IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

katy81
9. dub 2009

pocity mám takový,že mě pobolívá podbříšek,píchá občas,je to jak silnější menzes,zatím moc fajn né,ale pokud se zavrtávají tak ať klidně bliju,jen když to vyjde
si připadnu jak balon 😕

dadous
9. dub 2009

😀 😀 jsem si to myslela

katy81
9. dub 2009

😀 😀 no prostě super,ale pocit je to takovej i fajn z toho že ti není dobře

dadous
9. dub 2009

ja vím seš štastna, že maš v sobe mimísky, takže je ti šumak jak ti je 😀 je to tak?

katy81
9. dub 2009

ano,i když strach že třeba se mnou budou jen pár dní je tu taky,ale snažím se myslet na to že to vyjde a je to 😉

dadous
9. dub 2009

maš recht cecilko 😉 vyjde to, uvidíš 😵

katy81
9. dub 2009

ti dám Cecilko 😀 😀

dadous
9. dub 2009

ja jsem, keliška 😀 už od malička 😅

katy81
9. dub 2009

tak to vypadáš velice dobře,na to že jsi taková Keliška 😀 😀 😀 i když vlastně už by si mohla být i babička 😉

dadous
9. dub 2009

ježiš nestraš 😠 mladej ma ještě čas 😅 snad v tomhle nebude po mě? ja začla dost brzo 😀
holky to dneska nějak flakaj 😨

katy81
9. dub 2009

jak nestraš? má to svý výhody i nevýhody,jako všechno, by si pak chodila na písek i s vnoučetem 😀

jo jo flákají,ale třeba se věnují dětem nebo manželům 😉

dadous
9. dub 2009

ja myslím že mi bude stačit jedno 😅 to víš, nejsem nejmladší 😀

to jim chvalím, ja se namam komu věnovat ☹ je na drbech 😝 je to větší keliška než ja 😀

chaala
9. dub 2009

Ahoj holky 🙂 ,jdu na Vás mrknout a koukám,jak jste povídaly a povídaly 😀
Zítra odjíždíme na Velikonoce pryč,tak se tady ukážu až v pondělí. U nás na chaloupce internet nemáme,tak to musím bez Vás nějak vydržet 😉

Holky,když jste začaly s tím věkem,tak jsem zjistila,že bychom mohli mít doma už 16ti letého kluka,kdybychom začali v 18ti 😀

Dadous,přítel je opravdu rychlík(s tím spermiem).U nás,nevím,nevím 😀

Katy,odpočívej a užívej si ten těhu pocit 🙂

stavba
10. dub 2009

Ahoj, mám dotaz. Manželovi vyšlo, že má teratozoospermii+asthenozoospermii, takže nám bylo doporučeno IVF+ISCI. Dnes mám jít na konzultaci do nemocnice. Chtějí mi udělat laparoskopii+hysteroskopii. Chci se zeptat, jak dlouho před IVF musí být toto vyšetření uděláno, aby mělo smysl? Slyšela jsem, že po tomto zákroku mohou nastat srůsty, tak si myslím, že IVF musí být uděláno co nejdříve nebo ne?

barunka0208
10. dub 2009

Chaala děkuji za info, zkusím tam něco o sobě napsat 🙂

my napoprvé budeme řešit akci tam a příště někde poblíž, dám vám příští týden vědět jak jsme to zvládli 😀 ,
mě čeká vyšetření průchodnosti a další a řeknou jak mi jak vyšla další krev a co se bude dít dál....

