IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
27. dub 2009

to jo,ja rikam(kazdy den)od zitrka nezeru!!!!!a pak se rano probudim a uz se nemuzu dockat jak do sebe neco naperu a ja netroskarim 😝 no a pak jsem uz rozjeta a jen pokracuju,no a vecer prijde druha nejvetsi vlna.Ale ted jist muzes at mas dobrej zaklad pro mimi 😀 Ono zas az takova ta"zdrava vyziva" neni nejlepsi.Clovek ma jist vsechno a v normalni mire.

dadous
27. dub 2009

ja zas až tak zdravě nejím 😅 ale ten ledovej salat 😵 po něm se ted mužu utlouct 😀

meduna
autor
27. dub 2009

to ja mam taky takove zachvevy,ze neco miluju a trva to do doby,nez se toho prezeru.Dnes koncim,jdu se povalit k bedne,jsem kozous po te vcerejsi silene jizde 😀 😀 😀

dadous
27. dub 2009

jj, taky pujdu dřív do hajan, jsem toho včera moc ne naspala. Tak papa a už aby byl patek 😅
a holčičky vas moc pozdravuju, všechny 😉

chaala
27. dub 2009

Ahoj berušky,tak jsem Vás dočetla. Dadouš,Medu-o jídle píšete moc pěkně,to jsem měla hned chutě 😀 A přemýšlím,co bych si dala.Já vím, že je pozdě,ale... 😀

Baru,tak už tenhle čtvrtek.To je fajn.Jak píše Medu,já neustále otáčela kalendář a počítala,kdy už to bude...třeba i po 5minutách,co kdyby se to pohlo 😀 A pocity naprosto stejné.Těšení,ale zároveň někde byl strach,z toho,co řeknou,na co přijdou a že to náhodou bude blbé.Ale to máme asi všechny.

Zítra jsou třídní schůzky,oj,oj...dlouhý den.hodně dlouhý a mezi tím odpo stihnu návštěvu pana doktora v Gennetu.Tak jsem zvědavá,co bude 🙂

Zuzi,ty už jsi zažehnala střevní potíže?A co kluci?

Katy,ty jsi obchodnice 😉 .Už aby jsi mohla nakupovat pro Vaše mimísky.Jééé a ve středu je už uvidíte.

katy81
27. dub 2009

Chaalo,ahojky 🙂
tak to si užiješ třídní schůzky,no snad to bude rychle za Tebou.

Já si moc neužívám,mám nějaké deprese z mimi,jeslti jsou v pohodě,jestli třeba o ně nepřijdu,jestli tam bude na utz aspon jedno-jsem pako,snad jak uvidím ve středu tak budu klidnější 😅

barunka0208
28. dub 2009

Ahoj holky,

přeji krásné pohodové úterý 🙂 , hlásím že ve střed. Čechách svítí sluníčko...

Medu a dadouš, tak to máme stejné, vždy mám záchěv nějakého jídla favorita, pak se toho přejím, že je mi až zle a objevím něco nového....

naštěstí ted mám chlapa, který mi do toho jak vypadám nemluví a říká, že se mu budu líbit vždycky, tak uvidíme 🙂

Chaala já měla třídní schůzku minulý týden 🙂,a le ty jsi určitě prima úča 🙂, co učíš???

Katy neboj vše bude v pořádku!!!!

Zuzo, včera se mě ptala kamarádka, která dneska začíná stimulovat zda dvojčata jsou hodně velký šrumec, že se toho začali bát a zvažuji kolik tam dát vajíček....??? Šrumec to zcela jistě je, ale vše se dá ztvládnat pro takové pěkné zdravé koblížky 😀 😀 , tak jsem jí to řekla...dobře vid???

a jinak začíná mi být pěkně špatně od žaludku a moji polovičce 🙂 taky , takže nějaké střevní potíže řádí všude ☹

meduna
autor
28. dub 2009

Ahoj holky,
tady dnes pocasi nic moc,prej bude odpo prset.Me je taky blbe od zaludku,bud strevnice,nebo jsem uz kozous z tech leku co polikam,cetla jsem letak a pisou,ze zaludecni nevolnosti jsou velice caste 😝 😝
To ja bych mela tremu,kdybych byla uca a mela mluvit pred celou tridou,no jo dobra otazka co vlastne Chaala ucis?Pak podej info co jsi se u doka dozvedela.
Katy neboj,jsou tam a vse bude ok.Ale ja to chapu ten strach,clovek se musi stale ujistovat,ze je vse ok.Ale uz zitra se dozvis vse 🙂
A kde je Zuzanka?

