IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
31. srp 2009

no asi moc gut nebyl,když jsem trpěla.no v uniformě 😀 a kdy jdeš na další UTZ?

dadous
31. srp 2009

15 zaří 😵

meduna
autor
31. srp 2009

no to je už brzy 😵 to už budou vědět zda chlapeček,nebo holčička myslíš

dadous
31. srp 2009

😕 to asi ještě ne, to budu 13tt, ja stejně myslím že je to kluk 😅

daja.w
31. srp 2009

Ahojky kočenky moje 🙂 tak jsem tu jela jsem s manžou do OL jel si tam pro nějaký papíry a já ráda cestuji 😀
Leni to je supéééééééér držím pěstičky i s manžou a myslíme na tebe aby to bylo OK a ted jen odpočívat a nenervačit jinak na Vládíse vletíme 😠 😎 😀
Vítám Tě Wrut 🙂
Medu teda vy jste tak řádily 😀 a mě něco vykládej s vodečkou 😀 😀
Kobli teda ukazovátko 😅 ale jo prevence je prevence 😀
Mili tobě taky držím mooooc pěstičky aby to bylo OK,ale ikdyž vím že už počítáš se špatným výsledkem ☹ ale máš pravdu život jde dál 😉 ikdyž je knám krutý

meduna
autor
31. srp 2009

ahoj cestovatelko 😉

daja.w
31. srp 2009

jé omluva vítám Tě Wrtul 😉 🙂

meduna
autor
31. srp 2009

prej Wrut 😀 😀 😀

daja.w
31. srp 2009

no jsem se spletla noo 😀 😀

meduna
autor
31. srp 2009

no já vím 😉 😉 jako dnes ráno byla už nechutná zima 😝 to už začíná,že až pojedu ráno do práce,tak se v zatáčce zlomím

daja.w
31. srp 2009

jo už začíná být chladno 😖 my máme pořád okna do kořán a ted už večer zavíráme bo je zima 😝 no když jsem jezdila ještě na kole do práce tak na zimu jsem teda kolo zazimovala nesnáším když jsu nabalená až po uši a šlapat na kole 😝 bych stejnak zmrzla 😀 tak radiátor na záda 😀 😀

meduna
autor
31. srp 2009

jo vyrvu ho a dám si ho na záda 😀 tak já bohužel kolo nezazimuji,jinak bych se nedostala do práce a autem teda jezdit nebudu,když to nezvládám v létě,tak v zimě už vůbec ne 😀 jedna díra v kole stačila 😀

daja.w
31. srp 2009

tak to jo to je blbý že se tam jinak nedostaneš,ale jak se říká sportem k invaliditě 😀 😀 neboj ty to zvládneš 😉

meduna
autor
31. srp 2009

a tak to já už jsem napůl invalida,neni kousek těla ,které by mě nebolelo 😀 takže jsem už vlastně celá invalidní

daja.w
31. srp 2009

tak at ti Roman namontuje na kolo motorek 😀 at se nemusíš namáhat 😉

meduna
autor
31. srp 2009

no 😀 😀 už máš vaříno?

daja.w
31. srp 2009

já dnes nevařila měly jsme ze včerejška masenko s fazolama to budou peřiny lítat 😀 😀

meduna
autor
31. srp 2009

Pavlína má dnes svátek,teď jsem čuměla do kalendáře,tak vše nej k svátku přeji 🙂

meduna
autor
31. srp 2009

hm,a jak jsi to dělala?hovězí?to budou dělobuchy v ložnici,manža u stropu 😀

daja.w
31. srp 2009

Medu a kdo je tu Pavlína 😅

meduna
autor
31. srp 2009

no Mili

daja.w
31. srp 2009

né z vepřového a vařil to manža 😉 no chtěla jsem to uvařit já,ale manža měl chutě na sex na kuchyňské lince 😀 tak jsem mu řekla za trest vaříš ty 😠 😀 😀 no masenko oerstoval okořenil grilovacím,kari koření,česnek dal tam papriku a rajče a pak ty fazole a nechal to pak dusyt byla to mňamka 😉

daja.w
31. srp 2009

jé tak to jsem nevěděla 😅 taky přeji vše nejlepší,hodně štěstí,zdraví a lásky a at se vše co si přeješ splní 😉 🙂

meduna
autor
31. srp 2009

hmmmm,tak už vím jak dokopu Romana k vaření 😀 😀 na tohle se chytne na 100procent 😀

daja.w
31. srp 2009

😀 😀 no ale nesmí na octu 😀 😀 no ten můj zase rád vaří a mě se včera vůbec nechtělo a za druhý už nevím co pořád vymýšlet co mám udělat k jídlu 😠

wrtulka
31. srp 2009

Ahojky Dana W to je v pohodě 😉
holky koukám tady se vaří o 106🙂
nemáte nějakej nápad dobrej na krůtu? Mám krůtí stehno vleký!

meduna
autor
31. srp 2009

tak Wrtul,já bych ho šoupla na pekáč a upekla,jaká pak sr..í s tím né 😉

daja.w
31. srp 2009

Wrtul tak to nevím já to nikdy nedělala a manža mi nechce jest ani kuře 😖 ☹

meduna
autor
31. srp 2009

Dáji,včera dělal salát,tak jsem byla za héérečku,to bylo chváleního,to aby dostal chuť na příště a zase kuchtil

meduna
autor
31. srp 2009

tak Roman by sežral snad i kočku,hlavně,že je to maso 😀