IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
21. dub 2009

Barunko mas pravdu LEV je muj manzel a je to palicak.A moje nej kamaradka co uz ji nevidam casto je taky lev.Lev je super bavic

meduna
autor
21. dub 2009

kocourek modroockon je pletenej,rezirovala to Hermina Tyrlova.

Jo jinak ja jsem Panna-tak jak to vidite? 😎 😎 😎

zuzana.79
21. dub 2009

Medu, tak tos měla říct dřív, že jsi panna.. My bysme Ti tu vysvětlili jak se praktikuje sex a nemuseli jste cpát kačky do umělka 😀 😀 😀 ..
Jinak jsem se taky moc pobavila.. Kokinko mě dostalo 😀 .. Koukám, že všechny tchýně jsou za odměnu 🙂
Barunko, já jsem beran.. Taky paličák 😉

meduna
autor
21. dub 2009

no a ja furt,ze se ten muj pta na ten sex 😀 😀 😀 Beran to je kalibr,moje babicka byla taky a ta mela tu palici poradne tvrdou 😀 😀 Ale vypadaj jak nevinatka.Jenze to se clovek velice spletl,jak neco chtej nejede pres to vlak 😝

meduna
autor
21. dub 2009

prez to melo byt,kapanek uz zacinam blondynatet

katy81
21. dub 2009

holky jsem se nasmála 😀 😀 ale s tím kokinkem to občas něco taky takhle potrhlýho je i dole,to beru s rezervou, a jen se směju. Tonda občas šílí,no ale s tím jídlem a dietkou do nich klavíruju já,takže to taky nemají jednoduchý 😀
jinak já střelec,manže štír-prostě super kombinace, a pokud to vše dopadne ok,tak bysme asi měli střelce 😀

meduna
autor
21. dub 2009

soupla jsem tam fotku,tak se juknete na ty snazilky,pannu a lva 😎

barunka0208
21. dub 2009

Panny jsou prima 🙂 , mají úžasnej vkus 🙂 , mám kolem sebe dvě kamarádky, jedna z nich se taky snaží o mimčo...

aha, tak to si kocourka nevybavuji..., my už doma koukáne na příběhy o dspívajících holkách co mají prvního kluka tak......😉

Zuzo a beranku mám švagrovou a vycházíme spolu moc dobře, a to jsme každá úplně jiná, ale zároveň stejná 🙂 , zní to divně, ale je to tak...

dědi z Bulerbinu jsou fajn, mě se jako dítěti libil i Karkulín ze střechy a Pipi dlouhá punčocha🙂

ted už na čtení nějak není čas, budu číst doufejme příštích 9 mesíců🙂

katy81
21. dub 2009

Medu,teda krasavice jsi 😀 😀

Barunko, berany mám ráda jen holky,a chlapy jsem moc štěstí berany neměla. Panna je brácha a dobrej kamoš 😉

barunka0208
21. dub 2009

Medu, jsi moc hezká 🙂, tak jsem měla pravdu s tím vkusem 🙂

Sluší vám to s manželem 🙂

Koukám, že asi rádi vyrážíte na výlety 🙂 , my taky a proto znám Mnichov, Norimberk, a moc se mi líbilo v Regensburgu 🙂

meduna
autor
21. dub 2009

jeste neco,ja u nich spala,to uz jsem byla s Romanem asi 4 mesic a pred tim jezdil on do Cech za mnou do bytu,no v nasem veku jsme tam urcite nesedeli a nekoukali si do oci 😀 😀 😀 A jak jsem dorazila k nim,tak mi ustlala mama v pokojicku a jemu v obyvaku 😎 😎 ja tam lezela a rikala jsem si pane boze jako by nam bylo 13.A za hodinu slysim sustot a ten se plizil po chodbe ke me.Jen zavrel dvere,tak zacli smejdit oni po chodbe.No nebylo nic,protoze ja jsem byla vynervovana jak blazen.Rano jsem ho asi ve 3 vyhodila at se jde naraficit do obyvaku,jako ze byl hodnej chlapecek a hajal tam celou noc 😀

To ze delame IVF nevedej,nechtej to.Jednou jsem jim rekla,ze chci dite a mohli se posrat 🙄 Ze jako dite je zodpovednost a ze R si znici zivot(ma uz deti)no a ze si jako neuvedomuju co to je mit dite.Tak jim Roman praskl telefonem a rekl,.ze nemusej vse vedet

barunka0208
21. dub 2009

Medu, koukám, že jsem reagovala stejně jako Katy 🙂

barunka0208
21. dub 2009

Medu, je úžasný, že tvůj chlap je lev, protože oni jsou sice paličáci, ale zase když něco chtějí tak i za tím jdou a nenechají si do toho nikoho kecat 🙂

no tak to je mazec, s tím spaním, to si asi tchán užije v té oblasti...s tvojí tchýní, doufám, že nevadí, že jsem to tak napsala....

