IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
15. únor 2010

mu řekneš,protože mám nadpřirozené schopnosti a sfoukla jsem to ve snu 😀

dadous
15. únor 2010

no medu a počkej až budeš těhu, to budeš total v prdeli 😀 vím o čem mluvím 😀

coko.joko
15. únor 2010

medu,ja chci fotecky pro nase,tak tam musim jit....jinak bych nesla 😀 😀
no holky tak krasny vek mate a uz takhle mluvite...... 😵 😵

dadous
15. únor 2010

😀 coko si za par let povíme 😀

coko.joko
15. únor 2010

no myslis,ze za par let budeme porad tady na koni 😀 😀

dadous
15. únor 2010

já asi jo 😀 😀 😀

meduna
autor
15. únor 2010

já ti nevím,zda budu.mám krapet strach,že bych nebyla dobrá máma,že jsem svůj čas už propásla.kdy jsem byla bez obav a hlavně normální.teď jsem strašná,furt brečím,jak se nevyspím,jsem jak na houpačce s nervama.tak mám takovej pocit,že takovou mámu si to dítě nezaslouží

dadous
15. únor 2010

ty si telatko vid 😅 no coment 😎

coko.joko
15. únor 2010

ja tu asi taky budu srasit porad....mimi budu mit na zadech jak indianska babicka a budu cvakat do notasu..... 😀

medu,co to slysim ty takova usmevava a ted tohle.....musis myslet pozitivne a cas urcite jeste mas.....

meduna
autor
15. únor 2010

ne já nejsem smutná.ale moje povaha mi dává zabrat,dnes jsem to rozebírala s psychodokem 😀 nechápu jak se s věkem může někdo tak měnit 😕 dříve salámistka a dneska 😲 😲 Roman,ten má očistec se mnou,chudák 😅

dadous
15. únor 2010

a napadlo, že tě muže dítě zase změnit do normalu? 🙂

coko.joko
15. únor 2010

medu kazdy ma chmury i ja,ale to je normalni a ty se v tom nesmis utapet a musis o tom mluvit,pomohl ti doky...ja jsem tohle mela pred 9 lety jsem myslela,ze to je moje posledni,ale pak se to zase obratilo v dobry....ale musis chtit ty....

meduna
autor
15. únor 2010

to je na román u mě 😀 vše mám z dětství,ale prej jsem to nějak potlačovala a všechny moje životní sračky se na to nabalovaly.a že jsem přecitlivka to už nezměním.Možná by mě změnilo ,já fakt nevím.já nemám chmury.nějak mám v sobě agresivitu,ale neumím jí vypustit,ty jo to zní hrozně 😕

coko.joko
15. únor 2010

medu to je tezky...ale jedno vim dobre a to je to,ze to opravdu nesmis drzet v sobe a musis o tom mluvit a uvidis ulevi se ti...a tu agresivitu musis vypustit ze sebe..ja vim rika se me to,ale uvidis ze to pomuze 😵

meduna
autor
15. únor 2010

třeba dnešní noc,tak Fufinka nespala a vysrala se v ložnici,opět ve tři 😀 to je její doba,no a já jsem dnes z debilního hovna rozhozená celý den,protože jsem od tří do pěti nespala a dumala proč se zesrala,že jí asi dávám blbě žrát 😕 no a jak nechrápu dostatečně,tak mi pak takhle šibe,že kudy chodím tudy bulím 😖 no tak tohle normální teda nebude 🙄 a tím pádem já taky ne 😀

verdule
15. únor 2010

Tak mě tu zase máte, ahojda Medu 😵, musela jsem uložit Maťulu a jít se vykoupat, páč taťka se šel holit a stříhat a tak, je tam vždycky hodinu, neměla bych už šanci. Medu, četla si tu moji velkou, malou novinu? 😵

dadous
15. únor 2010

medu at ti romotata koupí boxovací pytel a krasně to ze sebe dostaneš 😵 😵
tak holky moje mizím na serialek 😵

meduna
autor
15. únor 2010

až já jí vypustím to bude jak bomba 😀 😀 a přitom odpouštím pravidelně každý den 😀 😀 mě rozzuří v sekundě všechno

meduna
autor
15. únor 2010

ahoj Verdule,jo už jsem nakukovala do albíka,moc gratuluju 😵 😵 už jsi to doma řekla 🙂

meduna
autor
15. únor 2010

tak ahoj Dadoušku a pěkné pokoukání 🙂

coko.joko
15. únor 2010

medu...to ja mam taky vybuchnu na prvni slapnuti.....mas videt jak jsem tu vcera radila a chudak cokotata...
no a s tou fufinkou tak treba ji neco nesedlo co muzes vedet....
dad,teda presne v 9 hod utekla teda lepsi nez hodinky mit 😀 😀
verdi ty to mas taky naplanovany jako ja,kdyz tam je cokotata,tak to je na dve hodky

verdule
15. únor 2010

Jasnačka, panuje tu štěstí, pohoda, ale i strach, už jsme jednou takhle šťastní byli, jen do čtvrtého měsíce, nevyšlo to, teď ty tři pokusy, tak snad už všechno dobré. 😉

verdule
15. únor 2010

Já nevím, coko, co tam ty taťkové dělají, je to hrůza děs. 😀

coko.joko
15. únor 2010

ja kolikrat rikam,ze je horsi nez zenska...ja dam sprchu,namaluju se a muzu jit,ale on neeeeee to je vzdy na delsi dobu 😀

verdule
15. únor 2010

Jéé, u nás je to to samé, teď na mě volal, ať se jdu podívat, jestli se dobře oholil a ostříhal a ptal se jestli má pěkný tver hlavy, to je mazec, co! 😎

meduna
autor
15. únor 2010

všude stejný koukám,ten můj než se ráno vykope,tak bublám vzteky 😒

verdule
15. únor 2010

Dokázala by tohle ženská? 😀 😀 😀

verdule
15. únor 2010

Asi se moc pozorují... 😉

coko.joko
15. únor 2010

😀 😀 sranda,ten muj taky se vzdy holi a pak rve pojd se podivat jestli to mam dobre ohleny a striham ho ja a nekdy mu i geluji hlavicku no sranda s tema chlapama 😀 😀

verdule
15. únor 2010

To ten náš taťka by si nenechal na hlavu sáhnout, holí si ji sám až na koleno, páč už tam má prd...ještě že to neslyší 😀 .