IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
8. srp 2009

Ahoj Olásku,tak na pífíínko,mňam.A pak kuka na Muka 😀

koblichzek
8. srp 2009

Medu želatinu jsem nikdy nedělala, takže já radit nemůžu ☹

lenkacar
8. srp 2009

tak se jdu oblíkat na tu naší párty ,tak papapa

daja.w
8. srp 2009

Ahoj Oli 🙂 jé já bych šla taky 😉

meduna
autor
8. srp 2009

tak ahoj Leni,pořádně to tam roztoč 😉

koblichzek
8. srp 2009

Lip, to jr v pohodě, já to pochopila. 😀 No vždyť já to taky nevydržela vda týdny a to ještě musím vydržet týden do UTZ. 😝

blazenkaa
8. srp 2009

Ahojky oli jak je
Daji namoč ručník do studené vody a zabal mu do toho kotníky nebo prostěradlo a zabal ho do toho a přikrej ho dekou

daja.w
8. srp 2009

Leni ahojky a díky za radu jdu ho zchlazovat to bude chudáček řvát hlavně at mu to pomůže 😉 pa pa a užij si to na oslavě 🙂

olasek
8. srp 2009

😀 😀 😀 mě se želatina jednou povedla 🙂 ....asi tím, že jsem ji nedělala v létě !!! Dneska jsem dělala masovou směs a zabalila jsem jí do listovýho těsta jako štrůdl - to byla mnamka 😀

koblichzek
8. srp 2009

Leni užij si večer. 😉

koblichzek
8. srp 2009

Jo jo štrůdl na slano je prej moc dobrej 😵

blazenkaa
8. srp 2009

tak co medu jak to vypadá už jsi jí tam dala

liptonek
8. srp 2009

kobli - asi za to nebude moct komp...ale jáá 😀 A tys už měla hned termín na krev a UTZ? Já se mám objednat až za dva týdny...a to jen v případe, pokud budou //

olasek
8. srp 2009

jinak je prima 🙂 celkem ! spíš pracovně než soukromě ..... jak já bych už chtěla být doma 😀 😉

blazenkaa
8. srp 2009

a šneci na slano z listového to je taky mňamka

blazenkaa
8. srp 2009

oli to zase pracuješ

koblichzek
8. srp 2009

Aha, tak já ještě než jsem odešla po KETu domů, tak mě hned objednali a navíc říkali ať netestím, ať pak nejsem zklamaná, že ty testy nejsou spolehlivý.

olasek
8. srp 2009

jj, to dělám ...a nedávno jsem dělala šněky na sladko - jen se skořicovým cukrem a pomazaný máslíčkem 😀

liptonek
8. srp 2009

blaz - šneci? eeee, to snad radši ani neeee 😀

blazenkaa
8. srp 2009

tak to mě řekli uplně to samé co řekli koblíškovi

liptonek
8. srp 2009

kobli - no vidíš a já hned jeden vyfasovala. 😒

koblichzek
8. srp 2009

A bláži odpověděla jsi mi vůbec, kdy jdete znova? 😅

blazenkaa
8. srp 2009

lip to je taková dobrota oni to nejsou klasické šneci ale smotané těsto listové a naplněné 🙂

meduna
autor
8. srp 2009

Oli,dělám to taky,mkoupím listové těsto a nastrouhám do něj syr,nebo salám,může být i maso a pak to zatočím nakrájím na malinkaté kousky a peču,moc dobré

koblichzek
8. srp 2009

Já jsem si na doporučení od jiných bab koupila Rapiclear (test) a i v lékarně mi říkala, že je opravdu dobrej. Rozpozná prý těhu už od 5. dne

meduna
autor
8. srp 2009

ááá,šnečky na sladko udělám,dobrý nápad.Já je dříve dělala jen z kynutého těsta,ale teď se mi s ním nechce matlat 😝

blazenkaa
8. srp 2009

kobli ani nevím že jsi se mě ptala.Varletě měli teď 2 týdny dovolené ale v pondělí už tam budou v 8 hodin tak v 8:01 tam hned volám aby jsem se už objedna chtěla by jsem jít co nejdřív třeba to stihnu ještě tenhleciklus,ale už se těším i na to pícháníčko 😎

liptonek
8. srp 2009

blaz - na sladko možná, ale slaný mi moc nejedou. teda měla jsem to ráda, ale jednou mi po tom bylo taaak zle, že je od tý doby nemuzu ani videt 😀

daja.w
8. srp 2009

holky tak už má zábal no řval ale já ho uložila na gauč polštář at krásně vidí na pohádku a studený obklad na nohy a zakryla tak snad to bude ok 😉
tak teda šneky 😅 no já nepeču tak ani nevím jak se to dělá 😀

koblichzek
8. srp 2009

Já peču a vždy se mi to povede. On je totiž na zadní straně krabice napsanej návod a je to jednoduchý 😀 😀