IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
10. kvě 2009

se tu vydávam za inteligentku a nikdo mi to nebaští ,sakra 😀 😝

dadous
10. kvě 2009

fuuuuj 😀

katy81
10. kvě 2009

kuk holky,teda vy jste pisalky,ani Vás nebudu dočítat,bych nedala,stalo se něco závažného??

teda zase sex??hmm neznám a to dlouho, už mi trochu hrabe,ale co,mimi je důležitější 😉

lenkacar
10. kvě 2009

tak holky dneska asi budu končit dokud je dobrá nálada možná dáme s manžou jolíky

meduna
autor
10. kvě 2009

ahoj katy,jo zavazneho je tady jenom to,ze Lenka si uzila 😀 😀 😀 😀 😀

koblichzek
10. kvě 2009

Hm, sex...to mi nadáváte?

lenkacar
10. kvě 2009

tak všem přeju krásnou plodnou noc ..aspon ve snech no .. 😀 ,katy huš ..ty nesmíš ..jenom ve snu

dadous
10. kvě 2009

no jasně lani utíkej, s nama bude sranda pořad, tak šup za manžou 😉

meduna
autor
10. kvě 2009

no ja musim do vany,uz ji mamnapustenou hodinu,tak to muzu vypustit a dat si skotsky at se trosku proberu 😀 😀

koblichzek
10. kvě 2009

Mě teď bolí to pitomý břicho. Jsem nafouklá jak ..., takže chuti moc není.

lenkacar
10. kvě 2009

no bodejd po měsíci to je slávy ,že si manža užil 😀 😀 😀 ,ba ne hlavní je ,že trochu povolil ten blok ,po nezdařeném IVF..tak pa kočky už tu nejsem 😀

meduna
autor
10. kvě 2009

ty jo my piseme jak magori.Dadousek misto Leni-Lani 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
10. kvě 2009

ježiš leni, ne lani 😀 😀
kobli, kdo ti nadava?

meduna
autor
10. kvě 2009

u me je to jedno,nafoukla vyfoukla...chut neni 😀 😀 😀 😀

koblichzek
10. kvě 2009

No, SEX - nevím už moc, co to je, tak pro jistotu. Třeba je to nějaké cizí slovo, nebo sprosťárna 😀

katy81
10. kvě 2009

já nemůžu ani ve snu,protože mě to probudí bolestí-to jsou asi ty zvětšený vaječníky 😠

kočenky čekáme zase návštěvu tak kdybych se neozvala tak dorazili a pak budu mrtvá a půjdu spát,dnes jsem moc nespala a jsem unavená

meduna
autor
10. kvě 2009

pak nemame chodit na IVFka,kdyz si myslime ze slovo sex je nadavka 😀 😀 😀

koblichzek
10. kvě 2009

Medu, i tak to někdy je 😉

meduna
autor
10. kvě 2009

tak zatim pa katy a koukej dodavat fotecky prcka,to vis my to tu hltame. 😉 😉

dadous
10. kvě 2009

neboj kobli, taky se dočkaš 😀 😀 se zeptej dětiček co je to za slovo,oni ti to vysvětlí 😀

meduna
autor
10. kvě 2009

😀 😀 😀 😀 to jo a radi,mozna i budou chtit nazorne ukazat,dnes je to nejaky zrychleny u tech deti 😕

koblichzek
10. kvě 2009

Dady -To je fakt, ty toho ví a UMÍ víc než já. Učila jsem i rodinnou výchovu v 9. třídě (než jsem dokončila svou specializaci), takže je mi to jasné. Vím kam se půjdu zeptat 😀 😀

dadous
10. kvě 2009

jo medu , včera jsem navrhla dadoušovi , že by jsme mohly jet o dovče do Karlovych Varu 😅 takže pak spachame nějakej ten sraz 😉 😉 😉

meduna
autor
10. kvě 2009

jdu do ty vany,to je hrozny co jste za drbny a ja se nemuzu urvat.Proboha co ja bude delat az Roman bude potrebovat na pocitac?Ja to nepreziju 😕 😕 😕

zuzana.79
10. kvě 2009

Vy jste drbny... Hezký večer 🙂 ..Já jdu za chvíli koupat a krmit.. Nemám šanci Vás dočíst.. Doufám, že jste všechny OK!!

meduna
autor
10. kvě 2009

tak jo a kdy to bude?nahlasim volno v blbakove.

koblichzek
10. kvě 2009

No, sice mě moc neznáte, ale kdyby jste se v těch Varech sešly, tak bych vás ráda pozdravila i já.

dadous
10. kvě 2009

zuzi neboj až budeme mít všschny dětičky, tak se tady budem hledat 😀

meduna
autor
10. kvě 2009

Ahoj Zuzi,jo my tady kecame jen tak o blbostech 😉 Ja jdu taky sebe koupat,ale rikam to uz hodinu a stale sedim na zadku 😠 😠 😠 Zuzi koukas jo?mozna budeme ve Varech,tak tam treba dorazis taky na kavicku

koblichzek
10. kvě 2009

Ahoj medu a neutop se. 😉