IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
29. črc 2009

Já dnes tvořík francouzské barmbory. Ale ještě než budu papkat, jdu na hodinku do bufíku.

dadous
29. črc 2009

budeš makat? 😕

koblichzek
29. črc 2009

Je lehounce. Dětičky mají oustředění z krassobruslení. Jen pár horkých nápojů a jdu zase vegetit

dadous
29. črc 2009

tak to jo 😉 tak ja to jdu dodělat, pže už hlady šilham 😀 tak zatím pa

koblichzek
29. črc 2009

Pa a hezky se napapej 😉 teda napapejte 😀

daja.w
29. črc 2009

Ahojky maminy 😉 jak se máte 🙂 malej je dnes nějakej protivnej no snad ho to přejde 😉

liptonek
29. črc 2009

zdravím vespolek, můžu mezi vás? 🙂

blazenkaa
29. črc 2009

ahojky maminy jakpak to že se tu dneska nic nepíše já mám na vás smolíka 🙂
nikdy tu nejste když jsem tu já

ak303
29. črc 2009

Zdravím všechny, jsem nově příchozí a mám trápeníčko, tak si potřebuji vylít srdíčko. ☹

blazenkaa
29. črc 2009

ahojky ak303 já tě tu moc zdravím copak to je za trápeníčko 🙂

ak303
29. črc 2009

Byla jsem na IVF, na poprvé i úspěšně, teď jsem ve 3 měsíci, ale bohužel drobečkovi přestalo bít srdíčko, tak mi ho v pátek vezmou ☹

blazenkaa
29. črc 2009

ta k to mě moc mrzí ak vím co to je znám to z vlastní zkušenosti ale uvidíš zase to bude dobré ono to bolí ale zase přebolí

ak303
29. črc 2009

Je to opravdu hrozný, nikomu to nepřeji. A jak jsi to zvládla? Já mám teď pocit, že už nic dalšího nezvládnu.

blazenkaa
29. črc 2009

taky jsem měla takový pocity a strašně dlouho jsme to obrečela a kolikrát mě to chytne třeba i teď protože tu mám okolo se mnoho těhu.Musíš si říkat že to bude dobré a zaměřit se na něco jiné taky jsem to tak dělala a pomohlo to 🙂

ak303
29. črc 2009

A jak je to dlouho? Můžu se zeptat jak to plánuješ dál?

blazenkaa
29. črc 2009

Já jsem o miminko přišla 14+5tt a v září to budou 2 roky co se to stalo byla jsem na 1IVF to bylo negativní tak teď v srpnu se chci objednat na další teď mají ale dovolenou tak hned tam pak zavolám

ak303
29. črc 2009

Tak to jsi vydržela dlouho. My se budem snažit jít co nejdřív znovu. Jen nejdřív budu muset zjistit, jak dlouho budu muset mít pauzu, než budeme moct začít znovu.

blazenkaa
29. črc 2009

to máš pravdu že jsem dlouho čekala ale doufám že se to teď už povede.Buď ti řeknou 3 nebo 6 měsíců ale podle mě ti řeknou 6 měsíců mě to řekli taky

ak303
29. črc 2009

No to je dlouho, ale člověk musí být trpělivý. Tak doufám, že pak už se to povede. I Vám samozřejmě přeji moc moc štěstí.

blazenkaa
29. črc 2009

Ak303 Já se s tebou rozloučím jdu večer do práce tak si jdu ještě trošku dáchnout aby jsem byla v práci čilá
Moc ti děkuji a tobě přeju hodně štěstí a trpělivosti uvidíš zase to bude obré a ni se nenaděješ a zase budeš těhu .
Večer tu bývají holku ty mají hodně dobré rady tak se sem jukni oni si s tebou rádi popovídají .Tak zatím ahoj a zase někdy

ak303
29. črc 2009

Děkuji za psaní a v práci to zvládni. Měj se a zase někdy.

