IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
1. pro 2009

ahoj lip, tak to jsme na tom uplně stejně 😝

liptonek
1. pro 2009

ahoj dadu, vám se taky ještě furt neukázalo? A kdy jdeš?

dadous
1. pro 2009

až ve 30tt, takže až po novym roce 😨

liptonek
1. pro 2009

Aaaaaaž? 😨 A tak nepujdete na ten 3D?

dadous
1. pro 2009

ne, příjde mi zbytečny vyhodit tolik peněz, když se mímo třeba ani pořadně neukaže 😵

liptonek
1. pro 2009

tyjo, tak to tě obdivuju, že to vydržíš 🙂 Já na něj chci jít určitě. Ikdyby se to ted na tom normálním utz zjistilo 😅

meduna
autor
1. pro 2009

Ahoj holky,Kobli a co jsem ti vypočítala?hurááá jsem to věděla,mám ze sebe radost,asi si otevřu věštírnu 😵 😵 😵

dadous
1. pro 2009

medu tak doufam že se trefíš i u mě 😅

liptonek
2. pro 2009

jéé medu a co vidíš u mě? 😝

coko.joko
2. pro 2009

Ahojda holky,
vcera jsem prisla domu,hodne pozde...takze ja u dr.taky dobry...mame na 100%kluka.....ukazal nam pindu....takze ted jeste vymyslet jmeno.....to budu trochu boj,protoze ja chci cesky a manzel chce cizi 😉 takze budeme asi losovat 😀
leni jak se ti libi v praci?

dadous
2. pro 2009

ahoj coko, tak dejte dvě jmena a bude to 😵
jinak ja ted dorazila z ty cukrovky, třkrat mě vysosly krev a dvakrat jsem jim musela načurat 😅 takže ty dvě hodky mi docela utekly, byla tam ještě jedna těhulka, tak jsme to pěkně prokecaly 😀 vysledky za 14 dní 😵

coko.joko
2. pro 2009

ahojda dad,
ja nejak dnes nestiham jsem si nalozila vareni do toho uklizim a za chvilku tu je manzel......
jo my chcem dat dve jmena to uz je jasny 😉 ale jaky to bude tezky......
jo cukrovka a ta voda je pekne hnusna vid.....taky me to asi tady ceka 😀 tfuj.........

dadous
2. pro 2009

to byl šíleně přeslazenej čaj, ale bylo to asi jen dvě deci, ale po těch dvouch hodinach jsem měla šílenou žízen 😅 tak to s tím uklidem nepřehaněj 😵

coko.joko
2. pro 2009

to verim,fujky,ale asi se to da vydrzet....ja neboj jen tak z lehka neprehanim to,ale v patek prijede kamoska na vikend,tak at je uklizeno 😀 😀 ........

dadous
2. pro 2009

no ja to znam, taky vždycky jen jakože to trošku pošolicham a pak jedu jak fretka 😀

coko.joko
2. pro 2009

dad,presne to jsem ja,ale ted to opravdu nebudu prehanet 😀 vcera jsem si koupila tehu polstar a je dobrej 😉

dadous
2. pro 2009

jo vid? ja si vždycky dam jeden konec pod hlavu a druhej mam mezi nohama, a je to strašně pohodlny 😅

venyska
2. pro 2009

Dobrý den.prosím Vás chci se zeptat,mohu?Musím podstoupit průchodnost vejcovodů před zákrokem IVF když už jedno dítě mám a dřív průchodnost byla bez problému,to se podle mě nemění ne?

dadous
2. pro 2009

venys to nevím ,ale myslím si že ta pruchodnost se muže změnit, zaleží jakej mate problem, jestli je chlap v cajku a ty taky, tak to chtěj asi preventivně ověřit 😕

coko.joko
2. pro 2009

to je super ten polstar a fakt jsem se vyspala po dlouhy dobe 😀
venys-ja jsem byla,protoze se nam to 3 krat nepovedlo a tak me dr.rekl,ze by to bylo lepsi,takze jsem sla a pak hned na dalsi pokus a povedlo se to hned.....asi zalezi jak jsi na tom ty a manzel....zeptej se svyho dr.ten ti urco poradi 😉

dadous
2. pro 2009

jo na začatku jsem si myslela, že to je jen kravinka ale je fakt že poslouží jak pro těhuli tak i pro mimčo 😵

coko.joko
2. pro 2009

jo,jo sice manzel vcera kdyz videl cenu,tak se mu moc nechtelo,ale dneska rano uznal,ze to je dobra vec 😀

dadous
2. pro 2009

tak ja sehnala levnej za 180kč, ale nema ty kuličky, je v tom klasika molitan na kousky 😅 ale službu si myslím že uděla stejnou

coko.joko
2. pro 2009

coze?to je plne super cena,to ja jen kupuji vse draze ☹ hlavne tady v tom meste je vse drahy jako blazen.... 😅

dadous
2. pro 2009

no jo stal ke třem stovkam, ale pak ho zlevnily, asi se jim tam už dlouho valel a hlevně měl i blbou barvu, tmavě modrou, tak jsem na něj ušila jinaj potah 😅 týý jo tady je uplně modra obloha, slunce pere, a ty vanoční truhlíky za oknem ted vypadaj divně 😀

coko.joko
2. pro 2009

Tady je zamraceno,ale teplo,ze me leje jako z konve......jsem uplne hotova 😀 😀 ale uz mam hotovo....tak jsem rada,ze to je za mnou.....uz mam i uvareno to jsem sikula.....to jo vanocni vyzdoba a je slunecno to je dobry 😀 ale to uz asi jine nebude

dadous
2. pro 2009

no ale z Pece a z Pomezek jezděj auta zasněženy 😝

coko.joko
2. pro 2009

no na horach je urco trochu snehu nasi me vcera rikali,ze u nich taky chumelilo 😀 a do hor to nemaji daleko 😀

dadous
2. pro 2009

odkud jsou?

coko.joko
2. pro 2009

Tam kde je Safariiiii 😀 😀