katy81 ono poprvé se povedlo před 10 lety a s jiným chlapem 😖 a jsem tak nějak přesvědčená, že tím jak strašně moc to chci si na to budu muset počkat...., ale ted co už jezdíme do té Prahy jsem klidnější, že oni už se mnou něco udělají 🙂

u nás mě před rokem přítel nenápadně přinesl tričko, že se mu líbilo a že je volnější a hodí se mě až budeme čekat mimíška, tak ho mám schované a už se těším a doufám až si ho budu moci někdy obléknout... 😀

zuzana.79
10. dub 2009

Ahojky holky,
přeju krásné, sluníčkové ráno..
Dadousku a Katy, vy jste ale povídakly 🙂 Jak se dneska máte??
Katynko, to je super, že máš nějaký pocity!!! Myslím, že nejhorší je, když nejsou žádný,, Kdybys chtěla, tak sem šoupnu odkaz na stránky, kde jsou úplně první příznaky těhu.. Mě to tehdy strašně pomohlo 😉 .. Stejně se člověk furt sleduje, tak takhle jsem alespoň věděla co sledovat 🙂 🙂 Bolí Tě prsa?? A kdy máš teda ofiko testovat??
Dadousku, dobře, že sis udělala radost!! Taky bych to teď potřebovala.. Nejlépe u kadeřnice.. Katastrofálně mi padají vlasy ☹ ☹ ..A všchno oblečení je mi veliký.. Výhoda dvojčat 😉 ..Ale tady u nás na maloměstě nic není a cestovat s dvěma mimčama je náročný.. Ch jo... Jinak ten Tvuj Dada je pěkný fofrník 😀 .. Ale co, proč to zdržovat v nějakém blbém CARu, výdrž ať si nechá na doma,ne? 😉
Chaalli, přestaň řešit věk!! Jsi mlaďaska!! Co bys asi tak dělala se 16ti letým výrostkem.. By Tě moc neposlouchal, kdž bys vypadala jako jeho ségra 😉
Medu,jak je Ti?? Už se dušička trošku uklidnila?? Doufám, že folíky pěkně krmíš!!
Stavby, nevím, jestli jsou na to nějaký pravidla, ale já byla na laparo a hystero 18.9.07 a v CARu poprvé 17.1.08..Takže po čtyřech měsících.. Ale nemyslím si, že by po laparce vznikaly srůsty.. To se stává u normálních operací.. Ale neboj!!! Doktoři si s tím poradí!! Všechno dobře dopadne!

katy81
10. dub 2009

ahojky holky 🙂

Chaalo tak si krásně uijte svátky s rodinou a bez techniky 😉

stavba-já vůbec nevím nic o tomhle,my museli na ivf+isci a mě nic nenašli,normálně jsem měla ovu-sice později,ale jinak ok

Medu pak dej vědět jak pěkňoučce narostli 😉

Dadouši tak co jak je dneska?

Zuzy,někdy se leknu když mi nic není,ale pak ono je to horší odpoledne,dopo je klídek,trochu to pobolívá když mám plnej močák nebo hlad 😅 taky se pozoruju,to jo, nejvíc jiný je to že pořád prdím 😕 a narostly mě prsa a trochu bolí bradavky
ty vlasy to je prý po porodu docela běžný 😢,ale máš vůbec čas na odpočinek s těma krasavcema? a pokud by si nějaký ten odkaz měla tak bych byla ráda,přece jen se uklidním,pořád hladím bříško a mluvím na ně,tak snad aspoň jedno vydrží.

zuzana.79
10. dub 2009

Katynko, já na ně taky pořád mluvila.. 🙂
A ty prsa pro mě byly první opravdová známka.. Už odpoledne po transferu (ten jsme měli někdy okolo poledne) jsem začala mít citlivé bradavky a nalily se mi prsa... Překvapilo mě, že to bylo tak brzyčko.. A pak jsem měla občasné pobolívání podbříšku, ale to je hodně podobné jako před menses.. Já byla na transferu 12.5. a testovat jsem měla až 28.5... Jasně, že jsem to nevydržela 😉 .První test jsem si dělala 22.5... Strašně Ti držím palce, abys měla stejný průběh jako já!!!
Odkaz na ty stránky je:
http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/prvni...

