IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
3. dub 2010

coko asi si měla vzít jemnější 😀

lenkacar
3. dub 2010

ááááááááá čoko to byla dobrá hláška ....

coko.joko
3. dub 2010

dad,moc nejdu utracet jen se podivat na sebe kurna nic kupovat nemuzu,protoze nevum jak budu vypadat po porodu a tak to ted nechavam bejt,ale musim jeste pokupovat na prcka nejaky veci a to chci stihnout co nejdriv,at to mame doma....a s cokotatou to nejde,protoze pro neho je vse moc zbytecne a muze se to pokoupit az pak a porad dokola,takze radsi sama....

dadous
3. dub 2010

jo kup si odsavačku na vysavač 😀

lenkacar
3. dub 2010

čoko čoveče a kam to jdeš kupovat u nás se za chvíli všude zavře 😕 😕 😕

coko.joko
3. dub 2010

ty blaho myslis,ze ji tu maji...aby v lekarne na me nekoukali jak na blba co chci 😀 😀
leni,ty jsi jak cokotata ten miluje knihy ma plnou knihovnu a porad se v necem hrabe a hrozne ho to bavi.......a ja kdyz nevim jaky darek,tak mu koupim knihu a je spokojeny 😀

lenkacar
3. dub 2010

no já dostala naposledy 12znamení zvěrokruhu a taky mám ráfa ufony a tak 😵 😵 😵

coko.joko
3. dub 2010

leni,tady je v sobotu otevreno ve meste do 20-21hod vsechny obchody,protoze se tu sjizdeji holandani a s okoli,takze museji mit drzby jako prase vzdy je plny mesto jak na prvniho maje.....hrozny.......a jeste kdyz udelaji nejaky slevy,tak to mate videt jak se o to i perou magori.......

coko.joko
3. dub 2010

leni,ufoni ja nemusim teda me se pak o tom zda a bojim se jit i na WC......horory to same........

lenkacar
3. dub 2010

čokoládko a ty umíš říct německ yodsávačku na nudle z nástavcem na vysavač? 😕 😕 😕 😕

lenkacar
3. dub 2010

no to tajemno mě sice zajímá ,ale úak taky seru strachy ,,takže mám nejraději prostě to oblbování mladejch holek zámožnými pány ..

lenkacar
3. dub 2010

jinak děvčata já jsem si vždycky přála prodávat v malým krámku ,takže jsem ted spokojená ,ale neříká mi to pane ..

coko.joko
3. dub 2010

no leni,abych rekla pravdu,tak neumim,ale mam chytry slovnik a tak bych to prelozila nejdriv se slovnikem a pak bych to rekla jim......nacvicit doma a je to a kdyby bylo nejhur,tak mam kamaradku cesku a je tu ucitelka,takze ta umi super a ta by me to rekla uplne presne...... 😵

coko.joko
3. dub 2010

no leni a ja vubec nevim kde prodavas porad v tom Alpin.......muj sen je mit hospodu poradnou nalejvarnu a muziku a proste takovou rokovou pohodu 😵

meduna
autor
3. dub 2010

čau vy aktivní 😉 hrnce bublaj,bábivky se pečou,on doň s výbavou i proběhl,tady to žije 😀 coko,tak to řeknu doma,Roman je asi bude muset taky krapet ojet šmirglem 😀 tady nebublá stále nic 😕

meduna
autor
3. dub 2010

Baby-Schnupfen - Absauger

meduna
autor
3. dub 2010

NASENSAUGER

zuzbe
3. dub 2010

Ahoj holky,mohla bych se k vám přidat a tahat z vás informace? Začala jsem ve středu stříkat Synar a teď čekám, co to udělá...

zuzbe
3. dub 2010

synarel jsem chtěla napsat

meduna
autor
3. dub 2010

ahoj zuzbe,jasně že můžeš 😉

meduna
autor
3. dub 2010

akorát to tady bude žít až večer,je pěkně tak každej razil ven asi 😕

zuzbe
3. dub 2010

Ajo, to mě taky mohlo napadnout 🙂 tak já si zatím vymyslím záludné dotazy 🙂 zatím jsem dost vyklepaná. už jsem jednou, v lednu, byla na odběru - dvanáct vajíček, ale nepovedly se oplodnit. takže tři měsíce čekání a za asi tři týdny znovu...

meduna
autor
3. dub 2010

a co máš ještě k tomu synarelu?

meduna
autor
3. dub 2010

jakto,že to neklaplo s takovou úrodou 😕 a měla jsi ICSI

liptonek
3. dub 2010

ahoj medu 🙂 jak se máš? co novýho?

meduna
autor
3. dub 2010

ahoj Lipánku 🙂 jsem ráda,že taky jukneš.No u mě nic nového 😖 jedu furt ve starých vyježděných kolejích 😀 a co u vás?

meduna
autor
3. dub 2010

tak přeji jenom u mě asi bude změna,pes mě tady začíná prudit,tak budu muset udělat asi kolečko kolem parku,ale dnes to bude maso,lidí tři prdele,protože začíná Volksfest 😝

zuzbe
3. dub 2010

k synarelu zatím nic, dostanu injekce od 4 dne MC. právě že jsme ICSI neměli, spermiogram byl super, tak nebyl důvod. takže ani pořádně nevíme, kde a proč se to zvrtlo. nemáte některá zkušenost se synarelem? protože já ho snáším zatím dobře, ale vyděsilo mě, že se mi menstruace může opozdit až o deset dnů ☹

liptonek
3. dub 2010

medu - u nás? čekám na 3. porevizní MS a pak zase do boje. Podle doktora to zkusíme přirozenou cestou...tak uvidíme jestli se poštěstí 🙂

zuzbe
3. dub 2010

takže teď budeme mít ICSI na všechny vajíčka, sand se podaří odebrat jich zase dostatek ☹