IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

mandarinka
10. kvě 2009

díky moc

koblichzek
10. kvě 2009

A kdy budeš vědět víc? Jak dlouho teď musíš čekat?

mandarinka
10. kvě 2009

No prodlouženou kultivaci mít teda nebudem, takže nejspíš v úterý ET. Jestli teda bude co....

opicka1969
10. kvě 2009

Ahojky všem
Dadousi já jsem to včera od tebe nepochopila ve zlém, vím jak jsi to myslela 🙂 🙂 možná jsem to blbě napsala !!!!!!
Děkuji za podporu fakt 🙂
Dneska je krásně tak vyrazíme na procházku s pejskem , mějte zatím všichni hezký den pa 🙂

zuzana.79
10. kvě 2009

Mandy, a co Ti řekli o ET dnes do telefonu?? Že si máš v úterý zavolat, nebo, že se ozvou oni?? Budem všichni držet palečky!! A je to mimink, které vydrželo vaše, nebo od dárce??
Kobli a proč nemůžete nechat zavést dva mrňousky?? Na Úřadě dělám na správě majetku.. Ale dělám Byty a nebytové prostory 🙂 Školy dělá kolega 😉 ..Vy tam máte takovou vyhlášenou paní ředitelku, co? 😉 😉
Opi, užijte si procházku.. U nás je hnusně..

mandarinka
10. kvě 2009

Zuzi neřekla mi do telefonu doktorka nic kromě toho, jak to dopadlo. To jedno mimi je naše, od dárce vydržely všechny.... My když jsme domlouvali OPU tak on sám říkal že bez PK v úterý, s PK ve čtvrtek. Ale zítra tam jdeme, tak se nějak domluvíme, třeba mi ho tam šoupnou rovnou 🙂

dadous
10. kvě 2009

ahoj kočky 😉 travasti byla užasna, Dada fotil i něco natočil, jenže kvalita je na nic, tak sem pak hodím odkaz až budou mít na svejch stárnkach včerejší představení, anifotku s Helčou nemam, pže jsme odchazely po dvanacty, bylo tam hrozně našvihano a ja jsem neměla na ty lidi naladu 😕
opičko to je dobře že že si to nepochopila špatně 😉
mandy, to je super, ten jeden mimís určitě zabojuje držím všechno co mam 😉
zuzi to je jasny že kluci maj přednost, tety to chapou 😀

janysek70
10. kvě 2009

Dady tak travesti se ti líbila..., jsem byla zvědavá na tvůj názor...Já byla asi před pár lety na srazu od ZŠ v Trutnově - Poříčí a v nočních hodinách jsme se přesunuli z restauračky vedle do bývalého kina Oko, nově nevím jak se to doupě jmenuje... a byla tam právě travesti a byla to bomba a skvěle jsme se bavili 😅

Mandarinko, věř, že to bude ten pravý bojovníček... vzpomeň na Katušku, ta měla taky jen jediného a už je pár týdnů těhu 😉

dadous
10. kvě 2009

ahoj jany , to jste byli v Odeonu 😉 my to tady mame tak třikrat do roka, protože ten naš teplej kamoš 😅 ma přítele a ten děla pravě tu helču vondračkovou 😀 ale pokaždy přitahne někoho jinyho, taky tu byl Piti z vyvolenych, čejka, a fyzikařka z kamenaku 🙂

mandarinka
10. kvě 2009

na travesti bych taky šla, jsem slyšela, že to je dobrý.

Holky já věřím, nic jinýho až ani nedělám.... 😉

dadous
10. kvě 2009

jo mandy věř 😉 my budem držet palce 😉

janysek70
10. kvě 2009

Jj Odeon 😉 , já ještě pamatuji, když jsme tam se základkou chodili na sovětské filmy 😅

dadous
10. kvě 2009

😀 no jo ale to už je let, vid? 😀 😀 ja si pamatuju ještě tank , před okresem 😀 😀

janysek70
10. kvě 2009

😀 😀 Jo taky jsem před ním kdysi stála s pionýrským šátkem 😀 , někdy mám pocit, že pamatuji ještě Žižku s oběma očima.... 😒

dadous
10. kvě 2009

no ale zas ty zkušenosti , co mame za sebou se hodí 😀 😀

dadous
10. kvě 2009

jdem přat ty babičce m tak zatím pa 😉

barunka0208
10. kvě 2009

Ahoj holky, tak se konečně po prodlouženém víkendu hlásím.....

Zuzo, na ultrazvuk jdu zítra, takže se dozvím kolik je vajíček, už se nemůžu dočkat...

dadous
10. kvě 2009

ahoj barčo, tak at jich je co nejvíc 😀

meduna
autor
10. kvě 2009

ahoj holky,vsem MAMINKAM,preji vse nej nej k dnesnimu dni Matek 🙂 🙂 🙂 🙂 A nam co jeste nejsme taky,protoze budeme,tak si to vybereme trosku do zasoby.

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadous
10. kvě 2009

ahoj medu, 😉 😉

meduna
autor
10. kvě 2009

jakto,ze nejsi u babicky umiralky? 😀 😀 😀 😀

dadous
10. kvě 2009

už jsme byly, to bylo rychly 😀

meduna
autor
10. kvě 2009

jsem koukala,ze Barca uz kvoka,tak to jsem napnuty jak struny,kolik jich vykvokala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
10. kvě 2009

no spis jsem napnuta jak struna 😀 😀 aaaa inteligence se zase projevuje

dadous
10. kvě 2009

maš narok 😀 jsi byla v praci 😀 😀

meduna
autor
10. kvě 2009

a tak jsem uz cetla jak vcera bylo a taky jsem se docetla,ze fotka s Helcou neni,tak snad priste 😉

meduna
autor
10. kvě 2009

uz jsi dostala kvetinku?ja jo,krasny konvalinky,obr puget,vcera mi Romik natrhal v lese s moji mamou

dadous
10. kvě 2009

mě to štve ale tam bylo tolik lidí, že jsem uplně čuměla. Mě ani rano nebylo blbě 😅 ale to bylo tím že jsme nepanakovaly jako vždycky. Už mě to ani moc nechutna, nebo se psychicky připravuju na abstinenci 😀 😀

meduna
autor
10. kvě 2009

Koblizek tam dala tak male fotky,ze jsem si musela vzit malem lupu 😀 😀 😀 Tak stejne nevim jak koblizek vypada 😀 😀

meduna
autor
10. kvě 2009

to musis byt za damu...jen vinecko si pocucavat 😀 😀 😀 to ja takhle cucala a pa jsem byla jak motyka 😀 😀