IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
28. čer 2009

a neřikej mi že mám uklízet ,když se mi nic nechce ..jsem v depresi ..je tma ..

dadous
28. čer 2009

no nevím , snad bude holka v pořadku 😕 možna jen rozdejchava neuspěch, není to lehky pak tady klabosit když je smutňous 😖

lenkacar
28. čer 2009

tak jdu ležet a uvidim ..třeba usnu ...

lenkacar
28. čer 2009

dadu já taky byla smutňouš a pomáhalo mi to ..

dadous
28. čer 2009

jo jo jen si dachni, počasí jak dělany na spanek 😉 my se jedem podívat k našim , tak večer papa 🙂

dadous
28. čer 2009

no jo leni ale ty si držka 😀 😀 myšleno v dobrem 🙂 😉

koblichzek
28. čer 2009

Ahojky holčiny, tak jsem trošku dočítala. Dadoušku - to přece vyjde. Kdy budeš vědět víc?
Olíska je mi líto, jestli má OHSS, tak jí to nepřeju, je to hnus. Mimíska k.o. a ještě tohle. To je na nervy úplně děsný. Vím o čem mluvím ☹ 😠 ☹

dadous
28. čer 2009

ahoj kobli, zítra mame volat 🙂

koblichzek
28. čer 2009

Zlatíčka, já balíííím. Hurá. Zítra jedeme, tak už se nemůžu dočkat. Jsem jak malej smrad, kterej poprvý někam jede. 😀

dadous
28. čer 2009

tak si to pořadně užijte 😉 ja se zas hrozně těším na srpen, až vas tam holky moje zlaty uvidím 😀

daja.w
28. čer 2009

Ahojky Kobli 🙂 tak si pořádně užívejte a opdočinte 🙂 to já bych se taky těšila jak malý dítě 😀

koblichzek
28. čer 2009

Já taky. Doufám, že už budeme těhu. Tam už bysme to vlastně měly vědět, viď?

dadous
28. čer 2009

myslím že určitě 😀

koblichzek
28. čer 2009

Já hlavně doufám, že pak na tu mrchu nebudu čekat do nekonečna. Dr říkal, že po vysazení těch prášků by měla do tří dnů přijít. To jsem zvědavá. Vysadím je kolem druhého až třetího července.
Ahoj Daji, děkuji. 🙂

dadous
28. čer 2009

neboj ona dorazí 😉 tak my frčíme papa

lenkacar
28. čer 2009

čus jé kobli balí ..dadu no taky někdy dršťka nejsem ,ale hodně mi to pomáhalo se vykecat ..páč doma se cítim nepochopená a jsem taková nevymluvená ,páč Vladís drží 365dní v roce bobříka mlčeníma já s ním ,pokud mě nevezme nervus a nepohádam se s nim a výsledejk je opět mlčení ..no takovej začarovanej kruh u nás..

dadous
28. čer 2009

leni ja vím , dadouš to semnou taky nějak zvlašt neprobíra 😝

olasek
28. čer 2009

Ahoj holčičky, tak jsem se přece jen na chviličku přišla za vámi podívat.... Dadu, tak máš po akci tak doufám, že se cítíš ok a zítra uslyšíš jen samé dobré zprávy 😉

dadous
28. čer 2009

ahoj olasku, moc na tebe myslím 😉 už je líp? 😕 taky to nevidím nějak nadějně, ale co se da dělat, když to nedopadne , zkusíme to znova 😉

olasek
28. čer 2009

Dadoušku,ty jsi naděje sama 🙂 a to je dobře! Ale jo, je mi o něco líp. Fyzicky určitě. Ráno jsem byla na UZ, OHSS nemám, dokonce se mi tam ani tekutina netoulá. Asi to tam mám jen komplet rozbouřené. Pořád nemůžu ani pořádně sedět..... Na zítřek ti držím moc pěsti!

dadous
28. čer 2009

jo děkuju 🙂 no jo měla si hodně foliku tak se ti to tam trošku víc npnulo 😉 mě není vubec nic,jen když se zvedam ze židle tak to malinko dloubne, 😅

olasek
28. čer 2009

to je dobře, že je ti fajne... 🙂 v kolik jste dneska od tamtud odjížděli? Já tam byla někdy po 9 hodině... byl tam doktor Provazník. Takovej mlaďák, až jsem se styděla 🙂

blazenkaa
28. čer 2009

ahojky holčičky.Olásku tak jakpak ti je dlouho jsi tu nebyla tak jsem se bála že ti něco je a pořád jsem koukala jestli se tu ukážeš

olasek
28. čer 2009

Blaženko, mám se v rámci možností .... časem bude líp 🙂 ....jak se máš?

koblichzek
28. čer 2009

Olásku, jsi statečná 😉 . Jsem ráda, že to není OHSS.

olasek
28. čer 2009

Děkuji, Kobli... a moc moc vám všem za podporu! 🙂

koblichzek
28. čer 2009

Taky jsem ji tu našla Olásku. Jsou tu samé skvělé baby 😉

blazenkaa
28. čer 2009

oli já se mám stejně našla jsem tu taky hodně velkou podporu když jsem zjistila že se to nepodařilo ani nevím jak jsem to mohla bez koníka tak dlouho vydržet asi jsem už závislák

koblichzek
28. čer 2009

Blaži, já to samý. Teď to budu muset ale několik dní vydržet - to bude děs. 😀

dadous
28. čer 2009

oli v devět jsem asi zrovna chrupala na sale 😀