IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
18. dub 2009

zuzi, no minule jsem to dostala po 34 dnech, před tím 26 a předtím 22. Od ty doby co chodíme do caru v tom mam pěknej hokej, protože na mě vždycky bylo spolehnutí že po28dnech přišla mrcha pravidelně 😕 no asi pracujou nervíky 😀 Ale to jste měli minule vidět Dadouše, furt otravoval s testem no a když jsemsi ho udělala, tak samozřejmě jsem to druhy den dostala 😨 Chudak to prožívá víc než ja 😵

dadous
18. dub 2009

jo zuzi a jestli budeš furt bulet tak dostaneš taky na prdel, jako medu 😠 pak maj bejt klučíci v pohodě, když je jejich mamča pořad smutna 😉

zuzana.79
18. dub 2009

Ty jsi beruška, víš to?? A jak to teda vypadá s Tvou MS?? Už přišla, nebo ne?

dadous
18. dub 2009

no ted by měla dorazit až 27.4, to bude 28 dní tak uvidíme 😕

meduna
autor
18. dub 2009

je tak jsem usnula jak starej spalek,to je dilo,cim starsi tim vetsi mekon 😀 Drive jsem toho vydrzela.Dadousku,tak to jak cekas,ze MS ma prijit,tak zrovna ne,jako by to mrcha vedela a najust a par dnu dele 😠 😠 😠 Alespon ja to tak mam

Zuzi,mozna jsi taky na pakec z te antikaci,urcite to clouma s hormanama.A hlavne te rozhodil ten doktor,ale jak uz bylo napsano,ser na nej a misto slz,honem utikej a pusinkuj ty dva zazraky krasny.

A tady jsem jedina co kouri...... 😉

dadous
18. dub 2009

ja taky medu 😅

katy81
18. dub 2009

jsem tu asi sama,co?no Zuzka určo kočárkuje 😀 ,Chaala je u rodičů a zavřela počítač 😉 Dadouš aukruje 😝 a Medu ty pokuřuješ 😉

dadous
18. dub 2009

nene neaukruju 😠 jsem se nadlabla a ted pokuřuju 😅

katy81
18. dub 2009

ty jsi vlastně sama,že?chlapy jsou pryč,teda jen pejsana máš,co?

dadous
18. dub 2009

nooo 😉 a nic se mi nechce, jen tady čumím do toho monitoru 😀 jsem chtěla umejt okna v kuchyni od toho našeho jokla ale asi to ještě odložím. večer se chystam na nechtíky, tak doufam že to taky neodložím 😀
Ty doufam odpočíváš?! 😵

meduna
autor
18. dub 2009

ne necadim,jen jsem cumela na maleho od sestrenky na mimibazaru,vzdy na neho koukam,natahuju a taky bych chtela taky takoveho.Jeste ze neni ten muj doma,vyvratil by se vzteky. 😠 😠 Koukam,ze jen ja mam morcata a jeste je jedno buzna 😀 😀 😀

dadous
18. dub 2009

medu naš karel je taky asi teplej, tomu je jedno jestli vleze na fenu na psa, nebo na kočku 😀 😀

zuzana.79
18. dub 2009

Ne, Dadousek taky pálí 😀 .. Jsem to práskla 🙂 .. A já bych si taky dala.. Dneska je přesně ten den 😠 .. Ale přijde mi líto toho roku, který jsem to vydržela..

dadous
18. dub 2009

no zuzi tak si dej radši bonbon, ty cigara jsou fakt hnus 😝 a poslední dobou mi už i smrděj 😨 ale furt pálím 😖

zuzana.79
18. dub 2009

Ale kafe a cígo......... Hmmmmmmmm.. Mě to zas přejde, ale teď bych si dala..

katy81
18. dub 2009

Holky co to tu slyším? fuj kuřačky 😠 Zuzy a ty nezačínej,určo by si pak litovala,a ještě by si smrděla klukům

zuzana.79
18. dub 2009

Jsem věděla, že Tě tahle diskuse zase nedzvedne 😀 😀 a přijdeš za námi!! 😀 🙂 .. Jak se cítíš Katy?

meduna
autor
18. dub 2009

tohle morce je tak nadrzeny ze by mu to asi taky bylo jedno co to je za druh.Ten druhej je normal a musela jsem koupit jeste jednu klec,protoze prvni den,ten buzna ho tam tomu druhymu fouknul a ten mu za to ukousnul kus ucha 😀 😀 😀

To bys mela motky jak blazen urcite po roce nebafani 😖 😖 😖

dadous
18. dub 2009

no zuzi 😕 tobě to třeba nedělalo problem přestat, ale pro mě to tak jednoduchy není a myslím že ani pro medu ne 😔

dadous
18. dub 2009

medu to mate doma sado maso 😀 😀

meduna
autor
18. dub 2009

Tak takhle mluvej odnauceny kuraci 😀 😀 😀 Jako bych slysela tchana 😀 😀 Ale mas recht Katy

meduna
autor
18. dub 2009

nejhorsi je,ze ja jsem o tom ani nepremyslela.Roman se me ptal hned na zacatku,je nekurak,ale ja mu rekla,proste me ber takovou jaka jsem a neres moje huleni.

katy81
18. dub 2009

To víš že jo,nejhorí jsou vyléčení kuřáci 😀 jak se cítím? no v pohodě,trošku pobolívá,ale většinou než jdu na záchod,nebo tak,ale stach pořád je.Holky na jiné diskuzi mi říkali že den ET se nepočítá,takže jsem dnes teprve 10den,jsem si myslela že jsem to zlomový překonala a ono né,tak mám strach že to dostanu 😒

meduna
autor
18. dub 2009

Ale taky jsem divnej kurak,treba rano bych si nezapalila,to by me zabilo.Ja palim az odpo

meduna
autor
18. dub 2009

Katy a kdy je zlomden?Neeeeeeeeeeeeeeeeeee nedostanes to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dadous
18. dub 2009

katy jsem si šla k tu cigarku udělat kafe 😀 😀 a nenervuj se furt 😠 ty to nedostaneš 😵

katy81
18. dub 2009

Medu k těm morčatům,náš kocour zase do7 let nevěděl na co má pindíka jinýho než na čůrání,byl impotent,známým pak začal značkovat kocour a ten náš se zbláznil,chytl druhou mízu,tak jsme ho v 7 museli nechat vykastrovat,on je trochu taky tele a to ještě má speciální papání...no je to šílená kočka 🙂

meduna
autor
18. dub 2009

dobrej napad s kafickem,jdu taky varit vodu na kafinko.Jezis me tak boli furt to bricho a mam ho jak somalsky dite

meduna
autor
18. dub 2009

a jake specialni jidlo ma?ja morcata taky chtela nechat vykastrovat ale R nechce.Jenze kuliska jim pekne smrdej 😝

katy81
18. dub 2009

Mě primář říkal cosi že 10 den,ale myslím že se to týká PK,protože to už jsou embryjka ten 10 den 15dní starý a taky vlastně máš od uvolnění vajuch 15 dní,takže prý je to zlomový,takže nervičky trochu pracují.Zase ale je divný,že by mi bylo špatně už dva a půl dne a furt nic,to se mi nikdy nestávalo,max.jeden den,jenže teď je vše jiný díky těm hormonům