IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
9. čer 2010

tak ja už fakt mizím, papa

meduna
autor
9. čer 2010

jo tak ta naše hvězda se ani nehla,jako ona je pohodářka jako kráva,venku to třískalo a ona si jen otevřela jednou očko a zase zavřela a rozvalila se a hnípala dál 😕 ona se nebojí ničeho,spíš se lekne a pak už to prozkoumává.Jsem zvědavá jak bude reagovat na Karla,ale spíš si myslím,že Karel jí bude mít plný kecky,ona je divočina a doráží,chce si hrát.Dobrou noc 😵

coko.joko
10. čer 2010

Ahojda holky,koukam tady probehla grilovacka a ja mam takovou chut na cesky spekacek na ohni..to jsem nemela ani nepamatuji..moc dobry.....
jinak dneska probehla kontrola a vse je v poradku.....malej ma uz 4160g a meri 57cm,dr.byl spokojeny a ja taky s cokotatou,akorad na kycle kdyz mu delal UTZ,tak kricel a kricel se nedal pak ani utisit....napsal nam vitaminky na kosti a me recept na odsavacku elektrickou,takze uz ji mam doma a uz jsem si odsala mlicko a musim to ted delat takhle..protoze je tomu 2 dny uplne nechce moje prsa a je to tim jak si zvyka na lahev,tak nechce uz tahat.... 😢 😢

dadous
10. čer 2010

medu to je dobře že je divoka, aspon si na ni karel nebude dovolovat 😵
teda tady dneska bylo na chcípnutí, nikča byla tak hotova že už v 5 šla do vany a v šest už chrněla. zejtra mame ten velky den 😵
coko, to je OK hlavně že hezky papa a je spokojenej 😵

coko.joko
11. čer 2010

Ahojda,ooooo pani dadouskovou budou vitat to je krasny.to nas asi tady v Düsseldorfu nenene....... 😀 😀 tak si to uzijte a hlavne fot,at vidime jak vammmm to mocinky sluselo 😵
medu,modelky dobry.....presne tak jsem to chtela,aby to dopadlo 😀
copak asi dela nase lena na dovce????Doufam,ze si uzivaji pohodu a teploucko.....

meduna
autor
11. čer 2010

Ahoj holky,Cokomimi bude taky asi otesánek a ještě bude asi skákat sý bude velkej tyčku 😀 😀 57cm,pak ty jeho velký chodidýlka když byl ještě u Cokomamky 😎 😎 No bude to asi čára

Nikolka ,ta se bude dneska mít,sama samotinká baba a kolem jen samečci 😀 😀 😀 Pěkný den přeju vítací Dadouškovic rodince 😵 😵 😵

meduna
autor
11. čer 2010

ale jako ty srandovní jména tam u vás Dadoušku,myslím přijmení 😀 😀 😀

coko.joko
11. čer 2010

medu,ja je nafotim a dam sem uz ma 9cm nohu jako mazec jak roste a to v porodnici porad,ze neji a jen spi a museji ho budit atd...a ted se naji vypije 120ml mlicka a za 2 hodky rve a chce znova....cokotata rika,ze nas sni jednou a jak se mu kulati tvaricky to je sranda,ale vcera dr.rikal,ze je uplne v poho i ta vaha na svuj vek...no snad to nebude otesanek to ja nechci....kdyz vidim tady ty mimina jak maji velky hlavicky tak si rikam,ze snad to nase nebude mit 😵

meduna
autor
11. čer 2010

jen sem hoď to kopýtko 😀 jedu uklízet praxi,no fakt se mi chce ,ale nedá se nic dělat,musím tu mojí línou kůži vyhnat 😀
A kdy se vrací ta naše lesní žínka Léňa 🙂

coko.joko
11. čer 2010

medu,taky se me nechce nic delat,ale musim......je to kolotoc,ale musim si zvykat....
lena ta jela na tyden bo 14 dni ted nevim 😕
my ve ctyri dame napapat a tahnem taky ven na prochazku a cestou si dame kavicku na zahradce....

coko.joko
12. čer 2010

Ahojda,
dad,tak kde mame fotecky..vcera jsem cekala cely den a porad nic..... 😀 chci videt malou slecnu jak ji to moc sluselo na vitani.....
u nas je dnes zatazeno,ale me to vubec nevadi....je to dobre aspon je krasny vzduch.....
vcera nam byl taky mesic jak to utika hrozny....... 😵

meduna
autor
12. čer 2010

Ahoj,tak že bych koukala na Cokotátu na těch fotkách???nějak mi ho připomíná podle fotek co jsi mi poslala tenkrát

