IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
3. kvě 2010

ahojda 😵

bobbule09
3. kvě 2010

dadous, to je krása 😵 Obdivuju a tiše závidím 😀

coko.joko
3. kvě 2010

bob,no to je prave to....ty hodny a ty co to moc chteji,tak proste to nemaji a ty svine a zly lidi rodi kazdou chvilku...a proto rikam,ze ten nahore neni....
dad,teda to je frajerka ta tvoje Nikolka a jak se smeje uzasny......po kom je???

dadous
3. kvě 2010

😀 holky jasně že po mamince, ale ksichty děla po tatovi 😀 😀
něco novyho tady?

bobbule09
3. kvě 2010

Tak jsem se v sobotu trochu opalovala a jsem nějaká flekatá 😀 No snad se ta barva trochu sjednotí a budu celá pěkně čokoládová a ne jako dalmatin 😀 😀

dadous
3. kvě 2010

po pulnočním kojení 😵

dadous
3. kvě 2010

jo bobu ja taky vždycky po prvním opalku zflekatím 😀 ja si vždycky chodila pro zaklad do solarka ale ted se bojím když kojím, 😕 aby se mi nezdrclo mlíko 😀

coko.joko
3. kvě 2010

dad,ty jeste vydrz a nikam do solarka nechod.....at nema nikca tvaroh 😀
bob,ja taky flekatim a kdyby si videla ted jak vypadam cely krk a hrud mam jeden flek no humus,....pry to je tim tehu,tak snad to vse zmizi 😀

dadous
3. kvě 2010

coko neboj, pak budeš krasna mamča 😵

bobbule09
3. kvě 2010

dadous, teda ta Nikolka je tak nádherná, jsem z ní celá dojatá i slza mi ukápla na klávesnici 😅
coko, ty za chvilku porodíš a pak budeš zase krasavice. Už to máš za pár 🙂
Já bych si i do solárka zašla, ale musím šetřit, když nepracuju ☹

dadous
3. kvě 2010

bobu ja na solarko stejně nemam, furt utracím za hadříky na Nikču 😀 😠

coko.joko
3. kvě 2010

holky,jeste ze vas tu mam....krasavice nejvetsi budu.. 😀 😀 a jak se na to uz tesim......ani nevite jak....dad,ty vis o cem mluvim.... 😉 no ja se taky porad koukam na Nikolku je uplne uzasna...treba nevesta pro naseho prcka 😵

dadous
3. kvě 2010

😕 že by se nam holka vdala do ciziny 😀

coko.joko
3. kvě 2010

ne do ciziny my budem bydlet v HK a to je k vam kousek.....pak treba casem by mohli jet do ciziny a budou zivit stary rodice 😀 😀

dadous
3. kvě 2010

no tak to by bylo uplně nejlepší 😀

bobbule09
3. kvě 2010

Holkýýýýý, já chci taky miminkooooooooo ☹
Mě už z toho asi švihne, mě netikají biologické hodiny, mě už tlučou na poplach 😨

coko.joko
3. kvě 2010

dad,to jo???Musime to naplanovat 😀
bob,neboj taky budes tehulka,musis jen verit.....ja taky cekala hrozne dlouho.....

bobbule09
3. kvě 2010

No jo, ale když nemáš peníze na další pokus a přirozeně to nejde, tak to se pak těžko věří, že mimčo ještě někdy bude. Byli jsme před rokem v Unice , jak to letí.... ☹

coko.joko
3. kvě 2010

Unica-Brno 😕

tulik1
3. kvě 2010

ahojky holky, tak jsem zase tu, vsechna vysetreni za sebou a v nedeli zaciname novy boj ....

bobbule09
3. kvě 2010

coko, přesně tak, Unica Brno 😨

coko.joko
3. kvě 2010

tulik,tak to je dobre,ze jdes do boje..... 😵
bob,jo tak to jo???A byla si tam spokojena.....

bobbule09
3. kvě 2010

coko, no když se na to dívám zpětně, tak ani moc ne. Příjde mi, že je to tam hlavně o penězích. Nemáš prachy, tak máš smůlu 😕
Kdyby náhodou nějaké příště bylo, tak určitě půjdeme jinam 😔

coko.joko
3. kvě 2010

bob.to jsem chtela slyset,dr.Maly a spol je jen o penezich a nejde o male castky...znam to taky dvakrat jsem tam byla....a stalo nas moccccc penez ☹ nebejt Unici,tak uz mame 3 lety ditko

bobbule09
3. kvě 2010

coko a kde se vám zadařilo? Kam by jsme tak měli jít?

coko.joko
3. kvě 2010

bob,IP

bobbule09
3. kvě 2010

coko díky 🙂

coko.joko
3. kvě 2010

nemas za co 😵
holky ja porad hledam co varit a nemam nejak napad....porad te me nekdo co varite....... 😒

bobbule09
3. kvě 2010

coko, my máme od včerejška guláš 😀

coko.joko
3. kvě 2010

gulasek to taky delam porad 😀 😀 me to fakt zmaha to vareni teda spis vymysleni co porad.......