlo 😀 😀 .....vše nechávám koníkoj, ten má větší hlavu...přesně tak...zatím papa a brzy na psanou 🙂 ....

lenkacar
13. bře 2010

oli zní to velmi velmi slibně ..ale zatim pšt 😉

dadous
13. bře 2010

teda oli 😕 tebe bolej prsa a řekneš to jen tak 😕 jak píše lena zní to slibně 😵
leni nechapu proč sis toho osmaka brala když maš alergii 😠 😎

lenkacar
13. bře 2010

já nevim jestli mám alergošku na myši ,prostě jsem se nechala umluvit od kámošky že jich měla hodně a nevěděla co s nima

lenkacar
13. bře 2010

tak jdu k telce ..papa a hezkej večer

coko.joko
14. bře 2010

meduna • snž • 4. březen 2010 v 09:41

Která pravidla porušuje: | Zruš tak nic nedělej a válej se,užívej dokud to jde protože, pak se už asi moc nenaodpočíváš.Když to vidím u sousedky,tak je mi jí líto.jo a příští týden jedu do Čech na 4 dny Roman jede do Nitry a já tady sama teda nebudu

coko.joko
14. bře 2010

ahojda holky,
tak jsem dnes nad tim premyslela a hledala az nasla,tady medu pise,ze jede do CR....tak fakt nevim....

lenkacar
14. bře 2010

aha čoko ,ale to už by měla být doma ... 😉

coko.joko
14. bře 2010

leni,taky me ten datum zarazil,tak ja uz nevim.....ale je to fakt divny co je sni.....jak jsem zvykla na ty lidicky tady a pak kdyz se dlouho neozvou,tak jsem nervozni 😉

lenkacar
14. bře 2010

hm třeba si chce od všeho odpočinout ..mě teda spíš koník dobíjí v dobrém slova smyslu ,ale je sopusta holek o to spíš řeší opačně ,že si daj od modráska oraz,doufám ,že je holka naše v pořádku .. 😉

lenkacar
14. bře 2010

dneska peru záclony a tak si jdu po svých ..pak zase nakouknu 😉

coko.joko
14. bře 2010

jo,jo treba si dava pauzu....ja jsme dnes uplne hotova,hrozne me boli ruce a nohy a tak dnes nic nedelam jen uvarim a budu jen lezet u telky 😎

dadous
14. bře 2010

no jo tak to mi fakt uniklo 😕 holky je neděle tak nic nedělejte 😵

lenkacar
14. bře 2010

dad já popvětšinu nic nedělam ,takže když mě vem,e amok ,musim jednat ,nebo bych se nikdy ničeho nedočkala 😀 😀 😀 ,udělala jsem na okně změnu ,to bude vladís zase čučet až přijde ,že jsme bez záclony jenom se závěsama 😀 😀 😀 ,oni jsou takové zclonovité červené vzdušné ,uvidíme ..jak mě to bude dlouho bavit 😀 😀 😝

lenkacar
14. bře 2010

zapékám masíko se šlehajdou a bramborama ,už to tady voní ,nějak jsem se zdržela ,ale co ..vladís doma ještě neni..je času habakuk 😉

olasek
14. bře 2010

hlásím, že když jsem na úklid vybodla včera tak dneska už jsem nemohla bo by nemohla přijít ani návštěva...vždycky večír dorazíme z práce dom, uděláme chlíveček a nestíháme uklidit takže o víkendu pak musíme zapracovat 🙂 ještě bych měla vyžehlit, ale marně se přemlouvám už dvě hodiny ...tahle činnost je prosté blééééé..... 😀

coko.joko
14. bře 2010

ahoj oli,ja jsem doma do prace nechodim a taky tu je chlivek,ale ja dnes nemohla nic...cely den lezim a lezim a jsem tak unavena,ze jsem rada,ze ziju....ale zitra budu muset zacit uz neco delat....a zehleni to je cinost,kterou ja nesnasim a pekne se to kupkuje na kresle,ale stat u prkna by me mohlo teda ted......
leni,presne tak u nas se taky neji presne ve 12 hod....a Vladis nebyl doma,tak proc spechat...