meduna
autor
21. dub 2009

Jo vyletnik to je Roman,ale musim uznat,ze okoli Norimberka je pekne,Regensburg taky,no a co takhle se nekdy domluvit a podniknout neco spolecne?Spat se muze u nas.Je tady stale co okukovat.A kde jsi byla v Norimberku?
Je tady i bezva ceska hospudka,svickova atd,neco pro chlapi(nevim i) 😠

holky dekuji za pochvalu,zrovna dnes vypadam jak manekyna z domu hruzy,vlasy jak rozkoplej drn.

meduna
autor
21. dub 2009

no ja myslim,ze tam je to uz davno mrtvolov 😀 😀 😀

katy81
21. dub 2009

Medu, tak to na jednu stranu obdivuju manžela.Já bych jim vola nedělala,jsem prostě taková přímější.Prostě bych se normálně zeptala slušně zda si dělají prdel???? a pokud by si stáli za svým tak se otáčím na podpatku,přece musí resektovat věk-kdyby Ti bylo 16 neřeknu,ale tohle?
s tím mimi,no coment,a Roman udělal dobře,taky bych prásla telefonem

Barunko,tak ty cestovatelka? já mám taky ráda výlety,ale teda v Německu jsem nikdy nebyla-nepočítám-li průjezd do Francie

meduna
autor
21. dub 2009

vis co oni si jako myslej,ze budu milovana maminka jeho detem.Ale bohuzel,ja jsem macecha.Nemam zajem.Chci moje.Oni slintaj furt o vnouckach,myslim o tech co uz maj,ale me se nikdy nezeptali,proc nemam deti a zda chci,vis jak to je,clovek se musi ze vseho vyblit.Ze zacatku jsem myslela,ze mi jebne.Prisla jsem sem,cizi rec,lidi a oni denne tady u nas,R v praci a oni mi tady slintali o Romanove byvale a detech.Ja 47kilova troska.Tak pak jsem rekla R,ze to nemam zajem poslouchat a tak je usadil.Dnes uz davaj pokoj.Jo a kdyz jsem jim rekla,ze chci deti,tak mi rekli,proc jssem je nemela driv s prvnim manzelem...hahaha,No mozna proto...ze uz tenkrat jsem nemohla mit deti

barunka0208
21. dub 2009

Mrtvolov, to asi bude 🙂

moc za nabídku, ted se blíží léto, tak by jsme určitě na jeden den přijeli a až by jsme se poznali tak třeba i na dýl🙂

Medu, my jsme byli v Norimberku na těch trzích na Vánoce, byli jsme se podívat na tom hradu a moc se nám líbilo v takové hospůdce pod hradem, když se jde k němu do konce jak po pravé straně, dělají tam párečky, a koupili jsme si i sebou domů, přímo z té restaurace... 🙂 , mám fotečku z toho krytého malého mostu, tak najdu a pošlu 🙂

Katy, mám strašně aktivního přítele, takže s ním ted doháním co dřív nebylo, jezdíme na kole, lyžujeme 🙂
Katy do Francie bych se strašně chtěla podívat, lákájí mě ty zámky 🙂

a holky on strašně kouká po miminkách, takže jsme na kole a on už uvažuje o tom až si pořídíme to kolo s tím vozítkem a tak a mě pak vždy bolí, že to nejde, ale to už před ním nemůžu říkat ☹ , jsme na lyžích a kouká po lyžích....a možná tím jak moc to chci to nejde ☹

barunka0208
21. dub 2009

Medu, takže i u tebe byl taky první manžel... to máme stejné

je dobře, že jsi je usměrnila.....!!!!!

holky ozvu se později......mám nějakou prácičku 🙂 🙂

zatím pa a je mi s váma moc fajn

katy81
21. dub 2009

Medu to naprosto chápu,taky bych se cítila blbě.Roman se ale zachoval moc dobře. Je velice zajímavé že se Tě na to nezeptají,no co,teď se budou divit cože Ti to roste za pupek 😀 😀
Mě na začátu dole říkali Jano,to byla bejvalka manžela,ale to spíš ze zvyku,že prostě to říkali,ale taky mě to štvalo

