IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
2. zář 2009

mnam haliky mam rada, dělame je bud se zakysankou a uzenym, nebo zelí a uzeny 😵

meduna
autor
2. zář 2009

ahoj Leni.
Dadoušku nemám a musím udělat 😒 zítra jedeme nakoupit 😵
teď mažu,jedu si nechat udělat nehty k rýžojedkám,mám je už jak humusák a jeden jsem si včera urvala,tak zatím pá

lenkacar
2. zář 2009

já je ještě nedělala,asi to byla nějaká výhodná koupě či co

dadous
2. zář 2009

leni je to fakt rychlovka a jsou dobry 😉

lenkacar
2. zář 2009

hm tak až bude nějaký masíko uezený tak je teda hodim do placu se zelíkem ,dneska mám hlad to je hrůza ..jak dojde pečivo bych umřela hlady to je normálně psychika

dadous
2. zář 2009

😀 no jo děti jsou nenažrany 😀 jako ten naš 😅

lenkacar
2. zář 2009

ty to nemáš? jak dojde pečivo tak bych nejvíc žrala

dadous
2. zář 2009

no jasně že mam, a nejhorší je, když maš teda to pečivo, a nic na něj 😀

lenkacar
2. zář 2009

no ale já mám ovoce ,zeleninu a salám a sýr a nemám k tomui nic ,myslíš že tu žvejkam suchej salám jo? 😝

dadous
2. zář 2009

když my vždycky nakoupíme rohle do mražaku, aby tam bylo aspon něco , víš 😀

lenkacar
2. zář 2009

aha..no to dělá naše mmaka to mě nikda nenapadlo ,ale mám sůši na strouhanku

lenkacar
2. zář 2009

mražák to je slovo bože to se můžu uchlemit

lenkacar
2. zář 2009

tak mizimm at mě vladís neodlapí na pc ..papa

dadous
2. zář 2009

pa pa 😵

daja.w
2. zář 2009

Ahojky holky 🙂 tak jsem jela do města no za holkama do bejvalé práce a jsu spocená až na řiti 😝 horko,dusno to je děs 😠
Ivi gratulace veliká jsi teda pěkná nosnice 😉 a ted hodně pij 😉 a držím moooc pěstičky aby se prckové chytly 😉

vysocanka
2. zář 2009

Tak milá děvčátka je vše jinak, volala jsem v jednu a to treti je pouze petibunecné od soboty takze snim nemam pocitat a ta dve se embryolozce moc nelibi pry jsou mensi nez by mela.. tak nevim co si mam o tom myslet :( prej budem radi, kdyz vubec dve nebo jedno k tomu transferu bude nevim na co ceka kdyz puvodne ET melo bejt v utery a posouvaj to az do čt.

dadous
2. zář 2009

ahoj vysocanko 😉 neboj bude to ok oni vyrostou 😵

daja.w
2. zář 2009

Ahoj Vysočanko neboj oni vyrostou 😉 🙂 oni budou bojovat 😉

koblichzek
2. zář 2009

🙂
čusík kočenky
Ivi, moooooc gratuluji, to by bylo, aby nebylo 😀 😉

milagross
2. zář 2009

Holky co budete kupovat k vanocum?Nemam totalne zadne napady!!!!!!!!!!!!!!!Ted se urcite tlemite co?Ale jsem se zarekla ze letos budu nakupovat trosku driv a kazdy mesic po troskach.Vzdy nakupuji 23.a 24.12 a pak zkoupim co zbylo na pultech a hlavne kupuji pak na posledni chvili pic........y 😀

milagross
2. zář 2009

Jooo tak sem musim pustit manzu,ale piste zas prijdu a doctu 😀 😀

daja.w
2. zář 2009

Ahoj Mili 😉 no po pravdě se tlemím bo tot si říkám každý rok a jako vždy to nechám na poslední chvíly jako ty 😀 a nemá vůbec žádnou představu 😖 a manžovi už vůbec já nemám pojem vůbec co by chtěl musím to zněj nějak nenápadně vytlouct 😀 😀

meduna
autor
2. zář 2009

čau ženy,tak jsem doma od rýžojedů,nehýtky zase pěkné.Tak na vánoce taky nevím,ale asi nějaká mince,Roman je sběratel 😝 nějaká kniha o horách...a pak nevím

ivanau
2. zář 2009

Zdarec...jsem byla na borůvkových knedlíkách 😵 dopíjím čtvrtej litr, taky říkali, že mám jíst hodně bílkovin...
Jinak vám všem děkuji moc, jste zlaté 😵

meduna
autor
2. zář 2009

Mňam ty se ale máš,knedlíčky 😉

ivanau
2. zář 2009

Jo jo babička dělá dobrý, ještě jsem vyfasouvala borůvkový táč, ale ten nechám Milošovi, tolik sladkého nedávám to bych si radši kousla klobásky 😀

dadous
2. zář 2009

medu tak co drapky?
ivi tobě velka gratulka k takovy velky snušce 😵

lenkacar
2. zář 2009

čus holky tak vidíš vysočan ona to příroda vymyslí za tebe ,aspon to jedno aby bylo a bude to gut ,povede se i s jednim a nepovede se se 3 to je prostě příroda ,co můžem dělat 😝

ivanau
2. zář 2009

Musíme holt všechny doufat, mamka když byla na IVF se švicou, tak měla vajíčka dvě a tomu jednomu ani nechtěli říkat vajíčko...no a zadařilo se... Je to prostě náročný...tak na ně tady myslím na prďolky, už jsou tam někde spojený...tak doufám, že to budou šikulky a pěkně nám porostou.

meduna
autor
2. zář 2009

Ahoj dadoušku,jo drápky pěkný 😵
Ivo a co,tedy vlastně kdo je švica?? 😕