IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
19. pro 2009

verdu,stim ja opravdu nemam zkusenosti,ale vydrz na tu krev,treba to bude jeste dobre.....
nadis,tak to jsi mela stesti na hokejky,protoze vim,ze oni zase az tak hodny a zlati nejsou.....teda aspon ne tady u nas 😀 😀 😀

verdule
19. pro 2009

coko, děkuji 😉 , asi jsem teď tomu moc věřila a pohltilo mě to, nechci si připustit další zklamání, ale musím myslet i pozitivně 😵 .

coko.joko
19. pro 2009

verdu,vim jak je to tezky a taky jsem si tim prosla a ver,ze to boli,ale porad jsem si rikala,ze bude lip a nakonec nas uplne posledni pokus a vyslo to...ted uz musime na dalsi mimi jako samoplatci.... 😉 tak bud vesela i kdyz to ted asi moc nejde.....treba opravdu z te krve budes tehulka....

nadis.h
19. pro 2009

Coko no neboj vím. 😀 Např fotbalisti ze Slovanu Liberec co u nás taky spali...to byl bugr. 😀 Vždycky jsme si s kolegyní braly služby když k nám měli dojet a pak jsme rovnou přidělovali pokoje tak že u recepce v přízemí byli fotbalisti a trenéři a spol na druhém patře. A ty už teda vzorný nebyli. 😀

verdule
19. pro 2009

To bych štěstím skákala tři metry nad zem 😀 , ale zatím se budu do pondělí držet při zemi a pak se možná budu chtít zahrabat i pod zem 😝 . 😵

nadis.h
19. pro 2009

Verdu fakt vydrž ještě. jsou holky co čekají dvojčata a měly 1 // třeba až 12-13 a to jen ducha. Ono to pak vyskočí ze dne na den. 😉

coko.joko
19. pro 2009

nadis 😀 😀 😀 asi vsude stejny koukam,at je to cech,nemec a nebo kanadan 😀
verdu,to se nehrabej pod zem 😉 kdo by si tady s nama pisal.....

nadis.h
19. pro 2009

Coko no co no. Chlap jako chlap. At má jakýkoli pas že? 😀 😀 To jen asi ten můj se měl narodit jako ženská. 😀 😀

coko.joko
19. pro 2009

Proc.. se tak chova nebo co?jako zenska 😀

verdule
19. pro 2009

Holky, děkuju, tak ať to dopadne jak to dopadne, hrabat se nikam nebudu a budu si s váma psát dál 😵 .

nadis.h
19. pro 2009

Coko je to UCHYL největší na pořádek. 😀 To jsem ještě nezažila ani u ženský toto.

coko.joko
19. pro 2009

nadis jen na poradek tak to je dobry....to muj bracha je UCHYL asi na vsechno.....musi mit vse presne tak jak to da a beda kdo mu to da jinak 😀 😀 takze vlastne by mel bejt taky Zenska 😀sranda co......jak ty chlapy musi mit poradek.....
verdu to je dobre bud tu snama a povidej si,aspon ti budou utikat hodiny....... 🙂 🙂 ja kolikrat ani nestiham uvarit a manzel porad rika,ze jsem uplne zavislak na MK......... 😕

verdule
19. pro 2009

Čekám na mamku a jedeme po nákupech, tak až se vrátím, ozvu se, zatím papa. 😵

coko.joko
19. pro 2009

jo pa verdu ja cekam na manzela,dame obed a jdem taky ven i kdyz je tam teda kosa,ale musim jit na vzduch...vezmu cepku a nabalim se,at nam je teplo.......... 😀 😀

nadis.h
19. pro 2009

Coko Ty jsi odvážná. 😀 Já šla s košem a stačilo. Ono u nás "na horách" je to asi větší peklo než u Vás v městečku. 😀

