IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
7. pro 2010

@lenkacar tak tak 😵

liptonek
8. pro 2010

Ahoj ženy, tak už jsme se dočkali 🙂 2. 12. se nám narodila malá princezna 🙂

dadous
8. pro 2010

😵 @liptonek no neke, tak to vééélika gratulka, a moc ji nezlobte 😵 těším se na foto

dadous
8. pro 2010

koukam že tady to je sama chcanda, tak se leni koukej snažit at dorovnaš 😅

lenkacar
8. pro 2010

LIPÁNKU GRATULUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marca22
9. pro 2010

Ahojky můžete mi poradit? Někdo kdo se už vyzná. Měli bychom začít 2. stimulaci na ivf,ta 1.byla přerušena před punkcí. Píchala jsem si Fostimon,ale měla jsem po něm málo folikulů,máte s tím někdo zkušenost? Chtěla bych zkusit příští stimulaci Puregon. Stalo se vám některé že jste na fostimon nereagovala a na puregon ano?

lenkacar
9. pro 2010

@marca22 jasně neboj se ,na fostimon nemusí každý dobře reagovat 😉 puregon je v pohodě

marca22
9. pro 2010

@lenkacar A na kolik ten puregon tak vyjde?

lenkacar
9. pro 2010

tak přes 5000,-podle dávky,je to v peru a je to v pohodě

lenkacar
9. pro 2010

fostimon je prý z moči těhotných žen a puregon je čistý hormon..má malinkou jehličku a když to vyndáš půl hod. před vpichem z lednice tak to vůbec necítíš ..mě to stálo asi 5,5tis.nějak podražili oproti minulému roku 😠

lenkacar
9. pro 2010

znám dost holek ,který neměly po fostimonu výsledky ,ale někdo reaguje dobře ,každýmu holt sedne něco jinýho a potom hlavně záleží na kvalitě vajec a ne na kvantitě .. 😉

marca22
9. pro 2010

@lenkacar díky tak já to zkusím 😉

lenkacar
9. pro 2010

@marca22 určitě to bude dobré 🙂

lenkacar
16. pro 2010

dad zítra mám kontrolu ,pak písnu .. 😉

coko.joko
17. pro 2010

@dadous ,nemas FB...tady je to uplne mrtvi a nevim kdy tu jsi a kdy ne abychom pokecaly 😀

dadous
17. pro 2010

@coko.joko na FB nechodím, ale co skype?

coko.joko
17. pro 2010

@dadous ,jasne skype mam taky tak fain ti pisnu kde me najdes pod cim do IP,at muzem pokecat.....

lenkacar
17. pro 2010

v pondělí jedem do car na potrat,obě umřely

dadous
17. pro 2010

@lenkacar leni néé ☹ jakto? dyt měli obě srdíčka 😨

dadous
17. pro 2010

@lenkacar řekly ti proč se to stalo?

lenkacar
17. pro 2010

řekli miseed abort.je to mrtvý,mohla jsem jít zítra ,ale jsem v šoku

dadous
17. pro 2010

@lenkacar no ja jsem taky v šoku 😕 ja se tak těšila, že se vam konečně zadařilo 😨

olasek
17. pro 2010

Leni, nevím, co napsat....je mi to strašně líto.....myslím na tebe......drž se....

tulik1
19. pro 2010

leni, moc me to mrzi, koukam na to jako blazen, mela jsem z vas takovou radost. na dalku te hladim a posilam alespon trosku sily to zvladnout ...

baronek
22. pro 2010

Ahoj holky, už se za vámi asi nedostanu, tak vám přeji krásné Vánoce a do Nového roku jen to NEJ 😀 a splnění všech tajných i netajných přání 😀

dadous
23. pro 2010

přejem všem krasne a pohodove vanoce 😵 Renata, Nikolka a David

lenkacar
24. pro 2010

všem maminkám ,snažilkám ,prostě všem milým holkám zde a jejich rodinkám přeji šťastné a veselé Vánoce,hodně zdravíčka a ať se daří lépe než letos..více lásky ,peněz a rodinné pohodičky 😵

dadous
3. led 2011

juuu tady dlouho nikdo nebyl 😕

dadous
3. led 2011

juuu tady dlouho nikdo nebyl 😕

lenkacar
5. led 2011

já někam přestanu chodit a vyprdnou se na to všici ,jak je toto možné ..to je ale bordel milostivé dámy .. 😀 😝 hlásím ,že jsem se nezbláznila ,že jsem krizi přežila a že se mi po vás stýská .. 😉 asi mě čeká ještě jedna revize ..páč mě to nějak zmršili,ale horší bylo se poprat s tim pocitem ,že je vše v háji ..

olasek
14. led 2011

@lenkacar ahoj Leni, naprosto ti rozumím....ty prvotní emoce jsou vražedný ☹ Jsem ráda, že jsi to zvládla, myslela jsem na tebe..... Kdy tě čeká ta revize? Nebo už ji máš za sebou? Drž se, kočko.....