daja.w
29. črc 2009

Ahojky holky 🙂 tak jsme byly s prckem venku a pořád by chtěl pa pa pa no nejde unavit to hyperaktivní dítě 😀
Blaži tak my se tu teda fakt míjíme a jak pokračujete s baráčkem? 😉
Ak303 vítám Tě mezi náma 🙂 jen se přidej tady je sranda a holky umí hodně poradit a pomoci 🙂 je to těžký,ale zvládneš to jako každá 😉 chce to jen svůj čas a pak šup do dalšího boje 😉

ak303
29. črc 2009

Ahoj dajo taky Tě zdravím. JJ další boj nás čeká...Doufám,že příště už to vyjde. Jsem ráda že jsem našla tyto stránky, povídání mi hodně pomohlo.

daja.w
29. črc 2009

Jo to mě pomohlo taky a hodně hlavně s holkama tady přijdeš na jiný myšlenky 😉 je tu velká sranda 😀 já jsu po prvním neuspěšným IVF,ale do boje bychom chtěly jít hned v srpnu ,ale nevychází finance tak to bude asi bud v září nebo říjen pozdějc už bych nechtěla,když něco chci tak hned 😀 ale kdo si počká ten se dočká 😉

ak303
29. črc 2009

Tak to mi povídej o těch financích. My byli na metodě ICSI, takže nás to stálo přes 25tis, no a uvidíme, co mi řeknou, kdy se do nového pokusu budeme moct pustit znovu...Peníze snad nějak zvládnem...I když je to peněz...

daja.w
29. črc 2009

jo mě to taky vykládej my daly při tom prvním cca 40tis aj s cestou a ted chcou teda jen cca 15tis. ale i tak no nějak se to dá vždy udělat 😉 no a tak nám trošku o sobě něco pověz v pasu nemáš nic odkud jseš,kolik ti je 😉 bo když přijdou holky tak dělaj výslech a tak at to máš zasebou 😀 a ničeho se neboj to čekalo každou 😀

svetruska
29. črc 2009

Ahojky holky prominte ze sem vam sem tak nejak vlizam, jen bych se chtela optat jsem v tomhle novacek, dnes jsme byli v CARu a uz uz jsme meli za 3 tydny zacit stymulovat kdyz tu najednou mi Dr oznamila ze mam malinkato endometriozu(myslim ze se to tak jmenuje) a ze za 14 dni mam prijit na injekci Diphereline a pak potom za 3tydny na rozpis... / nemate z tim nektera zkusenost?moc dekuji
jinak se jedna konkretne o IVF-ICSI...

ak303
29. črc 2009

Já jsem si potřebovala popovídat, tak jsem o sobě zatím moc nenapsala. Bydlím kousek od Břeclavi, je mi 30 a půl 😖 , vdávat se mám za měsíc, teda původně jsme chtěli počkat, ale kvůli mimi jsme to naplánovali...no a teď nám zůstala jen ta svatba 😅 . Nevím co dál by TĚ--vás zajímalo..

koblichzek
29. črc 2009

Ahoj kobylky, zdarvím všechny nováčky 🙂
Ak. také musím vyjádřit úpřímnou lítost nad tím, co tě potkalo. Ani si to neumím představit ☹
Svetrusko ten roizpis je asi na stimulku, měla jsem to samé.

daja.w
29. črc 2009

Ahoj Svetrusko já ti moc neporadím stím to nemám zkušenosti,ale Dipherelin jsem měla taky při IVF jestli tak holky tu budou později ty ti určo poradí,ale asi podle mě to daj dokupy a pokud si máš přijít pro rozpis tak to začneš ze stimulkou,ale jinak fakt nevím.

Ak303 jé svadba tak to je krásný mi jsme to taky tak měly že jsme chtěly svadbu kvůli mimi,ale když nám před 3 lety řekly tu cenu tak na to jsme neměly a už jsme to teda nechtěly oddalovat 😉 co co ten smajlík u toho věku dyt to je krásný věk mě je 29 a zachvilku už 30,ale já se pořád cítím jako čerstvá 18ctka 😉 😀