Zatím se moc opatruj a povídej jim co nejvíc!!!

katy81
10. dub 2009

Zuzy děkuji, jsem si to četla, něco mám něco né,ale stejně to teď asi neovlivníme tak musíme vdržet a doufat 😉
taky bychs i přála aby to byly známky těhotenství,já mám testovat 22.4.ale to nevydržím tak budu už 19.4.

dadous
10. dub 2009

Ahojda 😉
ježiš katy, už aby bylo 19tyho 😅 a jinak ja dopo nemužu sedět u PC, protože pracuju rukama, takže vždy až po třetí hodině 😀

marrakech
10. dub 2009

Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla a koukam, ze jste se pekne rozpovidaly - musim vas docist. Par dni jsem byla daleko od internetu - ne, ze by nas splachla vlna 😉 , ale // se bohuzel neukazaly. Tak jsem to jela rozdychat na jiny ostrov a notebook nechala doma.
Drzim vsem palce, at to vyjde!!!

dadous
10. dub 2009

Ahoj marr, to mě moc mrzí, jsem myslela, že rozjedeš těhu vlnu 😢 ale určitě to ještě zkusíte až to bude možny , ne? 😉 strašně moc ti držím pěstičky 🙂

katy81
10. dub 2009

nazdárek Marrakech,tak to je mi hrozitánsky líto ☹ ,jsem si spíš myslela že se nemůžeš dovynadívat na //,a jak to vlastně máš kam jdeš na krev?

Dadouši a co vlastně děláš těma rukama dopoledne? 😕 😀

zuzana.79
10. dub 2009

Hezký večer děvčátka..
Marrakech, mrzí mě že Ti to nevyšlo a přesto, že jsme si spolu ještě nepsaly, tak jsem jako holky věřila, že Ti to klapne.. ☹ .. Kdy se chystáš na KETík?? Máš mrazáčky??
Dadousku, a kde Tě máme teď?? Už je po 15té hodině 😉 ..
Katy, tak je to jasný, budeš to Ty, kdo rozjede těhu vlnu 😉 😉 .. Hlavně pozitivní mysl a povídat s mimískama a vysvětlit jim, jak jsou pro Tebe a manžu důležitý!! Trošku jim to nakaž, ať u Vás zůstanou! Ať ví odmala, že maminka je autorita 🙂
Kdepak máme zbytek?? Všichni vyrazili někam na svátky.. Je krásně!!

dadous
10. dub 2009

holčičky moje od tří tady sedím a střídavě koníkuju a aukruju 😝 A pracuju tak ,že šiju 😀

katy81
10. dub 2009

Zuzy to víš že si povídám, dneska nic nedělali,bylo mi naprosto ok,až mi zatrnulo,ale oni odpo žijou,tak se projevili,jsme jeli nakupovat a to si usmysleli že mě nebude fajn a byla jsem z toho zmožená že jsem doma usla.Teda předtím jsem naškubala na zahrádce plno tulipánků a hyacintek-ten mi voní u počítače a tulipánky v obýváku. Co chlapečci? už se chystají spinkat?

Dadouši tak švadlenka 😀 a aukrařka,no prosím 😀

zuzana.79
10. dub 2009

Tak my už konečně hajáme.. I když Filípka bolí bříško a poplakává, tak nebudu rozkoukávat ani žádný film.. Myslím, že dneska budem spinkat spolu v mé posteli 🙂..
Taky mi tu voní růže.. Trochu jara do domečku 🙂
Dadousku, co jsi dneska vydražila??

dadous
10. dub 2009

tříčtvrtaky za 109 kč 😀nikde nikdo vid

zuzana.79
10. dub 2009

Dadousku, jdu spinkat.. Honza kouká na pána prstenu, což nesnáším... A Filípek bude možná v noci strašit, tak ať něco naspím 😉 .. Příjemné dražby a pak krásné sny!!! A gratuluju k tříčtvrťákům!! To je fakt super cena!
Pa pa Z.

zuzana.79
11. dub 2009

Hezký slunečný den kočičky!!!
Katy, co jsi to provedla Maxíkovi????? 🙂 😒 😀 .. Tos ho stříhala sama??