IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
4. črc 2009

naděje si v tomhle směru nedělám,jde jim o prachy 🙄

dadous
4. črc 2009

ticho a mazej do pelechu 😠

meduna
autor
4. črc 2009

a hulíš?

dadous
4. črc 2009

no davam si je na pulky, tak 4cíga za den 😒

meduna
autor
4. črc 2009

jasně,že jsme mladice,né úplně nejmladší,ale úmrťák nám z kapsy nekouká,jen máme malinko přeročenej tacháč

dadous
4. črc 2009

co blbneš, jsme holky v nejlepších letech 😉

meduna
autor
4. črc 2009

to budeš ještě víc žrát 😀

dadous
4. črc 2009

no však žeru 😝

meduna
autor
4. črc 2009

jo jsme,ale já mám kapánek natočíno už 😀 😀 jdu se ještě juknout na delfínky,manža byl se sestřenkou a Oskinem v delfináriu,tak se před spaním pokochám delfínkama

dadous
4. črc 2009

tak jo , si vyzobana slunečnice 😠 a ted už mazej, a pozdravuj Romču 😉

meduna
autor
4. črc 2009

jo díky,taky zdraví.Prej se těší na vaše Krkonoše a Sněžku

dadous
4. črc 2009

noo ale ja tam s vama nepolezu 😀 😀

meduna
autor
4. črc 2009

pak jo, až po porodu 😉 tak ahoj

daja.w
5. črc 2009

Ahojky holky 🙂 tak už mi odjely ☹ a je tu najednou ticho 🙄 včera jsem padla za vlast....únavou 😀
Jinak přeji krásný den 🙂

dadous
5. črc 2009

ahoj dajo,šetři se na vlastní 😀 ja už peču buchtu 😅 se mi v neděly ještě nepoštěstilo, mit v deset hodin upečeno 😕

daja.w
5. črc 2009

neboj než budem mít vlastí tak budu odpočatá 😉 teda ty jsi šikula 🙂

dadous
5. črc 2009

noo, rano jsme si daly kafíčko na zahradě, tedka dadouš vysava 😅 teda to je vegááč 😀

dadous
5. črc 2009

nam ma v srpnu taky přijet neteřinka na tyden 😝 je v první třídě, a už se těší jak budem jezdit na koupalko 😀 no nevím 😀

daja.w
5. črc 2009

no já si je chci vzít taky na prázdniny neteř má osm a synovec tři a to je raubíř 😀 ted budou u babičky tři tejdny ta asi z malého zešedivý 😀je kapánek hyperaktivní, no jak budu mít chvilku času tak šupnu fotku 😉

dadous
5. črc 2009

no ta neteřinka m taky brašku 3 roky, ale oba bych je nezvladla 😝

daja.w
5. črc 2009

tak to já si je chci vzít oba neteř je zlatá a oni jsou pořád spolem včera byly v bazéně a malej klepal kosu ale z vody nechtěl jít jsou to dva malý vorvani 😀

dadous
5. črc 2009

no jo maj fialovy papuly, ale z vody nechtěj 😀

daja.w
5. črc 2009

Tak my jsme už pojedly 😀 hlad je hlad 😉 jo děti jsou úžasný

dadous
5. črc 2009

my už jsme taky po o 😀

koblichzek
5. črc 2009

Ahojky moje zlatíčka . hlásím návrat z krásné, ale velmi krátké dovči. Nic mi nechybí, ani nepřebývá. Jak se maáte? Co nového? jak je dadoušku, kdy je ET,nebo už byl? tohle nezvládnu dočíst.

koblichzek
5. črc 2009

Koukám asi se sluníte. Jedu nakoupit a na zahradu. Tak se tu možná ještě ukážu. Pokud né dnes, zítra určo. 😉

meduna
autor
5. črc 2009

Ahoj do sluníčkové neděle 🙂 Teď jsme dorazila z kolbeny 😝 Koblížku,vítej zpátky z krátké dovči 🙂

tulipanekps
5. črc 2009

ahoj holky, sice jsem z jiné diskuse, ale chci se zeptat, procházím stimulkou ivf (už 3.), stimulovala jsem puregonem...

nepíchala jste si nějterá sama pregnyl (na dozrátí vajíček) do nohy????? Normálně se píchá do svalu - vždy jsem si ho nechávala píchat někým do pozadí. mám ho dneska píchat ve 20:30 a uvažuju, poté, co jsem si píchala sama celou stimulku, že bych si to tedy bodla taky sama...

nemáte s tím některá zkušenost? nejsem zdr. sestra... dik moc za odpověď 😉

samozřejmě, že všem přeju co nejkratší cestu za vysněným miminkem 😉

dadous
5. črc 2009

ahoj tuli, mě teda v caru řekly že mi to musí píchnout zdravotník, takže my jsme se tahly na pohotovost 😝

tulipanekps
5. črc 2009

ahoj dadous, děkuji za odpověď, právě, že se mi nikam na pohotovost táhnout nechce... ale asi budu muset. dík. 😉