IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
13. říj 2010

vladís je na chatě ..spinká tam ..pracuje ,hraje si s hadicí..se svojí a s drenážní 😀

coko.joko
13. říj 2010

@dadous ,tak super jsem vcera rikala medu,ze se Nikca vylulala do nocniku a tak se smala,ze je pry sikovna a moc vas vsechny pozdravuje...hned jak bude moct tak se napoji a vse vam pisne co a jak..DADOUSKU vse nej k svatku 😵
@lenkacar ,tak mas klidek vid...

lenkacar
13. říj 2010

jo to mám klídeček .. a půjdu mrknout na telku a pak spinkati.. 😉

coko.joko
13. říj 2010

@lenkacar ,ja jdu na Lennyho ted jsem prisla z venci a ta musim maknout,aby sel spat.....

dadous
13. říj 2010

@coko.joko děkuju 😵
@lenkacar no tak aspon že tam není vladís sam 😀

lenkacar
14. říj 2010

no to nebyl sám ..on a jeho hadica ..čka .. 😀 😝 ,měl na to klid ,tak to bude mít mozoly 😎 😀 😝 ,z té práce pochopitelně 😎 😀 😝

lenkacar
14. říj 2010

čoko ten Lenčík je krásnej mimouš,má krásně modrý očka .. 😵 pěknej kontrast z Niki od Dad,ta už frajerka brzy plenky zahodí 😕 já je budu brzy potřebovat ,se ze všeho asi poseru .. 😠 z práce především

baronek
14. říj 2010

@lenkacar tak za chvíli to budete mít už hotový, né? My budeme mít zase o víkendu zedníka, takže musím vymyslet, co budu vařit, protože v sobotu jdu ještě dopoledne do práce, tak to musí být nějaká rychlovka 😀

coko.joko
14. říj 2010

Ahoj holky,
ted hledam nejakou inspiraci na dort a nemuzu najit,ale mozna uz vim..si budu zitra vecer hrat......cokotata ma narozeniny a zitra nam odlita a vrati se v sobotu odpolko,tak musime neco vymyslet....ma kulatiny 😵

baronek
14. říj 2010

@coko.joko však ty něco vymyslíš 😀 a kolik je čokotátovi?

coko.joko
14. říj 2010

@baronek jojo uz jdu na nakup a mam to v hlave,takze jen nakoupit a uplacat 😀

baronek
14. říj 2010

@coko.joko tak potom vyfotit a ukázat, jsem zvědavá 😀

coko.joko
14. říj 2010

@baronek ,jasne v patek to budu patlat uz jsem to koupila a tak to jeste promyslim a zitra zacnu...

dadous
14. říj 2010

@coko.joko to jako zvladneš s lenym upíct dort jo? jako ja nejsem schopna umejt ani okna 😅
@lenkacar jsme dneska byli v alpine a slečna nam vnutila kartu 😅 prej sleva na nezlevněny zboží, tak jsem se začla smat, že my chodíme pravě jen po slevach 😀

dadous
14. říj 2010

@baronek navař kotel gulaše a k tomu bochník chleba 😅

lenkacar
14. říj 2010

dad já už hoooodně dlouho nepracuju v alpine tak nevim 😀 😝

olasek
14. říj 2010

ahojda kočky, tak jsem se ase přišla podívat, jak žijete 😉 Moc vás zdravím!!

dadous
14. říj 2010

@lenkacar ježiš 😕 sem zase něco prošvihla 😕
@olasek zdar no tady furt stejny, ale co u vas ? nějaky novinky 😅

olasek
14. říj 2010

@dadous tak nějak pořád obdobně...v pondělí IUI 🙂 mám tři pěkný folíky tak se třeba některý chytne 🙂 uvidíme... Koukám, že vy pěkně rostete do krásy 😉

dadous
14. říj 2010

@olasek 😅 to říkaš jako by nic 😅 takže na pondělí budem držet palečky 😵 a že jich mame .. 😀 no jo nikča je nejkrasnější na světě 😵 samozřejmě pro mě a pro tatku 😀

lenkacar
14. říj 2010

oli každá naděje dobrá a třeba se zrovna povede,..jinak ta fotka svatební to je pohodička .. 😵 ,dad tak to je snad jasný ,že je niki pro vás ta nej..jinak mě se taky moc líbí 😵

dadous
14. říj 2010

@lenkacar jo jo umíchaly nam ji dobře 😵

coko.joko
15. říj 2010

@dadous jasne ja stiham vsechno holka..... 😀 to vis,ze pres den se nechytam a musim to delat vecer,kdyz me usne a ja vim,ze muzu neco delat....takze dneska vecer to snad zmaknu 😝
@lenkacar ,taky jsem to prosvihla,ze uz nedelas tam jako driv....
@olasek ,tak to je hezky,ze ses prisla podivat a muzes castaji,at tu nejsme tak samotinky vsici na nas prdi 😀

olasek
15. říj 2010

@dadous beru to jako chleba s málem, protože se z toho nechci pak půl roku vyhrabávat jako minule takže uvidíme. Ale to víte, že si taky držím všechny prstíky, co mám....
@lenkacar to máš sakra pravdu - naděje je zkrátka nekonečná a čím je jí víc, tím líp... díky, svatba byla zámořsky romantická! A už je to půl roku - šíleně to všechno letí - hlavně v práci...
@coko.joko díky , to já zasejc příjdu ráda....když já jsem věčně zavřená v práci, ale po večerech vás občas špízuju 😀 😀

coko.joko
15. říj 2010

@olasek ,tak nespizovat a prijit k nam......

lenkacar
15. říj 2010

no holky tam nedělam od ledna ,to jste se teda probraly 😀 😝 😀 ,dělam ve značkových hadrech ,ale neni to sportovka ..

coko.joko
15. říj 2010

@lenkacar ,vzdyt ty nam taky nic nereknes 😀 a jak mame s dadouskem vedet

lenkacar
15. říj 2010

no já to tady už říkala kolikrát vy sklerozy ..ale je to stejné vedení ,takže změna fakt jen v materiálech ,musela jsem se naučit odhadovat lidi okem.. 😉

dadous
15. říj 2010

@lenkacar no ja pochopila že tam furt dělaš jen se předělaval kram jinde 😕

lenkacar
15. říj 2010

no a v tom předělaným krámu právě jsem ted ,je to asi 30m daleko od tamtoho.. 😉