IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
2. led 2010

mimi,ale třeba jsi otěhotněla přirozeně?nebylo by to možné?

blazenkaa
2. led 2010

Nadisku ty jsi teď v práci jo? Mě bolelo v čera v krku ,ale dneska už skoro nic ale zase mám rýmu jako blázen a pálí mě horní patro

mimide
2. led 2010

holky přirozeně asi ne, jsem teď teprve 9.DC.... V CARu mi řekli, že to budu mít silní, jeden den jsem špinila, pak 2dny to bylo silnější a pak z ničeho nic jsem zase jen špinila - ani to nebylo na vložku... (vždy se jen něco objevilo na toaleťáku.... 😒

nadis.h
2. led 2010

Blaži jojo jsem. A mám nabobkováno v kalhotech,že bude doma bugr. 😀

Zuzanko děkuju Ti. 😵 Jak se mají dětičky?

mimide
2. led 2010

a dnes mám zas nějaký pocity jak na MS.... ☹

meduna
autor
2. led 2010

Ahoj Zuzanko,to je dobře ,že jsi přišla na pokec.Dadoušek neví co má za překvápko v pupíku,ale brzy jde na UTZ,tak snad jí to řeknou,ale když už tak dlouho vydržela,tak by si to mohla nechat až do konce jako překvápko.Zuzi já nevím,jestli mě ještě nějaký pokus čeká,moc bych chtěla,ale nějak okolnosti nepřejou.Přeju tobě a celé tvé rodině pohodový a šťastný rok 2010,klučíčci ať vám dělají stále jen radost.Taky pro všechny zdravíčko,protože to je v životě nejdůležitější 🙂

blazenkaa
2. led 2010

ahojky Zuzi taky tě zdravím a přeji všechno nej do nového roku.Klučíci jsou nádherní a doufám že tě aspoň trošku zlobí aby jsi vůbec věděla že je máě .Na další pokus ani moc nepomýšlím teď chodím každou chvilku po dr. i mezi svátkama jsem byla poslali mě na endokrinologii a ty zase do arlety na imunologii no prostě si mě posílají jako dopis sem a tam a výsledky měly být za 14 dní ,ale stále nic je to už skoro měsíc a půl .Možná tak v únoru že půjdu ale nevím.

Ahojky Medunko 🙂

meduna
autor
2. led 2010

hele mimi,to je nějaký divný,dojdi si ale rychle ještě na krev

blazenkaa
2. led 2010

mimi tak to budeš těhu došla by jsem si k dr. na krev

meduna
autor
2. led 2010

hojda Blaženko,ty babo konečně jsi taky přišla.jak jsi oslavila Silvestra

nadis.h
2. led 2010

Blaženko buď ráda, že ta vyšetření budeš mít. Někdo se za ně pere a nikdo je tam nechce poslat. 😉

meduna
autor
2. led 2010

Mimi udělej si zítra ještě test a pak uvidíš,no a v po bych na tvém místě šupajdila na krev

blazenkaa
2. led 2010

No konečně jsi si mě taky všimla ty babo jedna jdu sem po dlohé době já vím.Silvestra jsem oslavila jako každý běžný den asi .
A co bafik zlobí 🙂

blazenkaa
2. led 2010

mimi Mednka má pravdu taky by jsem tak udělala aspoň budeš mít jistotu že buď jsi nebo nejsi těhu ,ale moc ti to přeji

meduna
autor
2. led 2010

bafík už zalezl a hnípe v pelechu,to je její hodina půl jedenáctý.Jinak je to čert teda,ale je chytrá 😵

meduna
autor
2. led 2010

a co váš bafík,koupila jsi pro mamku ne?

zuzana.79
2. led 2010

Holky moje,
to mě mrzí, že se teď úplně nedaří, ale třeba bude líp až vyleze pořádně sluníčko.. Moc bych Vám to přála!! Já sice nemám žádný čas, ale myslím, že mít děti je první věc v mém životě, která opravdu dává smysl..
Teď jsem omylem klikla na prví stranu téhle diskuse a vzpomněla jsem si na Chaalu a když jsem klikla na její album, tak jsem zjistila, že má malinkou holčičku, tak mi to udělalo radost!! Možná to tu víte, ale myslím, že je to hezounká zpráva...
Blaženko, proč Ti dělali imuno až teď??
Medunko, copak máš za problém?

blazenkaa
2. led 2010

jo koupila a je to pěkný živel měla jsem jí doma 12 dní ,ale blázen na zabtí

mimide
2. led 2010

jojo, v pondelí tam musím stejně pro lístek na peníze.... jsem pořád na PN - plánují KET - jeden mrazáček 😔

meduna
autor
2. led 2010

jo víme Zuzi a taky Katy porodila,má holčičku Valušku,dnes už dala fotky,je moc pěkná,vlasatice je to 🙂

meduna
autor
2. led 2010

jo a Marakech,nebo jak se to psalo,je taky těhu

blazenkaa
2. led 2010

zuzanko sama ani pořádně nevím když jsem byla 2Xna IVF a nechytlo se to i když byly tak krásná vajíčka že si dr. myslel že na 200% budoudvočata a ono ni tak mě poslal na tu endokrinologii a ty mě poslali na ty testy aby vyloučili že to je v pořádku ani nevím jaké testy to jsou a hlavně jim šlo o to jesli nemám hodně mužského hormonu

meduna
autor
2. led 2010

Blaženko tahle taky divočí a vzpupná je jako blázen 😀

meduna
autor
2. led 2010

Blaženko buď za to ráda,mě ještě do dneška nikdo nikam neposlal 😕 a když jsem se ptala,tak prej to není potřeba 😠

blazenkaa
2. led 2010

moc ti to sluší v pase a ta fotečka co máš v albu s manžou to jste jako milenci .Jakto že nemáš bafika v albu

zuzana.79
2. led 2010

Medunko, tak to je spoustu miminek, tak teď šup šup i Ty a Blaženka!! 🙂 Já naučím klučíky držet palečky a budem na Vás myslet..
Blaženko, ať jsou ty testy bůh ví proč až teď, budu na Tebe myslet, aby dopadly na výbornou a hlavně, aby to k něčemu bylo!!
A co Kobli? Ta je na tom jak?

blazenkaa
2. led 2010

tak to vám moc děkuji tobě i klučíkum dofám že to aspoň pomůže a v tomto roce otěhotním já i Medunka

mimide
2. led 2010

holky u nás přirozeně to si nepůjde máme jen 2spermie na 10 mikrolitru - jen některé pohyblivé....na ICSI se dělalo TESE,aby bylo čím oplodnit vajíčka....

meduna
autor
2. led 2010

Kobli taky dobrý,akorát nepřibírá,přibrala snad jen 1,5kg.ale miminko-holčička,je v pořádku.Prej si to bere všechno z Koblížka

blazenkaa
2. led 2010

třeba budeš těhu nějaká ta mrška malilinkatá tam zabloudila nebo se teprve vše pořádně rozjelo