IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
10. kvě 2010

tulíku tak už jsi píchačka zase?gratuluji ,at tě změna caru prospěje .. 😵

lenkacar
10. kvě 2010

dadouščí naušnice jsou pěkný moc ..

meduna
autor
10. kvě 2010

Ahoj Leni,jj peru jak šílenec.sousedi si musej myslet,že jsem magor,samej medvěd 😀 to tady byla návštěva,dva chlapi a vlezl do ložnice a juk na pelech a povídá mi,Alenko a proč máš tolik medvědů 😀 no říkám mu,vidíš a takhle dopadne bezdětná baba 😀 😀 😀

meduna
autor
10. kvě 2010

no septim,to by dalo na kávičku i zákuseček určo 😀 koukám v německu jsou taky starostlivci doktoři 😀

lenkacar
10. kvě 2010

medu úplně to vidim jak visí na šnůře za ušiska 😀 😝 ,já nemít alergii tak je mam taky ,líběj se mě ty záplatovaný,ale mám jednoho mega ..

tulik1
10. kvě 2010

no leni, pichacka budu tak za 10 dnu, ted jsem zatim jenom fetak co taha do nosu .... 😉 , ale je to supec, pripadam si fakt jak zavislak, kdyz si to v praci razim na zachod potahnout si 😉

meduna
autor
10. kvě 2010

teď nevím,myslíš Vládíse 😀

lenkacar
10. kvě 2010

myslim plyšovýho 😀

lenkacar
10. kvě 2010

týýjo kde je ta čoko ta se se mnou aspon bavila 😝

lenkacar
10. kvě 2010

tulíku tak pěkně fetuj když je to pro dobro věci

septim
10. kvě 2010

tak vam hazim posledni zpravu. Sept to bude zitra, sice mam bolesti ale nic vic. Tak ze si nemyslim ze budu rodit, by me musel V skakat po brise. Chudak malej doufam ze ji nenechaji moc dlouho trpet. ☹

olasek
10. kvě 2010

Ahojda holky, tak vás aspoň zdravím, když tu nejste!! Hlásím, že jsem vdaná paní 😀 a je to docela hezký pocit ....

dadous
10. kvě 2010

jéé oli tak to moc moc gratuluju 😵 😵

dadous
10. kvě 2010

doufam že nam sem hodíš aspon nějakou fotku, at vidíme nevěstu s ženichem 😵

lenkacar
10. kvě 2010

oli gratuluji!!!!!!!!!!!!sept díky za info

olasek
10. kvě 2010

Děkujiiiii, hodila jsem jednu fotečku 🙂 pak nahážu víc.... můžete mrknout 🙂

meduna
autor
10. kvě 2010

ahoj vdaná paní,ale kde je ta fotka,jsem čenichala a nic nenašla 😒

No Lenny si dává na čas,hlavně ať to Cokouška nebolí

septim
10. kvě 2010

Tak mam bolesti ale neotviram se , tak ze za hodku dalsi ctg a rozhodnou co dal. Se na to vyseru. V je tu se mnou jinak by me houklo. Chudak malej ☹

meduna
autor
10. kvě 2010

no vždyť ten dok jí říkal,že je zavřená jak hrad ,před 14dny a koukám,že Coko hraduje furt

meduna
autor
10. kvě 2010

chudák Coko,snad jí nebudou moc dlouho trápit a nějak to urychlej

septim
11. kvě 2010

pisi rychle deti me otravuji. O pul noci rupla voda, bolesti jako prase porad delaji vysetreni a ctg. Rano po seste psala ze to boli jako prase ze se na to muze vy.... otevrena pouze na 4cm bolesti silene epidural nepichaji. Chudacek malej. V je stale s ni. ☹

lenkacar
11. kvě 2010

septim tak zto si užije chuděrka moc na ní myslim...

lenkacar
11. kvě 2010

to až přijdu z fachy tak bude Lennýs jistě nějakou hodinku na světě .. 😵 😵 😵

meduna
autor
11. kvě 2010

ahoj,Septim díky ti za tvé info.Tak to jsem tedy překvapená,že jí nepíchnou epi.Chudák,tak ta si to vyžírá fakt hustě 😢 😢 ale jak bude Lennýs u ní v náručí na vše zapomene a bude šťastná,že je už u ní

septim
11. kvě 2010

posledni zprava Sept, mela jsem bolesti ze jsem lezla po zdi a tak jsem s V. vykrucela epidural, tak jsem zvedava. porad se neotviram jen na 4 prsty uz jsem hotova od pondeli od rana nespim.

meduna
autor
11. kvě 2010

chudišek cokoládkovej,tam to šlo taky s problémama a ven koukám taky
to jen dadouš přišla ,zatlačila jak indiánská babička a Nikolka byla venku 😀

lenkacar
11. kvě 2010

koukám co je nového.no ty volís ten prdolka ven moc nechce ... 😕 chudinka naše čokoládka .. ☹

lenkacar
11. kvě 2010

čoko bude mít pipču nadranc,on je mimoušek asi i dost velikej,sakryš ,že něco nemaj na rychlý beubolestný porody 🙄

meduna
autor
11. kvě 2010

hoj Leni,no asi nemaj 😝no,ale pak na vše zapomene,tak je to zařízené na světě,až ho pomuchlá bude po bolesti 😵

meduna
autor
11. kvě 2010

coko chudák pipču a cokotáta ruku a nervy