zuzana.79
28. dub 2009

Zdravím Vás berušky moje!!
Omlouvám se za včerejší absenci.. Byla jsem unavená a dneska jsem taky..
Jinak my máme dneska za sebou náročné dopoledne.. Byli jsme s miláčkama u debila doktora na odběrech.. Už naposled u něj! Filípka píchali na dvakrát a jak to tomu hovadu (doktorovi) nešlo, tak mu sestra držela ručičky tak silně, že tam má modřiny ☹..Chudinka. Jeníček má taky modřinu ☹..
Před chvílí jsme se vrátili, děti se najedli a já doufám, že budou chvilku spinkat, abych mohla taky..
Medu, tady je taky počasí na nic 😒..Ani dneska nepůjdu ven, asi bych daleko nedošla..Buď by mě zastihla bouřka, nebo totální únava..
Katy,nedepkuj!! Zítra už uvidíš domečky miminek!!
Barunko, dobře si to té kámošce řekla! Moc dobře! Je to hodně vyčerpávající,ale stojí to za to! A navíc dvě embrijka zvyšují šanci, že se chytí alespoň jedno!!
Chaali, chvíli jsem přemýšlela komu jdeš na rodičák 🙂 🙂..Až po chvíli mi došlo, že Ty jsi posel těch "dobrých" zpráv pro rodiče.. 😀
Dadousku, jak to,že mlaďas jezdí na víkendy domů a Dáda ne?? Kdy se Ti vrátí??

katy81
28. dub 2009

Medu tak u nás pořád pěkně,jen furt fučí 😠 k nám déšť má přijít zítra-no připomíná mi to den svatby-taky pršelo 😠 až jsem měla vykasaný šaty tak že mi šel vydět podvazek 😀

Zuzy,to teda muselo být taky něco,chudáčci kluci,se jim to asi vůbec nelíbilo,se jim ani nedivím

Holky,zítra tak kolem 11:15-spíš tak 11:30 snad uvidím nějakou tu bublinu,nebo bublinky 🙂 se těším,trochu mám strach,ale kdyby se něco stalo tak si myslím že to poznám-tak nějak snad budu v klidu,ono to taky asi hodně dělá být v pohodě.

Zdravím paní učitelku a Dadouše s Barunkou

meduna
autor
28. dub 2009

Ahoj Katy,tady je cerno jak blazen,tak cekam kdy to zacne 😠 Chtela jsem jit ven ale ted uz jsem si to rozmyslela,kdyz jsem jukla z okna.
Chudinky klucicci,jak museli trpet,jen co se clovek narodi,tak uz to "trapeni"zacina.Jeste,ze deti maji snizeny prah citlivosti.Zato Zuzka musela byt ve stavu,tam po doktorovi skocit a prastit ho 😀
Zitra nam tady podej info,jak jsi dopadla,at maji holky velikou nadeji na uspech

katy81
28. dub 2009

To víte že dám pak odpo vědět a pořípadě přidám fotku,jsem hrozně napnutá,ale myslím že to bude ok 😉

barunka0208
28. dub 2009

Zuzo, tak to byl fakt megadebil....ten doktor... to si pak člověk říká jak takové střevo mohlo vystudovat medicínu ☹ .

Tady fičí, ale stále svítí sluníčko...

Katy tak nám hned napiš, a pošli fotečku 🙂

A jak píšeš je důležitá, jen někdy je těžký si ji naordinovat....

barunka0208
28. dub 2009

Holky, na změnu téma, posílám fotečku ten svateb v Řecku.... užasný jsou ty japončíci 😀 😀 😀

http://www.weddingsantorini.com/photo-gallery.htm

pa

dadous
28. dub 2009

hojda 😉
tady taky funí jak blazen, jsem musela dat jokla na vodítko, aby mi neuletěl 😀
zuzi, dada už tam ted končí a nastupuje do novy prace, tohle měl černotu. No a mladej jezdí na víkendy domu, protože jezděj s klukama zvučit ruzny akce 😅 jinak ten vaš bejvlej dr je fakt magor 😝
katy,medu,barču a chaalu zdravím

dadous
28. dub 2009

barčo, Adam a Christína,tak ona ma hezky šatečky, takovy jednoduchy 😉 moc se mi líbej 🙂

meduna
autor
28. dub 2009

me taky 😉

dadous
28. dub 2009

medu seš dneska nějaka ukecana 😀 😀

meduna
autor
28. dub 2009

no to jo 😀 😀 😀 Jsem nejaka schvacena 😝 bricho me boli,tak litam na wc a cekam,kdy tam objevim tu hnusnou nechutnou nenavidenou mrchu!!!

meduna
autor
28. dub 2009

jak velkej je tvuj pes,ze jsi ho musela uvazat aby neulitnuk?To je nejakej gaucak?