meduna
autor
12. čer 2010

jo jinak noc na dnešek jak vystřižená z Hollywoodu,v půl 4 ,řev a bitka na celej dům,opět hilfééééééé,hilféééé a ráno už tady benga a i se psem a opět hledal drogy 😲 😲 😲 😲 😲 já a Roman jak samolepky na dveřích-Kelišáci 😀 😀 😀 😀 😀 já i békala,jak může taková rodina mít dítě???co z toho bude???chuďátko malinký a tak krásná je ta holčička 😢 😢 😢 😢
Tak jsem si tady naladila 90tá léta,kdyyž jsem chodila pařit na diskošky a uklidňuju se u pařeb 😎 😎 😎 😎

coko.joko
12. čer 2010

Medu,tak mate veselo v baraku,se divim,ze ji to mimi nevezmou,kdyz tam je porad takovej bordel.....
jo je to cokotata,ale spoustu lidi rika,ze to jsem ja,ale ja se teda nevidim v Lennym...... 😀
ja jsem uvarila,ted si odsaju mleko a okolo treti dame najist prckovi a pujdem ven..doufam,ze prestane prset......je krasny vzduch,ale ja se porad potim jako prase............

meduna
autor
12. čer 2010

tady zataženo,ještě nechčije ale.Roman je spocenej jako kráva,dělal velkej úklid 😀 Odpo jdeme taky ven.Cokomimi je smíchaný,pusa ty a hlavičku má na cokotátu,teda já to píšu jako bych vás znala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale jen podle fotek co jsi posílala

coko.joko
12. čer 2010

medu,tak tady teda uz chci.....no pusa je po me,ale to je vse 😀 no vsak nas uz znas aspon po netu 😵 a doufam,ze se brzy setkame.....pisu jak debil jednou rukou tou druhou si drzim odsavacku....... 😀

meduna
autor
12. čer 2010

jejda,tak bacha na to odsávání 😀

dadous
13. čer 2010

ahojda, z vítaní mam zatím jen dvě fotky a jsou v albíčku, zbytek bude nevím kdy 😕
takhle na nas včera nikča koukala 😀

dadous
13. čer 2010

coko malej je fakt celej tata, a to chlapi radi slyšej, to maš vidět dadouše jek se pyšní když mu to někdo řekne 😀

dadous
13. čer 2010

medu uplně tě vidím za dveřma jak ten šrumec pozoruješ kukatkem 😀 ale teda chudak mimi 😠

lenkacar
13. čer 2010

ahoooooooooooooooooj máte mě z5 z dovolené...jak se tu všici máte?už je někdo těhotnej?já si volala na imuno jak mi nabírala navíc ty krve a řekla ,že mám přechozenou ureaplazmu,nebo co ..musim mrknout na net co je to zač ..jináč výsledky za týden na tu alergii

tulik1
13. čer 2010

ahojky, leni vitej zpet po dovce ..., ty taky musis mit kdeco, vid? no hlavne ze na to konecne nekdo prisel ...
tady u nas je peknej supec, slejvak jak blazen, bouri se zatim nekde vdali, tak jsem zvedava, jestli to k nam dorazi ...
ja jeste dneska polehavala, posedavala, ale od zitra uz tak nejak pozvolna budu fungovat.
tak mejte peknej vecer, ja jdu hledat neco k snedku 🙂

lenkacar
13. čer 2010

no opřišel ,ale nic mi na to nedaj ,že je to už chronický a mám na to vytvořený protilátky ..tak jako nevim co s tim ,asi nic teda 😕

tulik1
13. čer 2010

no to mi prijde divny to by meli jeste nejak jinak polecit, ne? no uvidis ... Sis vybrala fajn tyden na dovcu, vid? ted to vypada, ze bude cedak celej tejden

lenkacar
13. čer 2010

to jo včera ty kroupy to byl hukot ...a co ty? jak je zrovna čtu ,že tě po opu bolelo bříško ..

lenkacar
13. čer 2010

jinak jsem měla z práce asi 10mailů jak je z toho mrtvá a jak už se mám vrátit...tak se tam moc těšim do toho blázince,dad fotečky jsou prímový ..medu já nejela do šumavských hvozdů ,já byla na Moravě 😀 ,vzala jsem si kinedryl a zvládla jsem i 2hod. cestu parníkem po přehradě ,byl tam zájezd moraváků důchodců ,horší jak malý fakani ,babky daly 3piva a potopily by parník jak jančily

meduna
autor
13. čer 2010

Ahoj holky,
Dadoušku,malá je srandovní jak na vás koukala 😀 😀 😀 Leni,hurá jsi zase tady.Tuli,držím palce 😉 😉 😉 😉 😉 😉

lenkacar
13. čer 2010

jojo medu taky jsem měla abstáček

dadous
14. čer 2010

vítaní 😵 jsme tam trochu vidět 😅

https://www.youtube.com/watch?v=SNUffdP2Zsk
dadous
14. čer 2010

foto je ještě v albu 😵