IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
3. zář 2009

Ahoj Koblížku 😉
Vysoč-Kobli mán pravdu,oblíkni se a jdi si udělat nějakou radost,nebo se jdi jen tak projít,pročistí se ti hlava.
asi je to brutálni,ale mě když je fakt hnusně,tak si jdu počíst na :mám postiženě dítě,nebo umřelo mi dítě.a pak vidím,že to se děje nám,se dá nějak přežít,to přebolí,ale tohle ne,co mají ty baby.

koblichzek
3. zář 2009

Jasně medu, někdy si jakoby v uvozovkách zahojit svou dušičku na úkor jiných, ale někdy to vážné může pomoct. Možná to někomu přijde hnusné, ale...

vysocanka
3. zář 2009

jj mám to holky taky tak. :(

meduna
autor
3. zář 2009

jde o to,že když já si o sobě myslím,jak je mi hrozně a jak už nemůže být hůř,tak vidím,že ten můj problém,není tak hrozný,jako pro mě je hrozný,ale když si tam počtu,tak přehodnocuji

vysocanka
3. zář 2009

Mohla bych Vám jeden příběh z jiných podobných stránek přeposlat z toho mi dycky bylo moc ouvej....

meduna
autor
3. zář 2009

tak dnes frčíme pryč,ale večer se vracíme,zítra musím pracovat a so i ne taky 😝 😝 😝 Tak ani nevím,jestli vás dnes ještě zastihnu večer ☹ ,vyjíždíme kolem 12,tak ještě taby pobudu do 12 😉 😉

koblichzek
3. zář 2009

Já už zase taky mizím, hola hola škola volá. Pa a Vys - drž se

vysocanka
3. zář 2009

moje mamina slaví ted na etapy padesatiny tak ji babicka napekla rezy, tak pojedu pro ne s ní nebudu tu sedet a uzirat se nema to cenu. Medu tak krásný výlet. a já se zase ozvu.

tulik1
3. zář 2009

ahoj holky 🙂
vys je to na palici, je mi to jasny, posilam ti silu a pohlazenicko

meduna
autor
3. zář 2009

Vysoč,mňam tak si dej dobrej řezík a kafínko,pokecej s mamčou a babčou 😉
ahoj Tulik 😉 😉 určo v práci viď

lenkacar
3. zář 2009

jé vysoč tak si dej dortík i za mě ..cukr pomáhá na nervy 😉 ,já vylezla do města a tam je smradu jak na vsi ...málem jsem se poblila 😝

lenkacar
3. zář 2009

jak leje a neni zima je tam jak v prádelně jak říká dadu ..

vysocanka
3. zář 2009

já sem ted tlustá jak prase po těch všech sragorach a ještě si dam dortík a pak neprojdu dveřma......... :(

milagross
3. zář 2009

Dobre jak koukam ne moc zdarele ranecko 😢
Vysoc je mi to lito a jedna hodne slaba utecha navrch.Hlavne ze se ti ten pokus nezapocitava do tech prvnich trech placenych(nebo snad jo?)Jestli ti to pujde tak se vyplac co to jde,ulevi se.Ale samozrejme tady u diskuze!!!!!!!!!!!!!!

lenkacar
3. zář 2009

dnesjka se na to vyser a dej sio pořádnej řez ... 😉

vysocanka
3. zář 2009

ano Mil.. tento pokus se nepocita je na to prej jednou narok..

lenkacar
3. zář 2009

určo nejsi tlustější než ta hrůza včera jak měla 405kg

vysocanka
3. zář 2009

no tak to zasejc ne 🙂 ještě to tak.. holky jeste jedna vec dr rikal at jeste tak tejden zavadim utro.. nechapu proc.. mate nejake vysvetleni?

lenkacar
3. zář 2009

mili ahojky 😉

milagross
3. zář 2009

No ste mi teda moc neporadili s tema dareckama,tak to asi dopadne jako kazdy rok 😀

milagross
3. zář 2009

Vys tak to nevim

tulik1
3. zář 2009

medu, jasnacka zas v praci, asi tu budu az do smrti ... mam pocit ze fakt jenom chodim do prace, tak nejak me to uz faaaakt neba ☹

daja.w
3. zář 2009

ahoj holky 🙂
Vys tak to je mi moc líto ☹ ale jseš silná chce to svůj čas než to přebolí a jak říkaj holky nesed doma a netrap se 😉 jen jdi na řezík s mamkou a babčou 😉 když mě bylo ouzko v ted můj smutnej den mě hodně pomohly holky a za to jim děkuji 🙂 byla jsem ten den sama manža až do večera v práci ☹

milagross
3. zář 2009

Jo a s tloustkou si nedelej starosti.V zivote jsou mnohem horsi veci nez jen ze mas ted par kilecek navic 😀 😀 To zas schodis 😀 😀

tulik1
3. zář 2009

leni cauves, tak jak je? dneska uz je to treti den, vid? tak za tyden uz budes tusit 😉 , hele a byl tam ten spicka nebo ne? ukazal ti prcky - tu svatou trojici 🙂 kdyz ti je ubytovaval ?

daja.w
3. zář 2009

já jsu dnes jak prdlá jsem se nějak divně vzbudila já než jsem to napsala tak stopadesát překlepů 😀 jsu jak mimoň 😀 jo tak na tu babu jsem se včera dívala no mazec

tulik1
3. zář 2009

cauky daji, divala jsem se taky, ale nestihla jsem zacatek? jak se dostala az na tech 405? hormony, jidlo, tehotenstvi nebo byla nejak nemocna ci co? nejak mi to hlava nepobrala, ze to zacali resit tak pozde ...

daja.w
3. zář 2009

ona byla už od dětství tak silná v 25letech měla 200kilo a pak už přestala chodit a tam u nich prý ji nechtěl nikdo operovat až pak sehnala ty druhý doktory 😠 no my s manžou jsme říkaly že by tak nemusela dopadnout kdyby to začla pořádně řešit už když měla tech 200kilo 😠 a jo pak žrala všechno co jí přišlo pod ruku prý snědla i 8 hamburgerů 😝

lenkacar
3. zář 2009

tulíku čau no byl tam zase michálek a zase vše špatně ,zase byl málo plnej miočák páč jsem to nevydržela a čůrla ,přišel o 1,5 hod. dýl že tam měl dole pacientky ...neukázali mi ani prd,byla tam sestra vendy a ta mu řekla ,,dejte to semhle ,, tak nevim ,snad se mu to konečně povedlo ,pokaždý u toho řval že je tam naslepo ,ale aspon mě tentokrát nezmasakroval a nebolelo a nebolí nic ..akorát na utz mi je neukázal a já ho nechtěla ještě nervit

lenkacar
3. zář 2009

dají v 25letech měla 250kg a byla se sebou dáma asi náramně spokojená