IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
6. kvě 2009

trošku jak vesničanka vid? tomu nerozumíš 😀 ale ja bych tam taky nešla 😉

meduna
autor
6. kvě 2009

ja jsem si nosni dirku nechavala pichnout 4krat a dnes tam nemam nic,dirka byla za sekundu pryc.Vzdy me to vypadlo a kdyz uz mi to tam na poctvrte zustalo,tak mi rekla sefka at to laskave vyndam,aby me nevideli hosti 😠 😠 😠

dadous
6. kvě 2009

😀 😀 😀 to kamoška si to propichovala v praci, jehlou do stroje 😀 😀 😀 pako, pak měla nos jak bambuli 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

no me to pichnul ve zlatnictvi,sla jsem tam venku mraz,nechal me kapanek cekat,tak nervozita zavratne stoupala a pak mi to prostrelil,ja vybehla ven,z radosti ze jssem to prezila se mi udelalo tak spatne,ze jsem sla venku polonaha,lidi na me koukali jako,ze mi musi foukat pod fasadu,ja rvala bundu dolu svetr,protoze jsem myslela,ze sebou seknu 😀 😀 😀

dadous
6. kvě 2009

ja si nechala nastřelit akorat druhou dirku do ucha a stačí 😀 to kamoška je blazen už jde na třetí kerku 😝 bych se posr..a bolestí 😕

meduna
autor
6. kvě 2009

to bych asi taky nesla,jsem uz psala,ze jsem to rozebirala s Romanem,ze jako bych si neco nad zadek nechala vytetovat a on rikal,ze pri sexu by mel pocit,ze ma nejakou basmanku a ze se mu to nelibi,jina by pry byla,kdybych tam mela vytetovanej talir se svickovou 😀 😀 😀 😀

dadous
6. kvě 2009

😀 😀 😀 nad zadek to ty kamošce tater rozmluvil, že prej když stloustne tak se to pak deformuje 😕

meduna
autor
6. kvě 2009

http://www.mimibazar.cz/didinnka jukni na malou od sestrenky,to je krasavice

dadous
6. kvě 2009

ta je užasna, hele jaky ma haro 😅 no a koukala jsem že sestřenka je kus baby, ta nepotřebuje ani žehličku a šněrovačku už vubec 😀 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

no zatim nepotrebuje nic,to je ta jak pri tehu nabere 6 po porodu ma o 8 mene 😀 😀 😀 mala se narodila a mela haro,ze to jeste prej nevideli v porodnici 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
6. kvě 2009

to teda 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

chripka je uz pryc?nebo co to bylo?

dadous
6. kvě 2009

ne to není chřipka, ale už 14 dní mam sople jak malej harant a celkově jsem cela zahleněna 😀 to je debilní slovo 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

to si musis radne odkaslat,aby jsi se odhlenila 😀 😀 😀 😀 nebo si kup jitrocelove kapky,to prej pomaha,nebo musis kourit nejaky jiny cigarety 😀 😀 😀 😀

dadous
6. kvě 2009

ty jo to jsou rady 😀 a od kuřačky 😀 ale ten jitrocel je fakt dobrej, jsem ho už parkrat měla. Když ja to vždycky všechno přechazím a pak jednou za 5 let slehnu. Ale bud si doma s kašlikem a rymečkou 😅 . Jdu ven ,bude volat dadous a to je tak pulhodinovej rozhovor, tam zmrznu ale doma mame signal na h...o, tak musím ven ☹

meduna
autor
6. kvě 2009

tak ju a pekne si pokecejte, 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂

dadous
6. kvě 2009

tak mam uplně červeny ucho od telefonu a nos od zimy 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

no to si myslim,protoze venku je to humac.Jako ja ma dobrou neurozu,jak ja to zitra preziju 😝
a co dadous vse ok?uz se na tebe tesi vid 🙂

dadous
6. kvě 2009

no jo, všechno v pořadku 😀 To určitě nebudeš moct večer zabrat 😅

meduna
autor
6. kvě 2009

no j a ted nemuzu stejne...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nebo jsi myslela jakoneco jineho?

dadous
6. kvě 2009

hm, to je pravda 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

jako kde jsou ty holciny?Jaaa to morce zabiju fakt to je tak debilni 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 neslysim vlastniho slova jak to hryze.At me ted nenervuje

dadous
6. kvě 2009

si tam povídaš? 😅 no jo holky na nas kašlou, ani chaala se ještě neukazala 😕 jestli není po infarktu z dětiček 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

taky si nekdy povidam 😉 ale chtela jsem napsat clovek by neslysel....
No nebo jestli nelezi u Chocholouska s blazenym usmevem 😀 😀 😀 😀 😀 ja jse se ji ptala,zda bere ten bic 😀 😀 😀 😀 😀 😉

dadous
6. kvě 2009

😀 😀 u chocholouška skončíme jednou všichni 😅 😅 😅

mandarinka
6. kvě 2009

Ahoj, tak jsem vás dočetla, vy toho teda nakecáte 😉 jsem byla na kafi se šéfovou, už se mi po tý práci docela stýská...

dadous
6. kvě 2009

cau mand tak to seš tady asi jedina 😕 co že dělaš?

dadous
6. kvě 2009

medu chodíš taky s šefovou na kafe? 😀 😀 😀 😀 😀

puli
6. kvě 2009

Ahoj,muzu se k Vam pridat????Mam za sebou par IVF a dlouhy boj o mimiska,buhuzel zatim nic..........

meduna
autor
6. kvě 2009

ahoj Puli,jo jasne,ze jo.Budeme radi,jsme tady takove blaznivky cekatelky. 😀 😀 Kolik par to znamena?