Daduška má asi taky severní pol u ní. 😀

coko.joko
19. pro 2009

no u vas musi bejt kosa jako blazen..mamka me rikala,ze u nich je -11st.a to bydleji ve Dvore 😀 😀 dadus ta si uziva manzilka po nocni.......... 😉

nadis.h
19. pro 2009

Daduš si užívá určtě spánek s manžílkem po noční. 😀

Tady bylo včera -14 a dnes je ještě větší klendra.Nesnáším zimu. Proč já nejsem černoška. 😀

coko.joko
19. pro 2009

Cernoska 😀 bys ted litala nekde v africe a na sobe nemela nic a musela bys makat,abys mela co papat......to ja bych teda nechtela..... 😉 tak mam doma toho sveho,tak jdu delat to jidlo.........uz mam hlad.......

dadous
19. pro 2009

😀 daduš přece nema manžílka 😀 byli jsme si pro cukroví u tchynky, holky dělala 24 druhu 😕
nadi asi nakonec skončím v trutnovsky porodce 😝

nadis.h
19. pro 2009

V Trutnově je to pěkný Daduš.Já tam taky chtěla a nebo do Vrchlabí,ale pak jsem si řekla,že stejně budu jančit a je mi fuk jestli to bude tam či tam. Nehledě na to že to nechci nějak komplikovat s dálkou.

dadous
19. pro 2009

😀 no ja pravě do TU nechtěla, každej na to tady nadava, ale asi to tu risknu 😅 přesně jak píšeš, pak bude asi jedno kkde budu, páč budou jiny myšlenky 😀 no a jestli na mě budou sestry nebo doktoři hnusny, a tak budu taky hnusna 😀

nadis.h
19. pro 2009

Tak to já četla jen samá pozitiva.I na recenzích. Jde tam rodit kamarádka odsud z LBC. A myslím si,že bohužel hnusný personál se najde i v sebelepší porodnici. 🙄

dadous
19. pro 2009

no dyt, jenže ja mam zažitou TU porodky ještě za dob těsně po komančích, to teda byla jinde a vybavení už je taky jiny, jen ten personal mi připada pořad stejnej, jsou to takovy studeny čumaci 😝 ja tam chodím do poradny víš 😅 no ale ty tři čtyři dny to tam prostě vydržím 😉

nadis.h
19. pro 2009

Tak to je to samé porodka ve Vrchlabí. Mamka tam rodila bráchu a div nemá noční můru jen při vyslovení slova Vrchlabí a ted jak je to vyhledávaná porodka. Ale je pitomý to vědět dopředu že ty "blbý" lidi tam jsou. Já jak byla v Lbc na laparce na gyndě co je spojená s porodkou tak taky hnus a nepůjdu tam rodit ani náhodou. Pojedu do Jablonce raději.

dadous
19. pro 2009

no jo tak to maš kousek, jako ja do TU 😅 už aby to bylo 😀

dadous
19. pro 2009

a ještě ti bejva špatně?

nadis.h
19. pro 2009

Ty už to máš za rohem. To já si ještě počekám. 😝

Jojo je mi pořád zle. Hnus. Zrovna dneska mi je "úžasně". A strašně mi vadí smrad z vypraného prádla a když musím otevřít lednici.To bych nejradši otevírala s plnovou maskou. 😝

dadous
19. pro 2009

no ja furt taky dneska chodím po bytě a moc mi nevoní, že by vyprany pradlo? 😕
no jo jenže ted jsem v tom debilním trimestru 😀 nemužu dejchat, nemužu sedět, na dnešek jsem spala 5 hodin, pže mě rano okopaval dokud jsem nevstala 😠 už začínam bejt takova neohrabana 😝 se mi vybavuje první těhu 😀 no prostě nejlíp je na gauči v leže 😀 jdu mrknout na babicu, pak zas příjdu 😅 dadouš je v praci tak mam volnej poč 😀

nadis.h
19. pro 2009

Ono si říkám,že kdy je těhu hezké? 😕 Možná 2 trimestr když je ženské dobře?V 1 je nám zle,ve 3 už to je jak píšeš... 🙄

nadis.h
19. pro 2009

Tak tím medovníkem bych nepohrdla. 😅