IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

sonka.77
30. dub 2009

Medu díky, musím se zeptat dr. až k ní zase půjdu.

meduna
autor
30. dub 2009

fuj jsem si nalila mattonku brosvovou a to mi pokroutilo pysk,je to jak hopsinky 😝 😝 😝 😝 😝 to vyvstavaj vzpominky na mladi 😅 😅 😅 😉 😉 😉

meduna
autor
30. dub 2009

no brosvovou zrovna ne,ale broskvovou 😀 😀 😀

dadous
30. dub 2009

ja se zas totalně zlila po merunkovici, na učnaku 😝 😝 😝

dadous
30. dub 2009

jo a po červenym koberci choděj hvězdy a ja jsem carcorka 😀 jsem to četla, myslela jsem že píšeš, že oprašíš 😀 😀 koště

meduna
autor
30. dub 2009

no merunkovice u me taky probehla....a pak jsem zvracela z druheho patra 😝 😖

dadous
30. dub 2009

´ja jsem, jednou za mlada zvracela u tety z okna a rano tam nic nebylo 😕 měli slepice víš 😅

meduna
autor
30. dub 2009

slepice to jsou hrozny prasata,ja jednu dobu jsem nejedla vejce,protoze jsem u babicky videla co vsechno ty prasata zerou(i hovno) 😝 😝

dadous
30. dub 2009

jsou to divny zvířata 😕 Mam v lednici víno a furt přemejšlím jestli si nalej nebo ne? ale asi jdu do něj 😀 až na mě david dejchne pivní oder, aby mě to nepoložilo 😀 😀

meduna
autor
30. dub 2009

no prave,musis byt rychlejsi a dejchnout na nej ovinenej oder 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
30. dub 2009

no pravě musím lejt dokud ještě mužu 😀 😀 😀

meduna
autor
30. dub 2009

dadousku ja pro dnesek koncim,ale zitra prijdu.Jo za 14 dni,nebo tak nejak jede Roman na Moravu,tak to zavarim tady s vama poitac 😀 😀 😀 😀 budu ho mit jen a jen pro sebe 😀 😀 😀 😀 tri tydny.

Chaala,Zuzi ,Barunko a Katy,jak je na petrovych kamenech? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Tak uz jsi tomu vinu odspuntovala hlavu? 😀 😀 😀

dadous
30. dub 2009

jo byl to krasnej zvuk 😀 tak zítra papa

meduna
autor
30. dub 2009

tak ne ze ji podivas na dno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a pak poletis za holkama na petraky 😀 😀 😀 😀 😀 jeste nekde nabouras

dadous
30. dub 2009

ne ne dam jednu sklenku a pujdu do hajanek 😉

zuzana.79
1. kvě 2009

Dobré ráno berušky...
Dočetla jsem část Vaší debaty a nestačím zírat, jak jsme si podobné 😉 ..Já takhle v 15ti vypila půl litru Hanácké vodky a pak jsem ji 8 let nemohla ani cítit.. Ale nakonec jsme si k sobě zas našly cestu s holkou jednou 😀 😀 ..Ale už jen kvalitní značky 😎 a na led... A z balkonu jsem se nablila ojojoj.. Blila jsem sousedům do brambor.. Vždycky když jsem přišla domů z tahu.. Balkon jsem měla v pokojíku..Na záchodě by mě mamka slyšela 🙂 .. Když jsem se pak přestěhovala do paneláku... Ach ty parapety 🙂 🙂 ..Ale mě sousedi nikdy nepodezírali.. Dělala jsem jim v domě jednatelku 😉 ..
Jinak Vám všem přeji krásný první máj.. Lásky čas...

dadous
1. kvě 2009

krasny den holčičky 😉
zuzi ty jsi taky pěkny číslo 😀

zuzana.79
1. kvě 2009

Sem se zase k něčemu přiznala, co???? 😉 😀 .. Hříchy mládí a pozdního mládí... Jak je Dadoušku??? Myslíš, že jsme jediné dvě, které včera nedostali??? 🙂 😀 ..

dadous
1. kvě 2009

😀 😀 už jste byli pod třešní? Dada seka zahradu,tak jsem se na něj šla podívat a ani jeden jsme si nevzpoměli 😀 😀 😀

zuzana.79
1. kvě 2009

Né, nebyli.. Honza je zase v práci.. Před chvílí mi volal, že půjde i v neděli ☹ ..Tak mám po náladě.. Zítra jedeme k naší máti, takže si jednak neodpočinu a za druhé si neužiju přítomnosti člověla, který i mluví kromě papání a kakání.. A pak mi vadí,že si zase neužije kluky ☹ Ach jo...

dadous
1. kvě 2009

no jo když korunky jsou taky potřeba 😕

meduna
autor
1. kvě 2009

Ahojte holky,tak uz se pusinkujete pod kvetoucim stromem?

dadous
1. kvě 2009

cau medu ,ja jdu za chvilku, budem grilovat tak jsem zvědava jestli si dadaous vzpomene 😀

dadous
1. kvě 2009

a ty už si dostala hubana? 😅

meduna
autor
1. kvě 2009

ne jeste ne dadousku.Tak peknou grilovacku preju

dadous
1. kvě 2009

ty hele abys to stihla ještě dneska 😕

meduna
autor
1. kvě 2009

no prave asi ne

dadous
1. kvě 2009

nemaš doma Romana?

meduna
autor
1. kvě 2009

ne meli jsme jet se znamejma ale ja nemohla,rekla jsem mmu at jede sam

dadous
1. kvě 2009

jee tak si samička, a zrovna dneska