IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
19. čer 2009

Jé, doufám, že bude hodně vajuch a dneska už začínáš píchat?

dadous
19. čer 2009

stačí par 😀 mame malo spermii takže moc vajuch nebude potřeba 😀 začínam rano 😝 jsem si v koupelně dala tu tašku s e vším abych to měla na očích a psychicky se na to připravuju 😀 😀

koblichzek
19. čer 2009

Jo jo, mě když to všechno dala, tak jsem pomalu brečela. Z tolika léků a injekcí se mi udělalo zle.

Jinak depky přetrvávají, jsem nějak v pr.... Musíme prostě asi odsud na chvilku vypadnout.

lenkacar
19. čer 2009

jo a holky já jsem 28ledna 😉

lenkacar
19. čer 2009

mě taky bylo z léků šoufl proto mi to píchala mamka já na to nemohla ani šáhnout ,no jo no ,posera..a nakonec se to dá v poho vydržet

koblichzek
19. čer 2009

Já teda píchala sama. Manža, ten se na mě nemohl vůbec dívat 😀

lenkacar
19. čer 2009

obdivuju každou která do sebe kuchne ,mě se chce zvracet jenom když zahlídnu jehlu.. 😝 😝 😝

koblichzek
19. čer 2009

No jo, jenže co ti nakonec zbývá. Musíš to udělat, když chceš mimi. Mrcha nic?

koblichzek
19. čer 2009

Holky, zatím pádím. Jedu pro manžu. Možná se tu ještě objevím.

lenkacar
19. čer 2009

holky mrcha nikde ☹ ☹ ☹ ☹

olasek
19. čer 2009

Tak už jsem zase tu ... byla jsem tu sice dopolede, ale vždycky mě trvá než to tady přelouskám 🙂 .... Dadoušku, gratuluju k mrše!!! Tak zítra si poprvé šlehneš .... juuu, mám radost ...kdy jdeš pak na ultrazvuk? Hned v pondělí? Leni, taky to dostaneš, žádnej stresík....ono to příjde, dej si horkou spršku ať to uvolníš...

lenkacar
19. čer 2009

oli já už to neřešim ...ona si někdy dojde 😀 😀 😀 někde se mi sekla ..nevím u koho ..

koblichzek
19. čer 2009

Leni, to je hrůza. A piješ červené víno?

lenkacar
19. čer 2009

kobli piju pivo 😀 😀 😀

lenkacar
19. čer 2009

minulej čtvrtek jsem dostala agolutin a ta mrcha nikde ..asi jsem v přechodu 😕

koblichzek
19. čer 2009

Na přechod máš ještě čas 😉 .
Ale zkus si fakt dát červené víno. Mě to teda pomáhá.

olasek
19. čer 2009

jj, horká vana, červené a párkrát prohmátni podbřišek a máš to celkem jisté..... 😉

dadous
19. čer 2009

leni dneska to vzala přes krkonoše 😀 tak do dvou dnu ji tam maš 😀 neboj budu to urgovat 😎
oli na ultrazvuk jdu ve čtvrtek

lenkacar
19. čer 2009

oli jak jsi to myslela s tim prohmátnutim ,mám to jako udělat sama ,nebo si mám na to zjednat?a prohmátnout zvenka nebo zevnitř ..tovíte já se nevyznám 😀 😀 😀 😝 😝 😝

lenkacar
19. čer 2009

červený ani bílý nepiju ,víno jenom hroznové papam

lenkacar
19. čer 2009

mohl být sex kdybych se nezačla smát jako prdlá .. 😀 😀 😀 ,ale neměl na mě tak blbě koukat 😝 😝 😝

lenkacar
19. čer 2009

no..a bylo po všem 😀 😀 😀 😀 ,čim dýl to nemám ,tim míň mi to chybí .. 😝

olasek
19. čer 2009

🙂 no myslela jsem zvenčí ...jako taková masáž dolní části bříška, ale mám zkušenost, že ani takové vnitřní prošťouchnutí za pomocí manži nebyla v minulosti úplně bez úspěchu 😀 😀 ....s tím smíchem to mám občas taky...mám takovej záchvat, že ho to brzo přejde a já na to ani nestačím dostat chuť 😀 😀 😀

lenkacar
19. čer 2009

jdu koukat na novu tam se bude sexit asi 😕 😕 😕 se podívam jak se to má dělat 😀 😀 😀 oli jojo chutě nikde ..ale vzal to dobře

olasek
19. čer 2009

Leni, užíj si to ... aspoň v té bedně, když už né doma 😀 😀 ....

olasek
19. čer 2009

Dadu, to se tam nepotkáme .... já jdu v pondělí ...asi naposled a pak nějak na odběr jajuch....

daja.w
19. čer 2009

Ahojky holky tak jsu konečně tady mamka odjela a měla sebou ještě dvě kamošky no ty byly z té kartářky úplně rozpoložený 😅 tak já si teda o sexu můžu taky jen zdát mám mrchu 😅
Dado tak už tě to začlo super to bude pícháníčko tak at jsou vajucha krásný 😉
Leni mrcha dorazí neboj jen si dává načas asi ještě dovolenkuje mrška jedna 😀

lenkacar
19. čer 2009

holky tak jsem se vnitřně prohrábla a je tam náznak špinění takže si ze mě prostě ta mrcha dělá jenom prdel ,ale už stojí za dveřma ..

daja.w
19. čer 2009

tak vidíš ona dorazí zachvilku tě bude klepat na ty dveře 😉

zuzana.79
19. čer 2009

Ahojky zlatíčka,
tak jaký byl pátek?? Nedočítala jsem, ale koukám, že je tu nějaká Gabča z Varů, tak to mě těší..To by nás na tom srazíku mohlo být víc 🙂 ..Holky, byla jsem teď 2 dny s klukama doma skoro sama a jsem totálně KO..Honza je teď na cestě z Moravy a už se těším až bude doma..S těma dvojčatama je člověk fakt 24 hodin v pohotovosti a když jsou vzhůru, tak funguju na 200% 😒 ..Ale neměnila bych!!
Daji, je blbý se ptát, ale nevyšlo???? Že máš pořád v profilu *snž*..
Leni, kdy jdeš do KETU?? a kdy Kobli?? Dadousku, držím palec, ať to vyjde hned hned 😉 ..
Zdravím Medunku!!! Moooc..
I všechny ostatní "staré" i nové CARodějky 🙂