IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

liptonek
29. črc 2009

kobli a proč nechceš mluvit o odberu? 🙂 Jasný...s tím počítám, že nejaky to kilo pribyde...ale nechci dopadnout jak známa, která nabrala 12kg

koblichzek
29. črc 2009

Svet, jsi jako já. Všichni chtěli hubnout a já nadávala,že nepřiberu ani deko 😀 . Taky jsem vážila 43 - 46 kg, tak vím jaké to je. Každý se mi smál, že mám nohy jak tyčky a jestli náhodou nejsem anorektička. Marně jsem jim vysvětlovala, že sežeru na co přijdu. 😀

svetruska
29. črc 2009

kobli ted uz se tomu jenom smeju ale tehda... 😅

koblichzek
29. črc 2009

Lip já měla moc vajíček ☹ a to taky není úplně super. Měla jsem pak OHSS a z ETu nebylo nic 😢 .Ale každej reaguje jinak.

svetruska
29. črc 2009

presne ja co snim, manzel nabere 😀

daja.w
29. črc 2009

tak už jsem tu 😉 já přibrala 6 kilo při stimulce a už jsou zase dole 😀
Lip vítám tě mezi náma 🙂
Dado ahojky no to je načase že jses ukázala 😀 ale hlavně že jsi měla pěkný den 😉 jé pizzu bych si dala taky ☹

dadous
29. črc 2009

liptonku ja jsem teda nic necejtila, akorat bylo nepříjemny jak do mě strkal ta zrcadla,ale samotny zavedení dětí jsem vubec necítila 😉

liptonek
29. črc 2009

kobli...aaaha, no tak to jsem teda zvedava. A jak se musi dlouho čekat na dalsí pokus, když ti budou davat nanucky?🙂

daja.w
29. črc 2009

tak já vše snášela ok i OPU i ET 🙂

dadous
29. črc 2009

no jo dajo, přece tady nebudu furt vysedavat 😀

koblichzek
29. črc 2009

Lip já měla 2 měsíce a teď jsme 2 dny po KETu, tak snad 😵 . Ale já jich měla skoro ke 30ti 😀

svetruska
29. črc 2009

holky musim jit neco uvarit manzilkovi nez se vrati tak jeste jednou moc dekuji a mejte se hezky a vsem drzim mooom palecky 😉 ja se zase prijdu podivat 🙂

koblichzek
29. črc 2009

Daji jak sis to užila?

liptonek
29. črc 2009

dadous - jééé, tak to jsi mě aspon krapet ukldinila 🙂 děkujuuu

dadous
29. črc 2009

no jo kobli je pořadna nosnice 😀 😀

dadous
29. črc 2009

lip, fakt se toho neboj, ja jsem hroznej srab na bolest a bylo to uplně v pohodě, hlavně holky musíte hodně pít

koblichzek
29. črc 2009

Svet není zač a zase přijď 😉

liptonek
29. črc 2009

kobli - jee, tak to mooooooc držim pěsti !!!!!!!! a to už poznali pri prvni kontrole..kolik tech vajicek asi bude?..že jich bude víc?

koblichzek
29. črc 2009

Jo, zavádění bylo super. I fotečku z toho mám, se můžeš podívat ke mě do albumu. Je to jak na gyndě

ak303
29. črc 2009

lip já to mám taky za sebou a vůbec to nebolí. A ještě můžu říct že jsem nepřibrala ani kilo, jen jsem teda byla nafouklá jako balonek 😉

liptonek
29. črc 2009

dadous - hodně pít? proc? a coo? :D

koblichzek
29. črc 2009

Trochu jo, původně říkali, že mám 10 a 10 a pak jich bylo tolik. Jo,pít je snad to nejdůležitější.

Dadoušku dostaneš v pátek taky obrázek?

dadous
29. črc 2009

no to ti řekne koblizek 😉

dadous
29. črc 2009

kobli to si piš že si o něj řeknu, tak doufam že daj 😕

liptonek
29. črc 2009

jako balonek si prijdu už ted....po 5 injekcich gonalu :D...to jsem zvedava, co bude nasledovat 🙂)

dadous
29. črc 2009

lip další balonek 😀

liptonek
29. črc 2009

no počkejte...proc je dulezitý hodně pít?

liptonek
29. črc 2009

dadous - chichi..a neni na balonek jeste krapet brzo? chichi

koblichzek
29. črc 2009

Když nebudeš pít, tak se ti bude odvodňovat tělo a usadí se ti vodička v bříšku a to je blbý. Nejlépe pít tak 4-5l denně. Pij co chceš, nejlépe voda.

dadous
29. črc 2009

aby se ti nerozjel hyperstimulační syndrom, to by bylo špatny