IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
27. črc 2009

a jo,Koblížek si jde pro minikoblížky,někdy v půl jedné?

daja.w
27. črc 2009

Tak hlavně at něco dá a zabereto já měla taky ale jako děcko z chlorované vody a pak jsme jely k mořu a zmilo to

dadous
27. črc 2009

noo to mi pravě tenkrat zjistily taky proto že jsem měla volezlej pupík 😀 ale ted se mi to přesunulo jen na ruce, mam nadherně volezly hnatky 😝 😝 😝 😝 jo a taky bych neměla nosit tmavy hadry, to se pak osypu i po těle 😝

daja.w
27. črc 2009

jé tak to Kobli budu držet pěstičky moc 🙂

meduna
autor
27. črc 2009

jů ,k moříčku bych jela taky 😵 😵

dadous
27. črc 2009

prostě se ze mě stava mutant 😀

dadous
27. črc 2009

tak holky jdu si umejt hlavu, páč vypadam jak racochejl 😝 a razíme 😵 budu tu večer 😉 dajo hezky mazej umejt bazen, a pořadně se vycachtejte 😉 medu ty pozdravuj Romču 😉 maš dneska volníčko vid 😅

meduna
autor
27. črc 2009

tak nic tmahého nenos,nebudeš moct být nikdy vdova 😀 😀 😀 a co prubnout vystrčit ruce na chvilku na slunce,taky má kromě špatných, jak se furt říká i dobré léčivé účinky

meduna
autor
27. črc 2009

no Dadoušku já mám celý týden volno 😵 😵 😵 😵

dadous
27. črc 2009

no pomahalo mi solarko, ale na slunce se mi ted moc lízt nechce, dlouho tam nevydržím 🙂

meduna
autor
27. črc 2009

do lesa nemusíš Dadoušku být krásná 😉

meduna
autor
27. črc 2009

to né,jen vystrč ruce třeba z okna

dadous
27. črc 2009

do lesa ne ale k dr jo 😀 jee tak to se maš, co podniknete?

meduna
autor
27. črc 2009

ale jak budeš venku v lese to ti udělá taky dobře,je to vzduch a slunce dohro.Hezký den s Dadoušem přeji a hodně hub 😉 😉

meduna
autor
27. črc 2009

no právě nevíme 😨

daja.w
27. črc 2009

tak Dado ahojky já taky budu končit musím uklízet a věnovat se prckovy 😉 Medu a ty užívej to volno budeš odpočívat co 🙂

dadous
27. črc 2009

no medu Roman něco vyživnyho vymyslí 😀 😀 ta mizím pa pa

meduna
autor
27. črc 2009

budu,snad něco vymyslíme,tak holky užívejte pěkného dne a večer ahoj

majazd
27. črc 2009

ahoj holky,tak než půjdu s malou na koupaliště tak mám na tebe meduno prosbičku.Včera jsem si psala s dadous a ta mě odkázalane teb.Mám totiž stejný problém jako ty a tak mi snad poradíš co mám dělat.U mě je to samé s vejcovody,mám oba neprůchodné a byla jsem už 2x na IVF a bohužel to nevyšlo.Můž ti říct popravdě,že jsem byla na nervy.Teď mi chtějí oba vzít,kvůli tomu že vypouští nějakou tekutinu do dělohy a ta tekutina zabíjí to embrio.No na operaci mám jít v září a já se pořád rozhoduji jestli mám jít.Pořád si říkám,co kdyby náhou to vyšlo přirozenou cestou.Jinak všem co vás čeká IVF přeji od srdce ať vám to vyjde 🙂

koblichzek
27. črc 2009

Čauky kobylenky, tak já už jsem hezky navoněná, ještě upavit a jedéééém 😀 .
Zdravím majazd 🙂 .
Medunko děkuji za poklonu, že mi to sluší, ale na dadouškovo vyjetýho psa nemám 😀 , na čem ujíždí? 😀 😀