dadous
28. dub 2009

jorkšír 😀 gaučak jak vyšitej

meduna
autor
28. dub 2009

ten se mi libi.Ale to je fakt,ze takoveho musis uvazat,protoze toho by to odneslo 😀 😀 😀 A nehryze ti nic doma?

dadous
28. dub 2009

ne to bych ho zkopala 😀 ale u baraku se slejzaj feti a každej ma aspon dva čokly a nadrženej karel cejtí feny takže včera mi tady dvakrat uchcal. jsem ho seřezala 😠 hajzla jednoho. dneska se semnou nebaví 😀 je uraženej 😀

meduna
autor
28. dub 2009

takovej malej(vzrustem)a tak hodne nadrzenej,mas ho nechat si kapanek uzit 😀 😀 😀 Jen si predstav chlapa,kdyby jsi ho zavrela a ten citil zensky za dverma....to by bylo 😀 😀 😀 (myslim to obecne,nemyslela jsem tvojeho)jeste,ze jen uchcal 😀 😀 😀 tak to si ho dnes budes muset predchazet aby se odrazil

dadous
28. dub 2009

jo nech užít, vždyt by na ty feny ani nedošah 😀 😀 😀 nic, ma doma plyšovyho medvěda, ten musí stačit. Vrznul si před vanocema, tak co by ještě chtěl 😀 😀

meduna
autor
28. dub 2009

by jsi se divila,co chtic dokaze,mozna by rozerval i boxerku 😀 To jak nas morcak,ten sjizdi plysoveho slona.Asi mu to vyhovuje,nic to nedela,jen to lezi a kdykoliv si vzpomene,tak ho zacne rypakem srtkat po kleci,to mu prijde jako dostacujici pohyb a poradne ho to rozparadi a pak tomu slonu ukaze zec je toho loket 😀 😀 😀 😀

dadous
28. dub 2009

koukam že maš doma pečko taky v přímým přenosu 😀 😀 dneska dorazila mrcha, ale teda ty vaječníky mi davaj zabrat,nebo co to je 😝 mě rano ,když jsem šla z baraku chytla takova křeč, a cejtím to píchaní pořad 😕 au 😔 se zas moc pozoruju co?! 😀 😀

meduna
autor
28. dub 2009

ja nevim proc dostavame takovej zahul.Ja vzdycky,kdyz to dostanu jsem ko.To je tyden ms,pak tyden klid a pak uz opet priprava,jak rika Roman,ty mas jen tyden normalni 😀 😀 😀 Ale dnes mi je ouvej. 😢 😢 jdu ted lezet a vecer zase nakouknu,stejne do me dnes nic neni 😝 😝 😝

zuzana.79
28. dub 2009

Jste mě zase rozesmály holky s těma plyšákama, chudákama 😀 😀 .. Toho chudáka morčáka chápu, ale Dadousku, není Ti toho Tvýho smetáčka líto?? Takhle ho šidit s medvědem 😀 😀 .. By měl ojet před barákem ty fetky.. By asi čuměli.. My máme fenku. Kříženej ovčák s ovčákem..A ta když hárá, tak je tady nejvíc těch minipsů a minivořechů 🙂 🙂 ..
Medunko, přestaň mluvit o tý MS.. Ještě nepřišla, tak jí nepřivolávej!!!
Jinak co se týče dnešních odběrů krve, tak jsem si kluků ručičky i vyfotila.. Je to strašný..Poslala bych Vám fotku, ale někdo by mě mohl udat, že jsem připustila týrání dítěte.. Mají na rukách takové modřiny, jako by jim někdo udělal takový to "hoří"..Jak jeden druhému otočí tu kůži na zápěstí.. Vypadá to jak cucfleky v 5ti centymetrovém pásu 😠 ☹ ...
Takže jsem hotová.. Myslela jsem,že Honza doktorovi jednu šlehne,ale ovládl se..

Z jiného soudku, Barunko, krásná místa.. A kde přesně to chcete mít??? Bude to romantika jako blázen.. Taky bych se vdávala..Kdyby Honza chtěl 🙂 Ale zatím nechce 😒 ..
Katy, zítra dej hned vědět!! Budu načuhovat až do odpoledne, než pojedeme zpáchat 3.pokus na vyšetření kyčlí 😀 ..Snad už to zítra vyjde 🙂

katy81
28. dub 2009

jejda vy zase týrate zvířátka s plyšákama 😀

Zuzko,tak snad to klukům brzo zmizí,ten doktor musí být vážně blbej 😠

Medu,zase stresuješ,klid holka a kolikátý vlastně jsi den po ET?

Zítra dám vědět až odpoledne,jdeme s manžou na oběd,troch oslavit to výročí a pak musím do města