Barunko,tak to koukání znám,to děláme s manžou taky. A když je pěkný mimi tak že bysme ho vzali,jeden zabaví rodiče a druhej ho veme 😉 to je ale jen sranda

meduna
autor
21. dub 2009

Barunko ale pujde to uvidis.S tim pozvanim to myslim vazne,takze jak by jste meli cas a chut,dej vedet,radi vam udelame pruvodce.Jo a ted je Volksfest,taky super.Obr pout.A nekdy v lete,jeste zjistim datum je oupen air muzik,nebo jak se to jmenuje.Je to perfektni,80tisic lidi.Lidi maji stolecky,vino,jidlo,svicky,prskavky,kdyz ne stolecky,tak deka a lezis,jis poslouchas hudbu,pak je ohnostroj.Super.

meduna
autor
21. dub 2009

katynko,me uz roste ale zatim jen ze zradla 😀 😀 😀 Kdyz telefonuju s kamoskama z Cech,tak vzdycky rikam,ty jo ja bych potrebovala zadratovat tlamu,jinak se uzeru k smrti a oni neverej a rikaj jo ty,ty ktera vypadas jak zavodni chrt 😀 😀 😀 Tak zavodni chrt uz je minulost

meduna
autor
21. dub 2009

holky me tak napadlo,jak se ma asi Marrakech,doufam,ze se nekdy ukaze

barunka0208
21. dub 2009

Katy, takže u tebe taky někde je ex??? U nás tchán vyprável, o ex ze začátku a pak byl usměrněn, štvalo mě to moc☹

Medu, ještě jednou děkuji za pozvání, dnes to řeknu doma a to samé platí obrácene, my nabízíme prohlídku Prahy🙂l to oupen air muzik musí být užasné...My jsme byli předloni v Mnichově na tom festivalu October fest....a bylo to taky pěkné..., koukám, že jsem to napsala špatně ta hospůdka je do kopce nalevo a byla tam slovenská servírka, není to třeba ta česká hospůdka???

A víš na čem ujíždím, na těch vašich špeclích, nebo jak se jmenujeme.... to mi stašně chutná🙂

barunka0208
21. dub 2009

Holky to mi ted poslal kámoš na mail, tak přeposílám, docela jsem se nasmála🙂

Možná znáte, ale i tak posílám🙂

#
# Mladík to na golfovém hřišti chytne rychlým míčkem rovnou do "rozkroku". V
# agónii se válí po zemi. Když se konečně trochu probere z bolesti, vydá se k
# doktorovi. Ptá se ho: "Pane doktore, jak moc je to se mnou zlé? Víte, já jedu o
# víkendu na svatební cestu a moje snoubenka je ještě panna. Úplná panna."
# Doktor praví: "Bohužel vám budu muset dát vaše přirození do dlahy, aby zůstalo
# rovné a uzdravilo se. Ale příští týden už budete v pořádku."
# Doktor vzal čtyři dřívka na vyšetřování krku a vytvořil z nich pěknou
# čtyřhrannou dlahu a všechno to pěkně svázal páskou dohromady, přímo umělecké
# dílo.
# Mladík dívce neřekne nic, ožení se s ní a odjedou na svatební cestu.
#
# Tu noc v hotelovém pokoji si ona rozerve blůzku a odhalí svá krásná prsa. " Jsi
# první, nikdo se jich NIKDY nedotkl."
# Na to on okamžitě shodí kalhoty a praví: "A podívej na tohle pořád ještě
# nevybalený z bedny ..."

barunka0208
21. dub 2009

Můžu mít ještě technický 🙂 dotaz, je potřeba laparoskopie před IVF???

meduna
autor
21. dub 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,fakt dobry.

Octoberfest je neco jako Volksvest akorat je to vetsi.Ta hospudka ted presne nevim,je tady vic tech ceskejch,ale tady na tu se zeptam Romana.Tu co myslim ja,to by jsi poznala,ze jsi v ceske,tam se cepujou jen ceska piva a vse se tam toci kolem ceska.

Domluv se s muzem a dej vedet,bylo by fajn

meduna
autor
21. dub 2009

tak to nevim,ja uz to mela vse delane ale pred 14lety.Ted po me nikdo nic nechtel,ale asi vedeli proc,u me je pricina jasna.nemam vejcovody.

Ale to oni ti vse reknou co potrebujou

dadous
21. dub 2009

ahoj drbalky 😀 tak jsem zas nasmála, když sem dočítala 😀 Dneska nam nad kolbenkou lítal černej čap, tak nevím 😨 Jinak ty těhu příznaky asi budu prožívat s vama, protože medu píše že ji bolej prsa a ja si automaticky šaham na kozy, jestli mě nahodou taky nebolej 😀 to bude boj 😅

meduna
autor
21. dub 2009

ahoj Dadousku,prave ze me nijak zvlast nebolej,furt se ochmatavam jak nejakej frotak 😉