zuzana.79
27. črc 2009

Ahoj tetky koníkovky...Hlásíme se po delší, neomluvané absenci 😉 Tak co je tu nového?????? A hlavně, co ten srazík??? platí toho 15.tého?? Kde? V kolik? S polovičkama, nebo bez??? Těším se na Vás a klučíci určitě taky!! Šoupnu Vám do albíčka zase nějaký fotečky miláčků!! Jinak už máme 3 zoubky, Filípek měl první a má pořád jeden a Jeníčkovi se vyklubali dva najednou 🙂 ..Jsou sladký! Smějou se na sebe a povídají si spolu.. Ale taky se smějou na mě a nechtějí, abych si povídala s někým jiným, seděla u počítače atd.. 😀 ..
Co Dadoušek? Kdy bude UTZ?? A Kobli má kdy KET??
Zdravíme Medunku, Léňu, Gábi, Blaženku, Dáju i všechny ostatní snažilky, CARodějky, těhulky i maminky 😉
Zuza, Filípek (8,3kg a 71cm) a Jeníček (9,3kg a 75cm) 😀 😀
.......Chudinky naše nedonošený..Tuhle jsme se potkali se stejně starými dvojčaty, která se ovšem narodila v termínu a naši kluci byli 2x tak velký a vypadali, že ty mrňousky zbaští ke sváče 😀 😀 😀

meduna
autor
27. črc 2009

Ahoj Zuzanko,jo srazík platí,já dorazím s Romanem,on je jako jedna z nás 😀 😀 😀 Koblížek jde dnes na KETík,tfuj,tfuj,tfuj,Kobli ať vytasej ty mini koblížci hned zouby a zakousnou se v tobě 🙂 🙂

meduna
autor
27. črc 2009

Ahoj Majazd,já být tebou je dám pryč,když ti dělaj neplechu,protože já osobně mám od té doby pokoj,IVF se mi sice taky nepovedlo,ale zase nejsem nafouklá a plná tekutiny jako dříve

meduna
autor
27. črc 2009

Zuzanko,díky,že jsi napsala míry klučíků,alespoň mám aktuální info do tabulky 😉 za chvilku jedu ke kámošce,chce udělat melír,ale nevím jak to dopadne 😕 Je to Brazilka a má kapánek jiné a hlavně dlouhé vlasy,tak doufám,že nebude po kamarádství 😀

meduna
autor
27. črc 2009

jo jinak Dadoušku,už asi 1OOkrát jsem se dívala na cenícího Karla a můžu být nasraná do bezvědomí a tohle mě dostane do dobré nálady 😀 😀 😀

meduna
autor
27. črc 2009

Tak zatím ahoj do večera,užívejte krásného slunečního dne a večer až se slunko ztratí,tak čau na kobylce 😉 😉

blazenkaa
27. črc 2009

ahojky Holčičky tak se sem musím juknout jestli tu někdo je protože nemohu spinkat celou noc jsem pracovala a přez den se nedá spát je vedro a pod oknem jezdí pořád auta
Dadous jsem zvědavá jak ti dopadl ultrazvuk tak dej hned vědět

koblichzek
27. črc 2009

Ahoj zlatička, hlásím - úkol splněn 😵 . Vybrána dvě, prý exkluzivní, mimíska. Vyčerpali jich celkem osm, takže pořád nám jich 10 zbývá, což je na jeden pokus určitě (kdyby náhodou). Ale snad né. Dostala jsem i utz fotečky malýho šedýho flíčku, což jsou ona embryjka. Je to celkem vtipné.
Zdravím po dlouhé době Zuzi. Klučíci jsou prostě úchvatní. 😉

daja.w
27. črc 2009

Ahojky holky tak tu jukám 😉
Zuzi ahojky 🙂
Kobli tak tfuj tfuj tfuj at se prckové krásně drží a ted jen odpočívat 😉

koblichzek
27. črc 2009

No odpočívat, ale to nebude vůbec utíkat. Jaký byl den?